+1 oy
669 göst.
Diğer kategorisinde (13,726 puan) tarafından

2 norma doğumum var, bunda da bir problem olmasa normal yaparım.

Ama tupleri-kordonlari bağlatmak istiyorum.

Yani eğer normal yaptıktan sonra tekrar anestezi alıp karnımı keseceklerse bn sezaryen olurum ikisini aynı anda hlletsinler:unsure:

25 Cevaplar

0 oy
(6,725 puan) tarafından
Kiz masaallah ne ara 3 oldu☺️❤️ ben 1 de kaldım. 

Sezeryanla olur büyük ihtimalle canim annem baglattirmisti. 
(13,726 puan) tarafından
:/ valla olanlar oldu geliyo 3 :/

Nasıl bağladılar cnm
(6,725 puan) tarafından
Maşallah canim ☺️❤️ sağlıcakla al inşallah kucağına. Sezeryanda baglattirmis ta nasil hic bilmiyorum sormadimda ☹️
-Reklam-
0 oy
tarafından
40 yaşında yim merve kirk kere başıma geldiler bağlayalım diye baglatmadim ablamcim niye kendimi yarim edeyim gözüm görmüyor diye neden kendimi eksik edim neden kadınligimdan doğurganlığımdan ben vaz gecim boyle seyler tek tarafli olmaz yaşın cok genc zaman neyi gösterir bilemiyeyiz benim fikrim buu görmesem de eksik olucamm
(13,726 puan) tarafından
Ya evet annem de öyle diyo nerden biliysn ilerde  istemiceni diyo :/
tarafından
İlle de istemek deyilki baska bisey olur benim annem 18 yil sonra babamdan ayrildi cok pisman oldu bağlantına hayat zaman neyi gösterir bilinmez evlatlar onur boyu sağ kalirmi binmez istek arzu deyisirmi bilenmez ben 20 yıl dan sonra kızımı dogurdum bilimiyom ben karşıyım bor dunya sey varken neden ben bedenime müdahale edim cok biliyosa gitsin esin yapsinn onlarada oluyomuss
0 oy
(1,021 puan) tarafından
Keşke benimde peş peşe grlse diycemde nasip böyleymiş :) rabbim isteyenlere versin çok şükür bi kızim var rabbim ona sağlık versin ve tabiki sizin evlatlarınıza saglık versin bilmiyorum alakası varmı yengem bağlattı ama sonra ameliyat oldu erken yaşta menopoza girdi şimdi araştırıp sağlıklısına karar vermek lazım
(13,726 puan) tarafından
Kız bnmde 7 sene olmadı sonra peşpeşe geliyolar
(1,021 puan) tarafından
Yok canım bizim zaten ilki tüp bebek bendede ikinciye psikolojik olarak cesaretim yok bakma bakarım tedavi süreci zor o yüzden
0 oy
(119,777 puan) tarafından
kizlar merve isin dini boyutunu sormamis soru farkli 

mervis bende baglatcam dr 40 cikinca ameliyatla dedi turkiyede baglatcam normal dogumda baglanmiyo
(13,726 puan) tarafından
Valla günahsa da Allah affetsin gerçekten kafa olarak bakamam yani başka başka gelseler..

Ayyy baglatsak da kurtulsak
(119,777 puan) tarafından
ben burda baglatamam bebelere bakcak kimse yok yaza eskisehirde bagkatcam dr da yaza kadar hap kullan dedi allah buyuk rabbim affedicidir affeder elbet bize 2 tane yeter

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 222 göst.
3 gün önce Diğer kategorisinde Hayatbosturloo&04 (574 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 153 göst.
24 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Az (433 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 128 göst.
15 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Zuzu (63 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 114 göst.
19 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Toprak Ana (577 puan) tarafından soruldu

382,956 soru

11,462,951 cevap

35,054 kullanıcı

...