0 oy
488 göst.
Diğer kategorisinde (582 puan) tarafından
Benim yüzüğüm kayıp çalınmış da olabilir emin degiliz geçende bir post atmistim bununla alakalı bugün bir kadınla görüştüm adımı anne adımı falan sordu evde gibi geliyor bana dolap arkalarına bak dedi eline kırmızı bir şey al Ayetel Kürsi Felak nas okuyarak ara falan dedi inanır mısınız böyle şeylere yaşayan var mı 

14 Cevaplar

0 oy
(1,437 puan) tarafından
Hic duymadım ama herşeyin inanç la olduğunu biliyorum inanirsan bulursun canim
-Reklam-
0 oy
(3,244 puan) tarafından

Kırmızı bişey ilk defa duydum.

Benimde cımbızım kayıp yapayım:D:D

(1,437 puan) tarafından
Allah seni guldurdun beni :)() vlla
(3,244 puan) tarafından
Ya gerçekten:) en küçük kılları bile çıkarıyordu. Çok iyiydi. Kayıp. Hırsız gelse başka şey alırdı. Evi aradım tardım yok yok
(1,437 puan) tarafından
Hiç ummadigin anda ummadigin yerden çıkar canım :)
(582 puan) tarafından
Hahaha yap yap bulursun umarım
(3,244 puan) tarafından
:)))☺️☺️☺️
0 oy
(393 puan) tarafından
Para aldimi hoca senden
(582 puan) tarafından
Hayır almadi hoca değil sanırım birisi verdi. Numarasını aradım telefondan görüştük kadını görmedim vile
0 oy
tarafından
Benim 5 taşım kayıp evde kayboldu hevesimi bile alamamistim :((
(582 puan) tarafından
Bende hiç takmadım bile numarası küçüktü ayarlatacaktim öyle duruyordu takamadan kayboldu
(7,618 puan) tarafından
Yıllar önce bende kalın bir alyans düşürdüm hala yanıyorum o yüžüğeʕ⁠´⁠•⁠ ⁠ᴥ⁠•̥⁠`⁠ʔ
(2,475 puan) tarafından
Bende bilekliğimi kaybettim disarda ceyrekliydi :( gitti bulamadim
(7,618 puan) tarafından
Çıkacak olan çıkıyor keşke olmasaydı ama.
0 oy
(196 puan) tarafından
Arkadaşıminda alyansi kaybolmuştu eve gelen temizlikçi kadından şüphelendi. Sonra bı. Falciya sordu net üzerinden fal bakiyodu kadın hiç bı bilgi vermeden evine daha once almadığın yeni gelen bı kadın tarafından alınmış dedi :) 
0 oy
(48,693 puan) tarafından
kırmızı.seyi bilemedim ilk kez duydum kayip duasi var onu oku
0 oy
(2,835 puan) tarafından
Eline kırmızı birşey alıp dua okumayı ilk defa duydum benimde kupem kaybolmuştu kayıp eşya bulunması icin okunan duayı okudum aynı yere defalarca bakmama rağmen görmemiştim ama o duayi okuyunca gördüm ne kadar alakası var bilemiyorum ama peygamber efendimiz kayıp eşyayı bulmak için aynı terlere 7 defa bakın buyurmuştur 
0 oy
(7,618 puan) tarafından
Kayıp bulma duası diye bişey duymuştum bende.
0 oy
(2,387 puan) tarafından
Denesene ben inanırım valla hemen dene bence merak ettim valla 
0 oy
(661 puan) tarafından
Benimde bı yüzüğüm ilk evlendigim zamanlar kayboldu hala yok ne oldu Allah bilir
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Elinden bakanı duydum gördüm ama kendim bulamam yani
0 oy
tarafından
İnanirim valla duanin gücüne çünkü  yeni evliyken benimde tek taşım ve alyansim parmagim da iken bulaşıkları makineye atiyordum çöpleri falan toplarken elim ıslaktı yuzukde parmağıma boldu biraz çöpleri çöp kovaisina atarken çöpe düşmüştü ben kaç saat sonra fark ettim kayıp olduğunu aradım taradım bulamadik eşimin babaannesi dua falan okudu aradı dedi birazdan bulursun yüzük evde dedi aradan yarım saat geçmeden aklıma çöp atmak geldi gidip balkondan çöpe baktım çöplerin içinde çıktı dua nin gücüne inanırım ben
0 oy
(1,000 puan) tarafından
Benim alyansim tektasim ve yine normal bir yüzük evimde kayboldu pek gelen gidenimiz olmaz ailelerden uzakta yaşıyoruz çalıştığım dönemlerde bir iki iş arkadaşım dışında kimse gelmedi eve ve hiç yüzük takmayı sevmem daha doğrusu yara ediyor parmaklarımı evin içinde kayboldu 4 sene oluyor bulamadım...
0 oy
(1,431 puan) tarafından
Kırmızı birşeyi bilmiyorum da 7 defa ihlas bir Fatiha oku bizde öyle yaparlar , birşey kaybolunca arayarak bunları oku buluyormuşsun 

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 770 göst.
14 Ocak 2023 Aile kategorisinde Ozgeceylinn (58 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 346 göst.
18 Nisan 2022 Aile kategorisinde S. A. M05 (77 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 345 göst.
16 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 331 göst.
26 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hlmeren (672 puan) tarafından soruldu

380,165 soru

11,380,762 cevap

34,871 kullanıcı

...