0 oy
161 göst.
Diğer kategorisinde (1,092 puan) tarafından
Benmi bu dünyaya göre çok safım yoksa milletmi çok kurnaz 9 senelik arkadaşım herşeyimi anlatırdım bu aralar işe girdi girdiği yerde market neyse aşırı değişti kısa mesajlar v.s biraz Soğukluk hissettim o kadar hayırlı olsun çok iyi yaptın falan dedim bi baktım marketi bana devlet kurumuna çevirdi ve bildiğimiz şirket marketlerini neyse birşey demedim haklısın doğru falan dedim neyse kızlar doğum günüm oldu sadece erkenden kısa mesajla kutladı ve durum attı benim çok hoşuma gitti bana hediyen bende dedi geleceğin zaman vericem dedi ve üstün körü geçti inanmadım ama sağol düşünmen yeter dedim neyse aradan 2 hafta sonra onun doğum günü oldu bende aynı şekil durum mesaj attım  ve arkadaşim diye ona hediyesini gönderdim aynı gün teslimatlı ve ondan önce hediyesini bana kargoyla gönderebilir diye düşündüm madem aldıysa neden göndermiyor diye düşündüm üstüne düşmeden göndereyim neyse almışsa almıştır almamışsa canı sağolsun dedim. Bugünde daha 1 sene önce tanıdığı bayanın doğum günüydü ve ona aynı gün teslimatlı hediye göndermiş kadın instagramda durum atmış buda onun attığı kendi gönderdiği hediyeyi paylaşmış ve bana açık yapmış ben şok oldum aynı durumu bende yaşamak isterdim  ben ona o duyguyu kaç senelik dost kardeşimdir diye  çok güzel yaşattım gördüğüm manzara beni üzdü belki dediği doğrudur ama hiç inanmadım ve almış olsa bastıra bastıra bana gösterirdi öyledir arkadaşim iyi biliyorum onu neden böyle yaptı yani aramızda birşeyde yok bağlarımı koparmak istiyor madem aldın bana neden açık yapıyorsun hiçmi düşünülmez size sormak istedim iyimi düşünsem sizce yoksa düşündüğüm şeyler doğrumudur oy çokluğuyla bende artık ona aynı şekilde davranıcam işe yarasın diyediye kız kardeşim gördü abla dostluk bu şekilde olmaz dedi. Yanlişta anlaşılmasın marketi kınamak değil bende çalıştım markette ama arkadaşım aşırı abarttı ve hani sanki cumhurbaşkanı olmuş gibi havalara girdi sonra bana kısa mesajlar yazmaya başladı ben o kısmını anlatmaya çalıştım.

2 Cevaplar

0 oy
(3,700 puan) tarafından
Hayatimdan cikmak isteyene kapiyi ardina kadar acarim 

Hic ugrasamam isterse babam olsun
-Reklam-
0 oy
(1,195 puan) tarafından
Hic kafama.takmam, üzülürüm, sonra umursamam biter. Ahni mesafeyi bir zaman sonra koymak sart oluyor

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 256 göst.
10 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Tugce12. (605 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 925 göst.
0 oy
3 cevap 125 göst.
17 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Angel1992 (79 puan) tarafından soruldu
+1 oy
35 cevap 1,004 göst.

383,099 soru