0 oy
139 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kizlae 10 gün oldu adet olmadım ama test yaptım 4 tane 3 u tek çizgi biride ışığa tutsan zor gorukecek bir çizgi cikti

10 Cevaplar

0 oy
(3,162 puan) tarafından
Kan testi yaptırana kuzum Rabbim gönlüne göre versin ❤️
-Reklam-
0 oy
(881 puan) tarafından
Ne zaman yaptın son testi 10 gün geçmiş gebe olsan çıkardı diye düşünüyorum kuzum
tarafından
Dün yaptim
0 oy
tarafından
bendede 5gün geçti. olacak diye test almadım bile
tarafından
Adetiniz düzenli miydi
tarafından
evet ya.Saati saatinde olurdu. Ultrasonda douglasda sıvı birikmiş dedi.belkide o geciktiriyordur.
0 oy
(129 puan) tarafından
Kan testi yaptır için rahat etsin 
tarafından
İdrarda çıkmazsa kanda çıkar mi
(129 puan) tarafından
Çıkar
0 oy
(7,618 puan) tarafından
Off benimde ayin 3nde olmam gerekiyordu hatta 5 gün önceden olurdum ama daha da olmadım çok korkuyorum ya hamileysem diye test yapmaya da asla cesaretim yok
0 oy
tarafından
Kan ver kuzum
0 oy
tarafından
Silik çizgi çıkan son yaptığın test mi canım
0 oy
(9,504 puan) tarafından
10 gün geçmeyle silik mi çıktı benim 3 gün gecikme ile çok net koyu kırmızı çıktı neden olmuş olabilir 
0 oy
tarafından
Kan testi yaptır canım sağlık ocagınada neden teste para harcıyorsun Kı boşuna 10 gun az değil kanda gebelık çıkabilir 
0 oy
(1,392 puan) tarafından
Adet gecikmesinin çok fazla nedeni olabilir havaların sıcak olması yediğin bir şey bile etkilemiş olabilir veya yakınlarda hasta olduysan o bile etkiliyor adet gecikmesi sadece hamilelikle sınırlandırılmamalı yani tabi eğer hamilelik düşünüyorsaniz rahim kendini anne olmayada hazırlıyor olabilir herşey gönlünüzce olsun en önemliside sitres sitresden uzak durun :)

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 52 göst.
4 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Portakallltohumum (123 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 353 göst.
7 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 52 göst.
15 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde nur.99 (201 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 167 göst.

378,381 soru

11,325,861 cevap

34,778 kullanıcı

...