0 oy
564 göst.
Diğer kategorisinde (1,151 puan) tarafından
Ben de doğum yapacam. Ben demiştim ki gelir misin diye bana ben gelemem evi bırakamam demişti. Sen gel köye ben ambulans çağırırm işte araba tutarm falan demişti. Ben de asla olmaz o da ne demiştm. Annemlere gidecem grlmeyeceksen demiştim. Kaynanam ve kayınbabam tavırlandı bana. Bize göre doğru değil annenlerde doğum yapman.  Ben de dedm ki eğer geliyorsan gel gelmiyorsan ben köyde doğurmam demiştim uygun dille. Bugün eltimden öğrendm. Kızının yanına antalyaya gidecekmiş doğumuna bu sıralar. Ben pek takmadm zaten gelmesini istemiyordm da. Madem gelmek istemiyon ne diye annenlerde doğum yapma diyon. Bu kadın nryse şimdi boşver söylemim

14 Cevaplar

0 oy
(1,358 puan) tarafından
Burak gitsinnn sende anneni cağir o baksin sana ne dert ediyonnn cnm 
-Reklam-
0 oy
(25,225 puan) tarafından
Neden annenlerin orda dogum yapacaksın ki hastane yokmu sizin orda
(1,151 puan) tarafından
Var da annemler türkiyede ben kktcdeym. Bir kızım daha var. Mecburen birine ihtiyacm var
(25,225 puan) tarafından
Annenlerin gelmesi daha mantıklı değilmi o zaman hem hamilesin hem cocugun var bitane daha onca eziyet yolda
(1,151 puan) tarafından
Annem işi gereği gelemiyor.
0 oy
(1,993 puan) tarafından
Herkesin kızı kızı imkani varsa annen gelsin
(1,151 puan) tarafından
Yok canm ben dicem. Annem gelemiyor
0 oy
(427 puan) tarafından
Kiz iste gelmeyecek allah sana bi firsat verdi gittim gitmwdim derdi olnayacak daha ne istersin ordaku detayi kacirma bnce sukret yani
(1,151 puan) tarafından
Doğru vallaha
(427 puan) tarafından
Dert etme hic bnce
(1,151 puan) tarafından
Ben dert etmedim. Sevindim bile inanki. Eşim de görür artk zaten farkında söylüyor eşimi sevmiyor diye ama. Bazen de pöhpöhleniyır
(427 puan) tarafından
Erkekler oyledir canm dogruyu yanlisi bilmelerine ragmen gururuna yediremez yinede takili kalirlar biseylere Birak sylensin sen herseyin farkindasin ya bunun zevki bile yeter yani
(1,151 puan) tarafından
Aynen vallaha yani.
0 oy
(15,542 puan) tarafından
E sen niye annene gidiyorsun ki annen sana gelsin.. lohusa kadın olacaksın senin icin evinden başka yer rahat olmaz
(1,151 puan) tarafından
Ya annem çalışıyor gelemiyor. Ondan. Ama annem sabah 8 de çıkıp öğlen 12 de evde oluyor. O gelemiyor mecburi yani
0 oy
tarafından
Valla bırak gitsin kızının doğumuna seninde annen gelsin benim aramda sorun olmadığı halde yanımda kalmıştı resmen cildiriyodum hem yemek hem ev işi çocuk tek başıma ilgilendim şimdi bir sorun olmazsa ona bile sormuyorum direk annemde kalicam iki çocukla bide kimseye hizmet edemem
(1,151 puan) tarafından
Kız ben de istemiyorm gelmesini ama eşim biraz pöhpöhleniyor annesine
tarafından
Valla sevin canım boşver :Ddd sonuçta kendi annen nazını çeker rahat olursun
(1,151 puan) tarafından
Kız bu hiç yardmcı olmaz. Böyle yapması beni daha çok sevindirdi
tarafından
Benimkisi de normal doğum yaptım diye nolcak bende hatta evde yaptım dinlenmedim diyordu ayakta uyuyordum resmen annem gelince derin bir oh cektim
