0 oy
144 göst.
Diğer kategorisinde (328 puan) tarafından
Kızlar merhaba. Ben bir şey danışmak istiyorum bilgisi olan yardımcı olabilir mi? Gebe bölümünden yazdım ama genelde cevap verilmiyor belki burdan yardımcı olunur dedim. İstanbul'da oturuyorum. 2. Hamileliğim özele muayene oluyorum doktor da sağlık ocağı da bana test vermem gerektiğini söyledi. Değerlere bakılan klasik kan testi. Ama bir türlü randevu bulamadım ve sağlık ocağı da demir ve B12 ye bakmıyormuş. Devlet hastanesinden randevu aldım ama gebelere bakilmamakta diye uyarı var. Ben sadece kan vermek için gitmek niyetindeyim bunun için daha önceden giden oldu mu? Gitsem sizce doktor kabul eder mi ? İleri tarihlerde de maalesef randevu gözükmüyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

6 Cevaplar

0 oy
(1,092 puan) tarafından
Ay kuzum hiç bilgim yok ama sen yine de şansını dene randevu almışsın girip doktora söyle durumu 
(328 puan) tarafından
Bende öyle düşündüm aslında ama bebeğim var küçük bı tane tek olsam yine gidip gelmek sorun da olmaz da inşallah insaflı birine denk gelirim
(1,092 puan) tarafından
İnşallah kuzum ya bazıları halden anlıyor inşallah öyle biridir.
(328 puan) tarafından
İnşallah çok tesekkür ederim canım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bir keresinde yakacikta öyle oldu yanlış olmuş dedim oda beni öbür doktora yonlendirdi
(328 puan) tarafından
Seninde hakikkatten şansın varmış ama :D benim yerime de bı randevu mu alsan sevabına :D inşallah olur benimde aminnn
tarafından
Ama adamın hamilelere zaafı varmış hatta sekretere kızdı kadın dedi ama hocam siz hamileleri kiramiyorsunuz dedi adamda koridorda bağırdı ben tek değil herkes bakmalı dedi sjs
(328 puan) tarafından
Ahhaaha çok iyiymiş keşke burda da olsa yarinlik :D
tarafından
Nerdesinki sen ben istabbuldayum
(328 puan) tarafından
Bende İstanbul. İlhan Varank hastanesi Sancaktepe. Senin gittiğin hastane hangisi
0 oy
(854 puan) tarafından
canim acile git soktorum kan tahlili istedi saglik ocagindada bakilmiyor de bakarlar kan tahliline 
(328 puan) tarafından
Yani zaten muayene olmak değil niyetim kan verip çıkmak inşallah bakar
(854 puan) tarafından
ins canim
0 oy
(1,837 puan) tarafından
Hayır bakmıyor aynı düşünce ile aldım ama doktor bakmadı gebe polikliniğinden randevu al dedi gönderdi 
(328 puan) tarafından
Ya yalan soylicem ya da nolur nolur dicem doktora. :) Küçük bebegim de var onunla git gel mahvoluyorum
(1,837 puan) tarafından
Sağlık ocağına yada herhangi bir hastaneye bu gebelik için gittiysen kayıtlarda gebe olduğun görülür canım
(328 puan) tarafından
Aa bir de öyle bir şey mi var. Yine şansımı deniyim olmazsa napcam bende bilmiyorum. Demir ve B12 sağlık ocagindan cikmiyormus. Onu da doktor illa ister herhalde çünkü ilk hamileligimde eksik diye ilaç vermişti. Ay ne yorucu işler sunlar. Of
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Canım iki hafta önce sağlık ocağında kan testi yaptırdım gayet de bakılıyor demire sen neden yapılmadığını düşündün ki? Ve neden öyle uyarı geldi ilk defa duyuyorum yarın saat 4 de randevu almayı deneyebilirsin
(328 puan) tarafından
Ben düşünmedim canım doktor söyledi direkt. Önceden bakılıyordu hatta ilk hamileligimde de sağlık ocağında yaptırmıştım bu sonuçlar çıkmıyor artık dedi
0 oy
tarafından
Bence Jan tahlili yaptırır. Ama diyelim yok dedi hiç uğraşma hastanenin aciline git. Orda yaptır hemen
(328 puan) tarafından
Gitmeyi planladigim hastane yardımcı olmuyomus oraya giden biri net söyledi. Bende farklı bir hasteneye randevu aldım inşallah ona gidicem. Baştan da alabilirdim de küçük bebeğim var bari yakın olsun diye uğraştım da olmadı maalesef

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 97 göst.
0 oy
6 cevap 254 göst.
3 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Mheser22 (286 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 108 göst.

377,144 soru

11,286,980 cevap

34,694 kullanıcı

...