0 oy
633 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,452 puan) tarafından
Kızlar eşim tek maaşla geçinemiyoruz destek ol diye paketleme işi getiriyor evden yap diyor yapıyorum günlük ya 40 ya 60 lira kazanıyorum ama parmaklarım kopuyor boynum kollarım çok feci agrıyor bn ona destek için bunu yaparken o spor salonuna yazılacakmış günlüğü 50 liraya siz olsanız napardınız yapmıcam iş felan dicem spora gidiyorsan dicem kavga edicez ama olsun sinirden patlıcam

32 Cevaplar

0 oy
(121,158 puan) tarafından
dusuncesizlik bu ve bencillik
-Reklam-
0 oy
tarafından
Spor çok iyi bir şey tabi ama sana iş getirip o parayla spora gidiyorsa gitmesin iş yapma bence çok istiyorsa sabahları erkenden kalkıp yürüyüşe çıksın
0 oy
(1,019 puan) tarafından
Yırtarım onu sporun sırası mı
0 oy
(6,680 puan) tarafından
Yapmazdım net      
0 oy
tarafından
Çok saçma durumu yoksa evde yapsin sporunu 
0 oy
(5,380 puan) tarafından
Ah ben eşime GT diye yalvarıyorum gtmyrm onun sayesinde bnde giderdim vala 
0 oy
(2,016 puan) tarafından
Yuruyus yapsin belediyenin spor aletleri ne gune diruyor 2 dambilda eve alsin yapsin gitmesin salona filan gunluk 50 tl ye spor salonuda ilk defa duydum yani normalde aylik yada kampanyali odemeleri olur spor ayagina baskasina vermesin parayi
0 oy
(15,406 puan) tarafından
Madem sproya yazılacak paranız var sen neden ek iş yapıyorsun madem paranız yok spora niye gidiyormuş beyefendi ha durumunuz günlük spora elli liraya gidecek kadar iyiyse bence sende haftada bir kuaföre falan git 
0 oy
tarafından
kendi parasından ödicekse gitsin. paranı ona verme
0 oy
(2,052 puan) tarafından
Ne işi yapiyorsun Hacer abla valla bende istiyorum evde iş yapayim ama bulamadım Gaziantep'te oturuyorum, ve soruna gelince izin vermezdim senin yerinde olsam
0 oy
tarafından
Başlıkta ki soruyu okuduğumda spora gitmekte ne var ki filan dicektim de. Ben olsam bu durumda göndermezdim. Kendi yaptığım işi bırakırdım. 

İlgili sorular

0 oy
35 cevap 1,016 göst.
0 oy
13 cevap 302 göst.
4 Mart 2022 Aile kategorisinde hanimeli (562 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 176 göst.
21 Ağustos 2024 Aile kategorisinde Expertmom (773 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 603 göst.
7 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Aysel Güzel (1,150 puan) tarafından soruldu