0 oy
338 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Benim ilk çocuğum gec oldu ilk klomenle kaldım kalbi durdu kğrtaş oldum şimdi oğlum var cok şükür tedaviyle oldu ama Dr sorduğumda kimde sorun diye napcak sın gibi Bi cvp verdiydi neyseee polikistik yazıyo raporlarda o ayrı Bi konu oğluma hamile kalmadan hoca bakım yapmıştı sübyan var bunda olsada durmaz bebek demiş muska yazdı oğluma gebe oldum işte sonra oğlum 4 yaşına gidiyor korunma olarak bişey kullanmadım dikkat te etmedim olmadı şimdiye kadar yine sübyan musjası yazdırmak mı lazım acaba yaa yaşım geçmeden olsa bitane daha diyorum tedavi için gücümüz yok ama gel gitte zor oluyor gurbette hepten zor bilemedim klomenle kaldığıma göre belkide kalmam kolay tüp bebek işini ben kendim istemiştim oda ayrı Bi konu 

8 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Gerçekten böyle hurafelere inanıyor musunuz ya 
tarafından
Lilith
tarafından
Var deniliyor ama canım dua bu sonucta
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sübyan bende de var canım bebek olunca yazılıyor muska senin tedavi ile olduysa sübyan yoktur iyice bi kontrol ol yine
tarafından
Tedaviyle oldu ama ondan önce olan kalbi durdu hoca demiş hamile kalamaz kalsa da durmaz demişti duadan sonra oğlum oldu tedavide olsa oda düşebilir Di
0 oy
tarafından
Doktorun uygun görürse bu defa da femara kullanıp deneyin. 

Ümmü sübyanı çok kişiden duydum iyi diye falan ama ben muska yazılması yazdırılması ve taşınması taraftarı değilim... Meryem suresi okuyabilirsin bol bol 
tarafından
Doktorum yok canım belli Bi Dr gitmiyorum o dediğin ilaç nedir
tarafından
Klomen gibi ama daha etkili bir ilaç. Gittigin herhangi bir doktorla görüşüp kullanabilirsin
tarafından
Tmm canım benim cok saol
0 oy
tarafından
Bende varmis oglumada gecmis bu gebeligimdede yaptirdigim koruma duasini takiyorum kendimde surekli dua ediyorum var olan bisey evet sende icin rahat edecekse yaptir 
tarafından
Aşko bu genellikle erkek çocuklarına karşı oluyor
tarafından
Alide neler yasadim kusum ben dogmaz dogsada yasamaz her hafta acillerde erken dogum sancilari dogru hastalıklar kazalar en son dolmus carpti alime olumden dondu neler atllattik bi bilsen  baktirdim bi hocaya sendeki onada gecmis sen hamileyken dusmesi icin dogmamasi icin cokugrasmislar ama senide onu birisi yada bisi korumus simdide surekli basinda kazalar belalar oluyo demi dedi evet dedim ugrasiyolar olmesi icin cunku dedi ay ben bi tuhaf oldum gorsen koruma duasi onada banada yapti saolsun sonra elhamdulillah bidahada bisi olmadi
tarafından
Elhamdülillah balım ayy çok kötü oldum valla çok şükür rabbim herkesin evladını bağışlasın mihrimm

Benim eltimdede varmış iki kere çocuk düşürmüş kaynanam da hocaya götürmüş muska yapmış hoca ondan sonra düzelmiş
tarafından
Ayy canım yaa neler görmüşsün cok etkilendim çok şükür gecmiş o süreç nebilim benim olmuyordu Bi oldu kalbi durdu kürtaj fln oldum hoca kalamaz hamile kalsada durmaz demişti yani şimdi de engel olan Bi durum olabilir mi bilmiyorum
0 oy
tarafından
Evet canım var öyle bişey erkek çocuklarına karşı oluyor genellikle  eğer önceden öyle bir sorunun olduysa yaptırmakta fayda vardır derim 
tarafından
Birden aklıma geldi belki Allah tarafından hiç düşünmemiştim annem dedi hatta komşusunun gelinin olmuyordu kız bayramda yazdırmış şimdi gebeymiş annem deyince acaba mı oldum
tarafından
Var canım oda bi çeşit musallat işte çok şükür çaresi var
tarafından
Şükür canım bide benim hoca para talep eden biri değil kaç yıl önce 50tl gibi bisey verdik
0 oy
tarafından
Keşke bende kendime yaptirabilsem 
tarafından
Sende de mi var canım
tarafından
Var mı bilmiyorum geçen sene kürtaj oldum bebek kalbi durdu bunda da düşük riskim var
tarafından
Olabilir canım güvendiğiniz hoca varsa baktır derim
tarafından
Yok işte olsa giderdim
0 oy
(2,132 puan) tarafından
4 kaybım oldu ve hoca bize dedi ki eşime bir cin musallat olmuş yani aşık olmuş o yüzden bizi kıskanıyormuş bebeklerin tutunmasına izin vermiyormuş. Biz inanmadık ve Allah'ın izniyle tüp bebek tedavisi ile anne oldum. 
tarafından
İnanmadık derken muska yaptırmadınız mı canım tüp bebek mi yaptırdınız hemen
(2,132 puan) tarafından
Muska çok tehlikeli. İçine ne yazıldığı nasıl tesir edeceği belli değil.  O hoca bize okunacak dualar vs vermişti ama bize mantıklı gelmedi söyledikleri
0 oy
(1,224 puan) tarafından
Hurafe diyen olmus ta bu sacma sapan hurafelerden degil gercek bisey ve basina gelen yasayan vardir illaki benm bilgim yok tekrar yaptırmak gerekirmi 
tarafından
Bencede herseyin Bi sebebi var yer gök dua buda koruma duası sonucta bilmiyorum kuzum olmayıda engelliyomuş ya taşımakta fayda var  bence
(1,224 puan) tarafından
Lohusalikta bile korkutuluyoruz hassas ve gucsuz bulundugumuz icin olabiliyo bu tarz seyler yasadimda. Ve bebegini bu yuzden dusurenleri biliyorum duymustum onlem almak icin tekrar yaptir yani o zaman
tarafından
Anca yaz sonu yaptırabilcem canım ark tatilde hocaya ozmn ulaşçak

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 752 göst.
30 Aralık 2021 Diğer kategorisinde demirgizem2307 (570 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 769 göst.
14 Ocak 2023 Aile kategorisinde Ozgeceylinn (58 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 487 göst.
7 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Ö.B❤️A.C.A (582 puan) tarafından soruldu