0 oy
355 göst.
Aile kategorisinde (95 puan) tarafından
Ya wallahi sinirimden ağladım gurbete gelin geldim kimsem yok komşuluk bile yok arada kaynanamlara.gidiyorum 3 çocuğum var çocuk oyun peşinde ya gitmemi çok istemiyorlar gibi hissediyorum sözde seviyor bugün aradım alo anne dedim telefon çekmedi alo alo dedim ne var kapat işte dedi sanırım telefin çekmediğini sandı ama ses tonu çok iticiydi sinir oldum keşke benim ailem yanımda olsaydo bugün de kızımin doğum günü iftardan sonra oraya gidip kutlayim dedim ama gitmeyecem dolmusluk var içimde sanırım oturdum ağlıyorum kndi kızları olsa telefonla arasalar efendim kurban olduğum diye açıyor tabi öyle açmasını beklemiyorum ama ses tonunu duysaydiniz hak verirdiniz

17 Cevaplar

+2 oy
(5,247 puan) tarafından
Çok gittiğin için kıymetin kalmamış gitme çocuklarını al gez dışarda inan daha iyi
-Reklam-
0 oy
(304 puan) tarafından
Allah bu kaynanamlaro bildiği yapssin yasattiklarini yaşamadan olmesinler
(95 puan) tarafından
İnşallah Allah büyük
0 oy
tarafından
Ben  olsaydım arardım neden böyle davrandı bisei oldu derdim
(95 puan) tarafından
O kadar kotu oldum ki anlatamam sanırım telefon çekmiyor şandi
0 oy
(2,512 puan) tarafından
Üzülme sen boşver 
(95 puan) tarafından
Hiç kimsem yok bir komşum bile yok eşim desen 11 de geliyor o kadar bunaldım ki cnm belkide ondan doldum ama ses tonunu duysaydin hak verirdin
(2,512 puan) tarafından
Sende arkadaş edin kuzum kendine
0 oy
(374 puan) tarafından
Niye böyle yapmış ki aranızda bir problem varmı 
0 oy
(13,566 puan) tarafından
Arama kız bidaha.

Yada söyle.

Deki ben seni aradım niye öyle dedin de
0 oy
tarafından
Arama sende gitme. Gelcek diye baksın dursun. 
0 oy
(373 puan) tarafından
Allah bildiği gibi yapsın onları 
0 oy
tarafından
Canım bende gurbetteyim k8msem yok bi oğlum 9 aylik hoc k8mse gelip bakmadı aramazlar bile beni 

Sen niye üzülüyorsun kizin8n dogim gününüde evinizde kutlayın sende yüz verme arayınca cevap verme isim.vrdi de
0 oy
(205 puan) tarafından
Bizimkide öyledir anne diyorum heee diyor ona Anne bile diyesim gelmiyor bille 
0 oy
(249 puan) tarafından
Gerek duyma bence fazla yüz alınca şekilden şekile giriyolar oyuzden kendi çapınca mutlu olmaya bak 
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Gitme sen cagir eve. Neden surekki oraya gitcen kinonlar gelsin senin evin dagilsin 
(95 puan) tarafından
Kayinbabam yuruyemiyor o da onu bırakıp gelemez o yüzden cnm
0 oy
(912 puan) tarafından
Hepsi aynı bu kaynananalarin sen boş ver takma gitme de benimki de öyle hiç muhatap dahi olmuyorum 
0 oy
(632 puan) tarafından
Hani diyoruz ya herkes anne baba olamiyor ebelik dedelik de oyle. Benim babaannemi insanlar pek sevmezdi ama cok iyi bir babaanneydi diger yonlerini ayri tutarak soyluyorum. Biz gitmesek birgun hemen o arardi cocuklar niye gelmedi diye . Benim de oglum var ben de babaannem gibi torunlarini cok seven onlardan asla acizlenmeyen biri olmak istiyorum. Bak kendi annem bile torunlarina onun gibi bakmadi 
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Seni duymuyo diye demiş ama içini görmüş oldun ama snde sürekli gitme bıkkınlık vermişsin
0 oy
(211 puan) tarafından
Kız sende kaynanana gidip napcan allasen 
0 oy
(6,925 puan) tarafından
Kaynana anne gibi olmaz.

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 667 göst.
28 Mart 2023 Diğer kategorisinde Nehirrr (748 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 804 göst.