0 oy
111 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (108 puan) tarafından
Merhabalar  3 aylik bi melegim var emziriyorum gebelik ten once migrenim vardi dogum yaptığımdan berridri migrenim tutmuyordu bugun tuttu ama tam tuttu napmaliyim agri kesici ictim fayda etmedi soguk bez koydum fayda etmedi yardimci olurmusunuz

11 Cevaplar

+1 oy
(48,708 puan) tarafından
kahveye limon sıkıp ye insallah gecer
(108 puan) tarafından
Deneyecegim ALLAH razi olsun
-Reklam-
0 oy
(4,193 puan) tarafından
Parol alıyorum cnm ben
(108 puan) tarafından
Bende ictim birseye yaramiyor
(4,193 puan) tarafından
Bnm Baska bısey gecırmıyor cnm ozellıkle uykusuzluk mahvedıyor. Her hapta olmuyor :(
0 oy
(1,448 puan) tarafından
Anca acile gidip serum yiceksin başka türlü geçmez 
0 oy
(854 puan) tarafından
canim migren icin trendyolda migren tasi var ondan al evde bulunsun aninda geciriyor bas agrisini sadece safaklara hafif ovala nasil etkisini gorursun ben ondan kullaniyorum gayette memnunum sinuzit ve migren karisim bende ileri derece
(854 puan) tarafından
o zaman fazla uykususzsun canim cocugu esine emanet etciki saat karanlikta sessiz yerde uyu oyle gecer migren tasida gecirmediyse bide mentollu oluyo zaten onlar uykusuzluktandir o bas agrin cunku benim bas agrim duvarlara vuracak kadar cok agriyodu o tasi kullanmadan once onu kullandim gecti
(108 puan) tarafından
Soyĺe anlatayım banyoya bile giremiyorum esime emanrt ediyorum yemek yapmaya gidiyorum dakikada bir cagiriyor bu durmuyo seni istiyo bu aç bu osuruyo bilmem ne uyuyum azicik dedim cocugu geldi yanima birakti emmek istiyo diye sanırsın kaynana:)
(854 puan) tarafından
o zaman acilden bi parol serum ye baska turlu gecmez malesef kendimden biliyorum
(108 puan) tarafından
Oyle yapicam mecbur tesekkur ederm
(854 puan) tarafından
ayn canim cok gecmis olsun tekrardan
0 oy
tarafından
Sert bir kahve ic banyo yap su cok ic dinlen bidee
(108 puan) tarafından
Banyoya vakut bulamiyorum eşim cocuga bakamiyor
tarafından
O zaman kahve ic canim bende kronikleşmiş migren var kahve iyi geliyo parol ic inşallah iyi gelir
(108 puan) tarafından
ALLAH razi olsun ❤
0 oy
(52 puan) tarafından
Migren taşı beni biraz da olsa rahatlatıyor bi araştır istersen rabbim şifa versin 
(108 puan) tarafından
Bende yaramıyor:(
0 oy
(3,950 puan) tarafından
Canım  spinal sezeryan oldum 1 hafada gecer dedikleri agri hala ol.qya devam ediyor. Aynı migren atağı gibi sabah aç karnına nescafe gold içiyorum  sonra kahvalti yapıp  1 parol iciyorum gün içinde tekrar nescafe yapiyorum aksam yemekten sonra 1 tane daha par iciyorum bu sekilde bile hala tam olarak geçmiyor ama en azindan hafifletiyor
(108 puan) tarafından
Bende spinal oldum acaba oda etkileyebilirmi dogumdan cikinca basin cok agrir dedielr ama bende öyle olmamisti
(3,950 puan) tarafından
Benim tam 24 saat sonra basladi 7 8 gün cok fenaydim yataktan kalktigim gibi zonklamaya basliyordu başım 4 5 gündür de oluyor ama arada bugün baya agridi agri kesici ve kahveyle atlatmaya çalıştım
(108 puan) tarafından
3 ay oldu hemen hemen sirt yanmasi bel agrisi ve basagrisi disinda bi problemim yok ama omuzum sirtim fena yaniyor sizdede oylemi acaaba
0 oy
(119,424 puan) tarafından
ensene buz koy bide lafa hacamati
0 oy
(1,988 puan) tarafından
İki parol arka arkaya salla 

Karanlık odaya kafana yastik kapa yat ses ışık hareket olmasin
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Yatıp uyuman gerek birini çağır sadece emzir bebeğini ve uyu uyumazsam o geçmez uyumak önemli ne iğne ne ilaç verdi bnaa uyuyarak atlattım ben çok zor oluyor 
0 oy
tarafından
Parol iç hayatım sona bebeğini uyut gözünü bağla karanlıkta uyu

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 107 göst.
14 Mart 2024 Aile kategorisinde Isteoylesine (172 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 80 göst.
20 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Melisadogan (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 20 göst.
2 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ferzey (269 puan) tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 121 göst.

380,579 soru

11,394,726 cevap

34,912 kullanıcı

...