0 oy
104 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Dün ikindi vakti verdim en son bugün ikinci gecemiz sabaha kadar uyumadı zaten sabahladik bu gece nasıl uyuyacak bilmiyorum halen inat edip uyumuyor meme istiyor ruj sürdum çünkü güzelce anlattığım da da olmadı kıyamet koparıyor meme diye diye acaba ne zaman vazgeçecek ve sütümü elimle sagıyorum dolunca hemen ağrı oluyor tek meme veriyorum ne zaman biter ya vala çok zor dayanıyorum çok üzülüyorum kızımı böyle görünce boynu bükük geziyor evde canım acıyor ama onun iyiliği için kesmem lazım yemek yemeyi bıraktı zayıfladı baya ama dünden beri ağzı hiç durmadı her şeyi yiyor çok şükür kaç günde unutur artık hiç istemez ve sütüm ne zaman biter bir bitse ağzını değse bile gelmese istemez ya

4 Cevaplar

0 oy
(71 puan) tarafından
Ben 2 aylikkrn biraktim 6 aylikken tamamen kesildi canım
tarafından
Ayy kesilmez bu gidişle almadığı memede bile bir sene olacak halen süt var
(5,269 puan) tarafından
470246 Cnm özelden yazmşsnnda özelin kapalı geri cvp yazamadım
-Reklam-
0 oy
(14,007 puan) tarafından
1 aya yakın oldu biraktirali daha anca kesildi sütüm geçen hafta falandı sanırım sıktım gelmedi 
tarafından
Darısı bana. Bir meme tek zaten diğerini emmedi 13 aylıkken bıraktı şimdi 21 aylık işte ama kendi ne zaman unutur acaba arada bir meme diyor gösteriyorum hemen kapatıyor bög diyor hiç istemezdim çocuğu korkutarak tiksindirerek sütten kesmeyi ama çok zorlandım artik
(14,007 puan) tarafından
Benim oğlumda tek göğüs emdi 1 ay oldu işte bırakalı meme dediği zaman açıyorum ağzını koyup geri kapatıyor emmiyor
tarafından
Benim cadı emer vala hiç affetmez kesin ama dayanmam lazım çok üzülüyorum dünden beri ya
0 oy
tarafından
Valla oğlum 4 aylıkken emmeyi bıraktı şuan 29 aylık 25 aydır emmiyor hala sutum geliyor bunun için doktora bile gittim bilmiyorum bende 
tarafından
Benimde öbür meme kızım 13 aylıkken falan bıraktı emmedi 21 aylık şuan halende var süt su gibi ama işte emdiği memede süt çok fazla doğduğundan beri onu emdi biri büyük biri küçük tek duam artık kızım istemesin unutsun kızkardeşim kızını sütten kesmiş iki hafta sonra çocuk tekrar emmiş
0 oy
(3,950 puan) tarafından
Ben günde  2 defa verdim sonra bi zaman gecince tek sefer verdim  sonra da bıraktı zaten. Bu sekilde de göğsüm hic agrimadi
tarafından
Onuda yaptım hatta onu yaptım diye defalarca geldi istedi ağladı bir hafta öyle gittik biliyor musun ama gece çok uyandı anladı artık  sütten kesileceğini hissettiği için daha çok emmeye basladi oruca girdik yemek yemeği bıraktı baktım olmuyor başladım artık kesmeye inşallah devam edebilirim
(3,950 puan) tarafından
Hmm insallah canim.

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 112 göst.
22 Eylül 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 63 göst.
23 Aralık 2023 Aile kategorisinde 3mhnads (1,862 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 133 göst.
14 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Beren92 (156 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 318 göst.
4 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Ummuhan23 (373 puan) tarafından soruldu

377,383 soru

11,293,449 cevap

34,711 kullanıcı

...