0 oy
658 göst.
Diğer kategorisinde (7,224 puan) tarafından

Eveetttt kizlar yine ben yine bı soruuu:D

Soru yukarda AA 

Ben geçen gün yaşadım saçma bı olay :Phamileyim ya aşırı duygusaldim o aralar eşim kendine enerji almış bana almamış bişey bana niye almıyorsun bişey diye ağlamıştım :woot:sonra giti meyve suyu aldı geldi :)oturdum kendi halime gülmüştüm ah bu hamilelik neler yaşatıyor insana 

Sizin varmı böyle değişik saçma seyleriniz :D

46 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Hamilekte Ota boka ağlıyordum 
(7,224 puan) tarafından
Misilaaa:)
tarafından
Eşim ise gittiği için yada işten geldiği için acıktım diye
(2,438 puan) tarafından
Hamileyken ağlanıyor.lohusalıkta ayrı ağlanıyor :D annem yanımda yardımcı kalıyor. Ağladım bugün diyorum. Aa ne zaman ben yokken niye ağladın, birlikte ağlardık diyor :)) Allah ağlatmasın
tarafından
Hassas dönemler işte ne yaocan
-Reklam-
+1 oy
(12,852 puan) tarafından

Hamileyken yemek masasında ağlamıştım doymuyorum diye hem yemiş hem de ağlamıştım :D

tarafından
Puhahahha
(7,224 puan) tarafından
Ahahhaha :D accc banuuu :))
(12,852 puan) tarafından
Küçük bebekler dudak büzüp iç çekerek ağlar ya aynı öyle ağlamıştım ama yaa :) doymak bilmedim 20 kilo aldım iki gebelikte de : D
+1 oy
(6,668 puan) tarafından
Hamilelikte biri selam verse yine ağlardım
(7,224 puan) tarafından
Bende kendime tuhaf derdim benden tuhafı varmış :)
(6,668 puan) tarafından
Ah o hormonlar yok mu o hormonlar:(
+1 oy
(15,821 puan) tarafından
Hamilelikte gaddar oldum ciktimm ben yaa ☺️

Şimdi böyle sorunca hatirlamadimmm normalde çok sulu gozluyumdurr ama
(7,224 puan) tarafından
Aklına gelirse yazzz
0 oy
(4,135 puan) tarafından

Hamilelik tamam da lohusalıkta her gelenin arkasına ağlıyordum onlar gidince kapıda eşimin yüzüne Bi an bakıp sarılıp deli gibi ağlamaya başlıyordum adam alıştı kim gitse kollarını açıyordu artık gel ağla tamam diye :D

(7,224 puan) tarafından
Hahaah :D delimisin kzi
(4,135 puan) tarafından
Ben 40 ım çıksın diye bekliyordum herkes özgürce dışarı çıkıyor ben bu bebekle artık bu eve hapis oldum diye ağlıyordum :)) lohusalık bitti 10 gündür ama hala o psikoloji tam gitmis değil aslında :(
(7,224 puan) tarafından
Zor kuzum vala ya :/
0 oy
tarafından

Hahahaa kız Hamilelikte ağlamadığım bir şey kalmamıştı :D

(7,224 puan) tarafından
İnsanı çok tuhaf duygulara sokuyo vala ya
0 oy
(882 puan) tarafından
Bende teldeki eski mesajlari acip benden once bunlarla mi konustun diye oturup aglamistm
(7,224 puan) tarafından
Ne alaka kız
(882 puan) tarafından
Ne bilim telefon kurcalamayi seviyorum baktm eski msjlari duruyor tartisma cikarp aglardm
0 oy
(854 puan) tarafından
bene evi toplayamiyorum yetisemiyorum diye aglamistim esimde bosver sonra yapariz beraber demisti bide ona aglamistim sabahtan aksama kadar calisiyon bide banami yardim edecen diye bide oglum hastalandi cis yapiyo diye aglamistim birsuru ya hangisini sayayim ki
(7,224 puan) tarafından
Ahahah :D ağlamaya yer ariyomusun sen :)
(854 puan) tarafından
valla ya birisi suraya otur dese oturur aglardim ben cok sukur gecti arada depresiyo yine qma aglamiyom esim biraz sinir oluyo herseye gozu sululuk yapiyon die bide ona agliyom sonrada ouyo ozur diliyo barisiyoz
0 oy
(236 puan) tarafından

Hamileyken eşimden çikolata istemiştim oda gitmiş bitterlisini almış hiç sevmem oturup ağlamıştım beni hiç umursamıyosun diye bana ne kadar dil dökmüştü ya aşkım valla ben bitterli olduğunu bile bilmiyom diye :D

(7,224 puan) tarafından
Ahaha :D adamda suçlu hisetmis kız kendini
(236 puan) tarafından
He valla öyle oldu :)))
0 oy
tarafından

Eşim dürümümden büyük ısırdığı için :D

Hamileyim tabi o zaman.