0 oy
tarafından
Kim gelmek istiyorsa gelsin evimde bana baksın ben ne anneme nede kaynanama gitmem sende anneni çağır, boşver gelmesin daha iyi 
0 oy
(1,284 puan) tarafından
Sen annenlere gitme anneni yanina çağır gelsin
(1,151 puan) tarafından
Kız annem iş gereği gelemiyor. Kız neden herkes böyle demiş. Kötü mü annemlere gitmem. Bilgileneyim bari
(1,284 puan) tarafından
Kötü degil tabiki ama kendi evinse daha rahat edersin bende suan 33 haftalikk hamileyim.annem ağırlastim artik kizim gel bize ben sana bakayim burda doğur dedi bende kaynanam gelemsz esim izin alamaz onlara ayip olur hem lohisa halde babam ve abimin yanında rahat edemem dedim annem kendi gelecek  dogumdan önce  nasipse 1 ay kalacak somra dönüşte beni götürecek  1 ayda oyle kalcam esimde gelir bebekte büyürmüş olur biraz rahat ederim.diye düşündüm.  Sanada fikir olsun cnm
0 oy
tarafından
Amman kiz ben dogum yaptim kaynana 1 hafta sonra geldi 2 gün kaldı sonra kızı dogurdu 10 güne yakın kaldı orda ne diyim allah yukarda 
0 oy
(2,136 puan) tarafından
Kızına ayrı geline ayrı davranan bir cahil karı işte ne yaparsın boşver takma hicc annenlere git sen 
(1,151 puan) tarafından
Annemlere gidersem hem insan yüzü görürüm rahat olurum orada. Annem çok iyi bakar bana. Yengelerim halalarm yetişir bana
(2,136 puan) tarafından
Ne güzel canım nerde rahat edeceksen en çok oraya git tabiki
(1,151 puan) tarafından
Aynen vallaha kaynanam işte şeytan
(2,136 puan) tarafından
Dinleme sen o şeytani takılma boşver bebeğini düşün kız :))
0 oy
tarafından
Aynen tek yanlısı bu.yoksa kizi onun ciğeri sen başkasının. doğumuna gelmek istememesi köydeki işlerini öncelik tutması normal hos değil ama insan anlar en azından 
(1,151 puan) tarafından
Benm için sorun değil gelmese daha iyi ama madem keyfi gelmiyon ne diye diyon annenlere gitme orada uygun düşmez terstir bize doğum yapman. Sonra işte annen arasn beni o zaman eşin arasın. Yani iizn alır gibi
0 oy
(2,529 puan) tarafından
İyi de kendi kizi dururken neden sana gelsin. Kim olsa kızına gider yani. Sende git ailenin yanında doğur
(1,151 puan) tarafından
İyi de bana hem diyor ben gelemem evi bırakamam hem de diyor sen de annenlere gitme bize uygun düşmez orada doğum yapman. Ben buna sinir oluyorm. Yoksa benden uzak allaba yakın
(2,529 puan) tarafından
Umuruma gelmezler. İstediğimi yaparım. Herkes kendi kızının yanında olmak istiyor anne de
0 oy
tarafından
Valla canım bazı kaynanalar kızlarına istediklerini gelinlerine istemiyor ne yazık ki kızı gelebilir gezebilir herseyi yapabilir ama gelin olunca sen gidemezsin gezemezsin sen gelinsin eee insanın ben gelinsem seninki ne diyesi geliyo 
0 oy
tarafından

Neden birinin bakmasına ihtiyaç duyuyor sunki  evde kendinde yapabilirsin

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 939 göst.
0 oy
1 cevap 107 göst.
0 oy
62 cevap 1,785 göst.
22 Ekim 2023 Aile kategorisinde Dolunay selen (2 puan) tarafından soruldu
0 oy