0 oy
267 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar bugün tiktokta bir şeyle karşılaştım Mehdi as czuhur ettigiyle alakalı hatta videosu bile varmı doğruluk payı nedir acaba 

6 Cevaplar

+4 oy
(15,200 puan) tarafından
Mehdi gelmiş olsa bile bunu tıktok aracılığıyla ilan edecegini zannetmem
tarafından
Tiktok degila aslında iki yıl önce youtubeda paylaşılmış ve kendisi paylaşmıyor talebeleri paylaşıyor bunu ve yeni tiktoka düşmüş bilmiyorum
tarafından
Hahahah aradiğim cevap :)
tarafından
Ayy bu yoruma güldüm valla
-Reklam-
+1 oy
tarafından
cemaatler genelde isim ve kişilik oluşturmak için bunu kullanırlar. Mehdi kıyamet alamatlerinin hepsinin gerçekleştiği anda hak temsilcisi olarak gelecektir inancı var ama bazı kaynaklara göre Mehdi kavramı yahudilşkten ve hristiyanlıktan geçme hurafe bir inançtır. Kıyametler ilgili şeylere takılmayın bu kadar. İslam tamamen ifsad olsa insanlar tamamen İslamı reddetmiş ve güneş batıdan doğuyor olsa bu kaygılarınızı anlayacağım ama tamamen gündem olma çabası başka bir şey yok
(665 puan) tarafından
Kız Feyza Nur tek başına bı adada yaşadığını nerden duydun hey Allahım...
tarafından
Kiz her hoca diyor ıssız bir adada yasiyor tek gozlü bir gözü kör saçlarına hep ak düşmüş insanlari öyle bir korkutuyormuski insanlar dinini bırakmamak için daglara kaciyormuş ben.hep böyle duydum tek bir hocadan degil ayrı ayrı yabanci hocalardan duydum ve bu hocalarda ince ayrintiya kadar araştiran insanlar
(665 puan) tarafından
Kuzum o senin dediğin deccal dir Hz Mehdi normal bı insan Peygamberimizin soyundan gelecek ...
tarafından
Evet o deccal  tek adada yaşayan da deccal benim bildiğim kadarıyla
tarafından
Allah yolunda giden biri neden insanları dinden sogutsun
+1 oy
tarafından
Cemaatlerin hiç birini sevmem de güvenmem de... Rabbim kendi yolundan şaşırtmasın. Ayrica mehdi tiktoktan haber yollamaz bence :)
tarafından
Valla bilmiyorum canım insAllah dedigin gibidir gerçekten öyle bir zamandayizki herkes dini kullaniyor
0 oy
(3,491 puan) tarafından
Sıfır. Sıfır  Sıfır. 
0 oy
tarafından
Böyle şeylere itibar etmeyiniz.internet ortamında birçok kişi dini kendi çıkarları için alet ediyor.mehdi meselesine gelince kıyamete yakın olduğu hakkında rivayetler var.ama ben şahsen pek araştırmadım.bizim kiyametimuz biz ölünce kopacak ve bu her an olabilir.oeki biz kendi kiyametimize hazır mıyız.yani olume
tarafından
Canım bilmiyorum gerçekten bende bazı şeylere bakıyoruz hadislere doğru şeylerde var  böyle birşey zaten varsa çıkar yakın zamanda ortaya . .
0 oy
(1,928 puan) tarafından
Nevzat Tarhan İn videolarını izle. Psikolojik tedavi gören ve hastanelerde yatan hastaların içinde her zaman Bir Mehdi vardır diyor :) enaniyet ve kibir insanı ne hale getirebiliyor. 
(1,928 puan) tarafından
Tabi ki Mehdiye inanıyorum. Anlatmaya çalıştığım şey en baştada insanların kendini mehdi gösterme çabası var. Hiç sosyal medya hesabım yok kullanmıyorum. Gaybı Allah bilir. Dönem olarak çok kötü bir zamandan geçiyoruz Allah yardımcımız olsun
tarafından
Amin canım gerçekten öyle herkes kendini üstün görüyor inan bende nefsimle mücadele içerisindeyim kendimi yüksek asla görmedim bu hayatta Allah'ta nasip etmesin böyle bir dusunce çarşafa girmek istiyorum ama hep bir düşünceler var kafamda ibadetini yapmaya çalışıyorum ama çok zorlanıyorum Kur'an-ı Kerim'i elime almak istiyroum düzenli bir şekilde okumak istiyorum hep bu TV telefon yüzünden usengeclikten yapamıyorum hep bu yönde dualarım doğru insanalrla karsilastirsin rabbim cümle müslümanı
(1,928 puan) tarafından
Amin amin amin. Hepimiz nefsimizle mücadele içindeyiz. Çarşaf giymek bana çok ağır geliyor. Ferace giyiyorum. Çarşaf giyenlere saygım sonsuz. Mehdi konusuda çok detaylı mutlaka Bi şeyler tutuyor. Ama işte netleşmiyor. Rabbim ilminizi arttırsın nefsimize uydurmasın.
tarafından
Amin canım amin ama şu bellimi ahir zamandayiz bunu bütün hocalarda söylüyor şeytanın şerrinden bizi korusun insAllah cennetle müjdelenen kullarından eylesin rabbim ..
(1,928 puan) tarafından
Amin canım inşallah inşallah

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 404 göst.
19 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 394 göst.
17 Ocak 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 585 göst.
2 Mart 2022 Diğer kategorisinde Tavsiginannesi (194 puan) tarafından soruldu