(7,224 puan) tarafından
Ahahhaha :D allhaim ya
0 oy
tarafından

Demin postu yazarken ağlıyordum kendi halime bende hamileyim ya hatta daha ağlasam sürer yani:((:'(

(7,224 puan) tarafından
:((((((((((((
tarafından
Al postu da kapattılar daha da ağlayasım geldi:(
0 oy
(1,937 puan) tarafından
Ah nerede türk filmini izliyorum ondan sonra son sahnede Tarık Akan aşkını ilan ediyor ama kız kabul etmiyor o da intihar edeceğini söylüyor o hala inanmıyor o atlayıp kız onun yanına gidene kadar ben oturdum ağladım nasıl kabul etmez diye sonra aradan 2 saat falan geçmedi oturup kendi halime Bir de güldüm normalde bırakın bu tarz seylerde ağlamayı kolay kolay ağlayabilen bir insan değilim ama ah hamilelik insana neler yaptırıyor ilk hamileliğimde de belgesel izleyemiyordum her belgesel izlediğimde oturup ağlıyordum ya bu hayvanlar niye diğer hayvanları yiyor hayvanın hakkına giriyor hayvanın yaşama hakkını elinden alıyor neden diye oturup ağlıyordum say say bitmez
(7,224 puan) tarafından
Ahahhaha :D zir deliymisin sen :)
(1,937 puan) tarafından
İşte ah hamilelik ah
0 oy
tarafından
Eşim kola almıyor diye ağlamıştım koşarak gitmişti kola almaya hamileydim
(7,224 puan) tarafından
Bende ağlamıştım ilk oğlumda ağlayarak içmiştim hata :D
tarafından
Yarım çay bardağı içmiştim bu kadarmiydi bunun icinmi agladin demişti sjsj
(7,224 puan) tarafından
Bı yudum bile olsa ağlanacak ona :D
0 oy
(3,552 puan) tarafından

Ben hamileyken televizyonda annelerle ilgili bi reklam vardı. O reklamı ne zaman görsem hüngür hüngür ağlardım :D:D

(7,224 puan) tarafından
Ahahah :))) bende arka sokaklarda Suat'ın öldüğü sahneye hala ağlarım ya :)
0 oy
tarafından
Oğlumla Pepee izlerken ağladım birde eşimin marketi var çamaşır sularını dizmisti rafa çok güzel dizmissin diye ağladım sonra konuştuk konuştuk güldük 
(7,224 puan) tarafından
Ahaha :D güzel dizdi diye ağlamaya oda ne bilim :)))
tarafından
Öyle valla ama şimdi aklıma geldikçe gülüyorum
(7,224 puan) tarafından
Ahahah :D
0 oy
tarafından

Küçüken sevdiğin dizi final etmişti çok ağlamıştım :D

(7,224 puan) tarafından
:D catlaksiniz hepinizzz :))))
tarafından
Fazla masumuz:D
(7,224 puan) tarafından
Evettt ♥️♥️
0 oy
(50 puan) tarafından
Hamileyken Bi kurban zamanı  sağlık ocağına gitmem gerekiyordu esimle neyse gittik oda ben eti kıyma çektirip geleyim dedi yanimada  telefon almamıştım o gitti Bende test falan verdim çıktım bekliyom ulan yarım saat oldu gelmedi benim gözlerim dolar Allah dolar en son hickira hickira ağlamıştım beni sevmiyor istemiyor terketti diye :D kafaya bak evle sağlık ocağı 20 dakika yürüyerek neyse geldi aldı beni ama ben nasılım nefret ediyorumdan girdim sülalesine  söve söve aglamistim :D
(7,224 puan) tarafından
Ahahahha :) adamın tek suçu kıyma cektirmekti oysa :D
(50 puan) tarafından
Sıra varmış ondan geç kalmış zaten :D
(7,224 puan) tarafından
:D adama boşuna sovmusun
0 oy
(11,217 puan) tarafından
pek aglayan biri dglm hatta aglamktan nefret ederim hele baskasinin yaninda. hatirlamiorm
(11,217 puan) tarafından
ee dedim ya aglamayi sevmiom. hele herkesin icinde aglamam. ben esimin yaninda bile aglamam.
(11,217 puan) tarafından
lutfiss esim ortumu kaldriodu aglion mu bakim die biz bakisip gulup duruoduk : D
(1,988 puan) tarafından
Kiz bizim orda ilahi soylenir kina yakilirken tam atmosfere uygun duyguya girdim accam çeşmeleri teyzemin gelini bı başladı seher vakti bulbuller diye aldi beni bi gülme.ddd
(11,217 puan) tarafından
hahaha ay bide sesi kotuyse ben tutamazdim kndimi
(1,988 puan) tarafından
Kotu iste ondan tutamadim kendimi . Civci gibi otmeye durdu
0 oy
tarafından
Niye bu kadar çok kıyafetim var diye ağlamıştım 
(7,224 puan) tarafından
Puhahaa:D başka aglancak şey kalmadimı kiz
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Ben çok üşüyorum diye ağlıyordum ve bu birkaç ay devam etmişti
(7,224 puan) tarafından
:D isinamiyomuydun kzi
(10,411 puan) tarafından
Dönüyordum Bi titreme bastığında yorgan battaniye atardım üstüme hırka panikle yatardım yinede titrerdim.

İlgili sorular

+1 oy
13 cevap 237 göst.
0 oy
31 cevap 591 göst.
+1 oy
33 cevap 909 göst.

377,289 soru

11,290,855 cevap

34,706 kullanıcı

...