0 oy
346 göst.
Aile kategorisinde (77 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Selam kızlar geçen tvde Bi yemek programı izliyorum sonra can sıkıntısı kanalları zap yaparken MÜCAHİD HAN diye Bi adamın programına denk geldim arayan kişinin nazarı muakası büyüsü varmı diye bakıyor bendekide merakya aradım bana ailenizde büyü var oyüzden sıkıntı yaşıyorsunuz dedi hocamız size dua gönderecek büyünün kimin yaptığını da yazıp göndericez sizde dostunuzu düşmanınızı iyi seçin dedi sonrada bunlar karşılığında 150 TL para istedi bende eşim evde yok ödeme konusunda bişi diyemem dedim kadında bana eğer ödeme olmazsa kaydınız silinir hocamız bidaha bakmaz dedi bende eşim yok olmadığı için ödeme yapamam diyorum dedim tamm siz ararsınız ozaman dedi şak yüzüme kapadı şaşırdım siz olsanız napardınız

16 Cevaplar

0 oy
(3,151 puan) tarafından
Dolandırıcılıkta son trend.
(77 puan) tarafından
Ayy benide geri ararlar mı tekrardan numarayı engelledim ama
(3,151 puan) tarafından
Yok yok sanmam ben hakaret etmiştim sen bişey dememissin ki :)
(77 puan) tarafından
Bana iyi sen arasın ozman dedi kapadı bende engel attım işte valla benim adamla papaz oluruz inşallah aramaz
(3,151 puan) tarafından
Yok yok korkma anlamış seni kandiramayacagini param yok deyince uğraşmamak için kapatmış hemen
(77 puan) tarafından
Ayy inşallah öyle olur
-Reklam-
0 oy
(45 puan) tarafından
Hahaha inanıyor musun cidden
(77 puan) tarafından
Kız yok ya paylaşmak istedim sizinle
0 oy
(2,701 puan) tarafından
Niye böyle şeylerle uğraşıyorsunuz ki para tuzağı hepsi sende gerçekten paran olsaydı verecektin :))
(77 puan) tarafından
Yok vallaha 5 kuruş vermem
0 oy
tarafından
Dolandırıcı bunlar 
0 oy
(803 puan) tarafından
Büyü ve nazara inanırım ama böyle paragöz sarlatanlara inanmam
0 oy
(119,345 puan) tarafından
büyü var büyüye inanirim ama bu isi yapan cozen para dedimi kaç ordan
(77 puan) tarafından
Adama youtu.ben Bi baktım tövbe estağfurullah ne ***** şeyleri var
0 oy
(2,512 puan) tarafından
Yaaa inanmayın böyle şeylere 
(77 puan) tarafından
Kadının birine sana 7kez muska yapmışlar dedi bide
(2,512 puan) tarafından
Milleti dolandırıyorlar valla kanmayın sakın
0 oy
(48,695 puan) tarafından
iyi demis 150 ☺️
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Ay canım ben onu aradım sırf merakımdan.bak basıma gelenlere sızde buyu var dedi ıyı tamam dedım bıseyler yollıcaz dedı 50 TL tamam yolla dedim ılı ay sonra aradılar yaptıgımız nuska ıse yaramadı burdan bakıyorum baska seyler yollıcaz dedı yok ıstemem dedim sızı hocamızın kendısıne bagkıcaz buyuyu yapan kısıyo söyleyecek dedi hopp 3 gun sonra bı kargo geldi 15 0 TL kapıda odemelı almadım gerıngırtı 

Sonra gene ardılar almamıssınız dıye.150ntl den 25 e kadar ındırdıler eee hanı buyuyu yapanı dıyecektınız aramayın beni dedım kapattım
(77 puan) tarafından
Hangi numaradan aradılar
(9,247 puan) tarafından
Hiç hatırlamıyorum ama  0212 lıydi birkere onlarda cagrın olmasın cırcır ararlar
(77 puan) tarafından
Engelleseydin keşke
(9,247 puan) tarafından
Baska bı nodan arıyorlar
(77 puan) tarafından
Tersler im artık napıyım
0 oy
tarafından
Ayy sakin ona bulasma biz ablamla dalga geçmek için aradık her arayana buyu var diyip muska satmaya çalışıyor beni 6 ay sonra bile geri aradılar defalarca mücahit hocada muskaniz var diye bende dalga geçtim ben sıkıntımdan kurtuldum mücahit kendine yazsın bitane muska belki dolandırıcak daha çok sazan bulur diye ama sonra bikaç kez daha aradılar numaramı silin yoksa şikayet edicem savciliga dedim öyle kurtuldum aklını başına Topla sakin inanma otur duani oku hersey Allahtan gelir onda biter :)
0 oy
tarafından
O adam dolandırıcıymis kız videolarına baktım da herkes altına yazmış paramı aldı büyü var diye bana esmaul Hüsna gönderdi yazmislar
(77 puan) tarafından
Hey allahım ya
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Kız dolandırıcı onlar ya bende sırf denemek için aradim her gelene diyor büyü bar para alıyorlar :D İnanma sakin 

(77 puan) tarafından
Beni arayan numarayı engelledim seni bida aradılar mı
(27,352 puan) tarafından
Hayır istemiyorum dedim aramadilar
0 oy
(5,108 puan) tarafından
İnanma canım bana gerçekçi gelmedi
(77 puan) tarafından
Yok canım ya
0 oy
(373 puan) tarafından
Bence hiç inandırıcı gelmedi parayı atacak cebine mesajı da kafadan atacak
0 oy
(1,156 puan) tarafından
Ay inanmayın şöyle şeylere yaa
0 oy
tarafından
Parayla dua olmucağını herkez bilir dolandırıcı 

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 771 göst.
14 Ocak 2023 Aile kategorisinde Ozgeceylinn (58 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 489 göst.
7 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Ö.B❤️A.C.A (582 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 345 göst.
16 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 331 göst.
26 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hlmeren (672 puan) tarafından soruldu

380,273 soru

11,385,617 cevap

34,885 kullanıcı

...