0 oy
335 göst.
Aile kategorisinde (909 puan) tarafından
26 aylık kızım var en büyük ablam kızım daha bu aylarda bile değilken kızıma sürekli pis pis der anneligimi eleştirir beraber katıldığımız ortamlarda çocuk ikram edilenlere elini atsa ne kadar pis bir çocuk der nasıl yetistiriyorsun filan der.bi keresinde telefonla konuşurken sohbetimiz bitti abla yapılacak işlerim var dedim aman kimseye böyle deme millet sana guler dedi neymiş tek çocukla ne işiymiş kırıldığımi o zaman söylemiştim ama geçen yine telefonda bana aynı şeyi söyleyince sinirlenip telefonu suratına kapattım ve 1 haftadır konuşmuyoruz.diger ablamla konuşmuşlar.beni kızımı eleştirmiş manas ablami bi iftara çağırıyim filan demiyo demiş.ablam benden uzak üç çocuğu var üstelik sürekli kızımı pis diye eleştirip bide benden davet beklemesi saçma değil mi siz olsanız cagirirmiydiniz. 

23 Cevaplar

0 oy
(48,733 puan) tarafından
bana pis dese belki alttan alirim ama evlat oldu mu akan sular durur bir daha muhatap olmam kolay kolay iftarinida yapsin temiz evinde temiz çocuklarıyla şımartıp pohpohlayamam ablamda olsa
-Reklam-
0 oy
(912 puan) tarafından
Belki haklisindir o psikolojiyi bilmem ama çocuklarınız için birbirinizi kırmayın pis çocuk yoktur tabiki ben de ablamın çocuğu ortamlarda herseye elini sokunca pis diyorum bazıları gerçekten çocuk egitmesini bilmiyor ama diğer ablamın çocuğu da aynı yaşta bekler ablam vermedikçe elini asla uzatmaz bunu kötü bisey olarak almayın hepsini de aynı seviyorum bence sen çocuğundan dolayı hassat davranıyorsun ve her şey gözüne batmaya başlamış biraz daha sakin olun çocuğunu eğitme konusunda kimse sana bisey öğretmez haddine değil kimsenin ama eğitimin yaşı yoktur sana normal geliyordur belki ama düzeltilmesi gerekn biseyler vardır yada boş ver ablanla diyaloğu kes 
0 oy
(1,837 puan) tarafından
Pisin yaptığı yenmez diye cagirmiyorum mikrop kapmasinlar de öbür ablana

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 420 göst.
6 Ocak 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
52 cevap 1,198 göst.
7 Nisan 2021 Aile kategorisinde Syma (659 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 474 göst.