0 oy
112 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar hala gece uyanıyor aglıyor cüt cüt diye gece yatmadan da yemek yediriyorum ne zaman düzelir 29 aylık

6 Cevaplar

+1 oy
(2,587 puan) tarafından

İlk önce geceyi kesseydin ben öyle yaptım uyanmıyor en azından ama pazar günü 3 hafta olacak hala her uykusu geldiği zaman istiyor :(

tarafından
Canım hamileyim ya iki ay daha emzirip doğumdan iki ay önce kesmek istiyorum
(2,587 puan) tarafından
Anladım.  Kaç aylık hamilesin ki . Zaten 6 7 aylık olunca süt falan çekiliyor
tarafından
Şuan 3.5 doktorum da bir iki ay sütun protein oranı azalır tadını almayaya başlar emmek istemez kendisi bırakır dedi isnalalh öyle olur
(2,587 puan) tarafından
Evet bende emzirirken hamile kaldım 6 aylık hamileyken bıraktı kızım kendi . Sütüm de kesildi zaten.  Kendi kendine bırakır Allahin izniyle sen emdiği kadar ver ona
tarafından
Ah inşallah içimi rahatlattin kız emiyor bide sonra gogsumu öpüp gulumsuyor kıyamıyorum da
-Reklam-
0 oy
(1,430 puan) tarafından
Ağladığında dikkatini dağıtın onu başka birşeyle meşgul edin , benim oğlum memede uyurdu sütten kestiğimde geceleri ağzını arardı hemen yastık alır sallardım oda uyurdu ya bizimki çok düşkün değildi diye atlattık ya da hemen alıştı 
(6,218 puan) tarafından
Gece uyuturken nasıl uyuttun
(1,430 puan) tarafından
Canım zaten bizim bir buçuk yaşa doğru yani 13 14 aylıkken gündüz çok az emziriyordum yani iki defa faln bu çok kısa sürdü gündüz emmeyi kendisi istemedi kesildi sadece gece emiyordu uykusu gelince memede uyurdu ama memeyi emmek istemesi açlık değildi bi nevi alışkanlık bağımlılıktı tam 23 aylık oldu bir gece denemek amaçlı emzirmeden sallayarak uyuttum baktım çok zorluk çıkarmıyor gece ağzını gezdirirdi eliyle arardı arada verdim sonra onu da bıraktık mesela gece eliyle ararken uzaklaşırdım pışpışlardım bazen uyumaya devam ederdi bazen ağlardı işte ağladığında ayağımda sallardım öperdim sarılırdım bu süreçte 10 gün faln sürdü sonra tamamen unuttu hiç istemedi ondan sonra sallamayı bıraktık yanıma uzanıyordu gözlerini kapat anneciğim derdim kapatırdı açardı öyle oyun sandı öyle öyle süreçleri geçtik şükür
0 oy
(1,204 puan) tarafından
Kelin ilacı olsa sürer kendi başına. Aynı veledm vr 23 aylık ekim başı kesecem sütten asla emmeden uyumaz tamamiyle meme desteğiyle uyuyor. Allah yardımcımız olsun bacım
0 oy
(586 puan) tarafından
Yerim onu yaaa cüt mü diyo bide hayal ettim benim bebe daha küçük çok hoşuma gitti nedense sağlıkla büyüt inşallah:))
tarafından
Çüt veee diyor
0 oy
(4,758 puan) tarafından
Ben de 5 gündür kestim 24 aylık aşırı bağlıydı gece sabaha kadar emerdi öyle dalardı şuan hala istiyor arada gece dalması işkence uyanınca oyalamak ayrı işkence gece uykuları bozuldu çok ağlıyor huysuz inşallah bir kaç güne tam unutur çocukları daha küçük aylarda kesmek gerek bence büyüyüp anlayınca daha zor oluyor onun için de anne için de ben büyük kızımı bir buçuk aylıkken kestim bu kadar zorlamadı 
0 oy
(1,911 puan) tarafından
Kızım öyle böyle düskün değildi memeye. Gece bile uyurken ağzındaydı. Ben sabır taşı ile 2 günde kestim. 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 54 göst.
5 Ekim 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 119 göst.
9 Aralık 2022 Diğer kategorisinde duygudemirbag47 (467 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 65 göst.
23 Ağustos 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Onlygirl (183 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 139 göst.
26 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,186 soru

11,350,639 cevap

34,818 kullanıcı

...