0 oy
97 göst.
Aile kategorisinde (25 puan) tarafından
Biliyorum çok fazla yazıyorum ne olur kusura bakmayın akıl alacak hiç kimse yok bebegimin babası bugün avukat tutmuş kaç gündür çocuk maması bitmiş kartın bende kayıtlıydi internetten alayım dedim kapatmış alisverise 29 bin maaş alıyor bana ne kadar düşer acaba tedbir nafakasi bir de ne kadar sürede alırım avukatım var ama onuda sık boğaz etmek istemiyorum sonra zıt gider falan lütfen söyleyin ben ne yapabilirim bu arada elimde delilim ispatim var hepsini avukata verdim p..o izliyordu sürekli aramızda hiçbir şekilde karı koca iliskisi yoktu iki senedir daha önce ki eşinde de aynı şeyler olmuş en son da bebeğim erkek iki yaşında onun yanında yaparken yakaladım ozaman dedimm boşanacam bana silah çekti aile içi şiddete gittim uzaklaştırma verdiler iki silahina el koydular ve izlediği içerikler hep anne üvey anne abla oğlum kimsesiz kızı evlatlık aldı ... Falan psikoloğa da gittik çare olmadi durum bu caresiz olmasam.yazmam lütfen bir akıl verin nolur 

2 Cevaplar

0 oy
(1,849 puan) tarafından
Dava açılınca tensip zaptı hazırlanınca bağlanır. Maaşına bakılmadan bağlanır cüzzi bir miktar size bir miktar bebeğinize dueuşmada siz arttırılmasını istersiniz yüksek maaaş aldığını. Hakim gerekli görürse artrırır
(25 puan) tarafından
Ama bu çok haksızlık değil mi ya o kadar maaş alıyor üstelik ben çalışmıyorum
-Reklam-
0 oy
(2,592 puan) tarafından

Allah yardımcın olsun ne pislik bir adammış o öyle :(

(25 puan) tarafından
Sağolun aynen öyle hem de ne pislik

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 112 göst.
23 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yagmur gevenc (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 165 göst.
9 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Gamzenur25 (410 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 172 göst.
22 Kasım 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Mercimek tanesi (1,659 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 186 göst.
14 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Buket0606 (292 puan) tarafından soruldu

379,275 soru

11,352,705 cevap

34,825 kullanıcı

...