0 oy
292 göst.
Aile kategorisinde (1,094 puan) tarafından

Slm kızlar 

Arkadasımla aramız çok iyi hergün konusuruz ama şöyle bir durum var eşine karsı çok pasif çok cekiniyor korkuyor ondan sert biri arkadsimda kendini savunmuyor mesela o evdeyken beni aramaz arasam açmaz o evden çıktımı beni arar konusuruz o geldimi yüzüme kapatır benimki geldi der kocasıyla hiç yüzyüze bile gelmedik arkadaşım başka şehire evlendi sordum dedim o istemiyorsa benle konuşmanı ben aramim seni 

Oda dediki yok o seni tanımıyor bile sadece dili uzamasın telefonla konusuyon demesin diye böyle yapıyor ya dersin ki sultan sülayman ama kızmasın 

Siz olsanız tepkiniz ne olur kızamıyorumda ona çok samimi arkadsım

9 Cevaplar

0 oy
tarafından

Rahatsız oluyor demekki 

Bizde eşlerimiz evdeyken knusmayiz telde gelince kapatırız 
(1,094 puan) tarafından
Tamam da insan bir acar sonra ararım der demi ve esı geldimj yüzüme kapatması
tarafından
O yanlış tabikide biz konuşuruz kanka eşim geldi yemek falan hazirlicam görüşürüz falan
(776 puan) tarafından
O senle alakalı değil ki kuzum eşinin tepkisi sana değil telle konusmasina bellki senle konuşmaya ihtiyacı vardır bence yargılama kırılma
(1,094 puan) tarafından
Yok seviyorum arkadsimi  qma böyle yaptikca aramakta istemiyorum
-Reklam-
0 oy
(1,786 puan) tarafından
Arkadaşının sana karşı bir hatası değil bu eşi demekki höt höt kaba biri birden bağırır sen duyarsın rezil olma korkusu .
(1,094 puan) tarafından
Iste ne bileyim  kaç kere oldu bunu yapıyor artık canımı sıkmaya başladı
(1,786 puan) tarafından
Senle alakası yok onun yapısı öyledir kusura bakma diyip açıklama yapma huyu yoktur seni seviyodur.
0 oy
(12,498 puan) tarafından
Bende de var aynı böyle Bi kuzen ben aramıyorum o ararsa açarım anca 
(1,094 puan) tarafından
Bende öyle yapcam aramicam
0 oy
(16,127 puan) tarafından
Bende eşim eve gelince ya da evde olunca konuşmam arkadaşımla mesaj atarim eşim evde sana sonra dönerim derim ya da eşim eve gelir kapatırım eşim geldi sonra konuşuruz derim çünkü bende karşı tarafta rahat konuşamayız 
(1,094 puan) tarafından
Aynen öyle dese saygı duyarım bende rahat etmem esi orda ben onla lak lak ediyom ama o cat kapatiyor yüzüme
(16,127 puan) tarafından
Öyle bende hoşlanmam tabi
0 oy
(1,964 puan) tarafından
Arkadaşıma hiç birşey demem canım demekki eşinden çekiniyor veya korkuyor. Müsait olduğu zamanlarda konuşurum bana ***** yapmadığı sürece dostum hep dostumdur.
(1,094 puan) tarafından
Yok aramız iyi sadece bu konu canımı sıkıyor
(1,964 puan) tarafından
Bence takma o da istersi emin ol kocası karışmasın anlayışlı olsun. Birde sen birşey desen daha çok üzülür
0 oy
(5,953 puan) tarafından
Eşim 10 gun olmaz zaten yolda bol konuşurum aradigi zaman meksulumdur hep:)))

Eve geldigi zaman arkadaşlarim aramaz esimle zamn geciriyorum grupdan yazarlar  sadece yengemle konuşurum gunde 1 saat hergun onada birsey demez esim konuşsamda demez kimseyke kapatmam oyle karsi tarafa saygısızlık dunusurum
(1,094 puan) tarafından
Yani acıp dese müsait degilim zorlama konusacam yada esi geldiginde canım esim geldi sonra yine görüsürüz dese zorlamı konusacam
0 oy
(1,059 puan) tarafından
Ay benimde oyle arkadasim var ya babasi esi bilmem neyi ahsjhd
(1,094 puan) tarafından
Seviyorumda arkadaşımı ama böyle yaptığı zaman sinirimi bozuyor
0 oy
(315 puan) tarafından
Onların hayatı bana ne arkadaşlık görevi farklı eş görevi farklı onu ilgilendirir
(1,094 puan) tarafından
Ben hayatlarına karışmıyorum yanlış okudun sanırım benim yüzüme kapatıyor aradım mı acmıyor bunu diyorum bunun onların iliskilerine karışmamı oluyor
0 oy
tarafından
Eşi arkadaşınla uğraşıyo demekki cnm sen konuşmam azlık rtme bence
(1,094 puan) tarafından
Yok konusuyorum ama ıçten icten kırılıyorum hic bir zman ben aradigimda acmaz o beni arar ben acarim sanki kendimi salakkk. Gibi görüyom n

İlgili sorular

0 oy
33 cevap 604 göst.
27 Mart 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 122 göst.
17 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Angel1992 (79 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 634 göst.
0 oy
2 cevap 157 göst.
3 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Nalankt (1,061 puan) tarafından soruldu