+1 oy
282 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Bazıları var sabah erkenden gece hergun ariyorlar sinir oluyorum halt var gibi hergun bir insan aranmazki 

15 Cevaplar

0 oy
tarafından
Konuşmak istemiyorsan açma 
tarafından
Kuzum eşime söylüyorlar hemen eşimle onlar yüzünden aram bozulsun istemiyorum
-Reklam-
0 oy
(5,088 puan) tarafından
Kaynanam gibi yani :) açmıyorum telefonu. Zırt pırt aranmaz öyle
tarafından
Aynen kaynana görümce iyice bıktırdılar Allah bize sabir versin acmayinca hatalarını anlamak yerine eşime soylemeseler iyi de işte
(5,088 puan) tarafından
Görümcem yok ama kaynanam yetiyor zaten. Benimki de şikayet ediyordu eşime sonra bi ayar verdim çocuk mu var senin karşında oğluna şikayet ediyorsun falan dedim sonra sustu. Şimdi 2 gün üst üste ararsa açmam
0 oy
(44,758 puan) tarafından
Açmamak en iyisi.  
tarafından
Acmasam da sürekli arar acana kadar ya da eşime söylerler
0 oy
(1,318 puan) tarafından
Benim bebek olduğu için tel hep sessizde. Arayan olsa da görmezden gelirim. Müsait olunca geri dönerim. Acil olsa mesaj atıyor lar zrn
tarafından
Benimde öyle ama sinir oluyorum kendi kendime kuzum
0 oy
(119,523 puan) tarafından
oylelerine engeli at gitsin
tarafından
Ah kaynanamgil olmasa eşimle aram bozulmasa
0 oy
(4,430 puan) tarafından
Ahada eltim kapıdan dışarı çıktığını görsun arar hatta bigun gorumcemdeydik onu aramıştı oda oturuyoruz dediği halde onu kapatinca beni aramıştı acmayiver görmedim diye sonra arıyorum ben aradığı dakika açmak zorunda degilsin
0 oy
tarafından
Kimki onlar en fazla kaynanan yapıyordur sende açma boşver
0 oy
(236 puan) tarafından
Telini uçuş moduna al çekmiyor de benmde kayımbaba arıyor öyle yapıyorm
0 oy
(5,904 puan) tarafından
Direk olarak meşgule atıyorum konuşmak istemiyorsam :) hiç canımı sıkamam valla 
0 oy
tarafından
Aşırı sinir olurum.

Kaynana görümce çok anlayışsızlar.

Bugün sabah 8 buçukta aradı görümce telefon sesizde açmadım eşimi de uyandirmadim :)).

Geçen de de sabahın 7sinde kaynana aradı açtım uyuyonuz mu diyor. Sabahın 7 si uyuyoz ne oldu dedim :-D
0 oy
(480 puan) tarafından
Bende telefonla konuşmayı hiç sevmem , hergün napıyon diye insan mı aranır kuzenim arayıp durur beni de her gün hergğn açmıyorum inatla ama vazgeçmiyor. Tam uzanmışım kitap okuyorum pat telefon çalıyor ben senin boş muhabbetini dinlemek zorunda mıyım canım çok sinir bozucu
0 oy
(419 puan) tarafından
Kayinpederim her saat başı arıyor cvp vermezsem 20 kez üst üste arar cvp verene kadr ayyy bıktım
(2,835 puan) tarafından
Niye arıyor ki hadi kaynanayı anlarımda koca adam ne diye arıyor
(419 puan) tarafından
Kaynanam aramaz benim onu aramami bekler

Peder arar ne yapiyon ne ediyon torun ne yapıyor cvp vermezsem 3 arayışta eşime hemn şikayet ediyor eşim arıyor cvp ver babama diye telefonum kapalı olsa hemn diyor beni engellemiş o kadr cahil insalarlayim  yada eşimin nenesini arar telefonu kapalı gelinin git bak telefonunu açsın engeli kaldırsın diyor ***** işte yazdikca deli oluyom
(2,835 puan) tarafından
En ufak birşey desen kocanla aran bozulacak  huzursuzluk çıkacak susmakta olmuyor tepene çıkarlar Allah yardımcın olsun canım  cahil insanlarla yaşamak gerçekten zor  benim kayınpeder hayatta aramaz kaynanaylada mesafemi koydum aradığında da kızım durmuyor  deyiğ kısa kesiyorum ne istiyorlar bu gelinlerden neden mutlulukları gözlerine batıyor evine birşey alsam gözleri çıkar ne gerek var idare edin diye ama kendileri alırlar kocamla bizde alırız takmayın bile
0 oy
tarafından
açmıyorum müsait değilsem. sen de öyle yap. herkesin telefonunu her an açmak zorunda değilsin. 
0 oy
(2,835 puan) tarafından
Çok  şükür beni öyle arayan rahatsız eden yok  mesafemi koydum aradıklarında da kısa kesip kapatıyorum  çok meraklı haber bir eltim var sırf merak gidermek için arada arar bazen cevap vermem bir tek anacım arar kız kardeşim 
0 oy
(26 puan) tarafından
Bizi de hep kaynanam arardı. Balayında bile napıyonuz diye görüntülü aramışlığı var. Ben çok açmazdım görüntülü konuşmayı da sevmem öyle olunca hep eşimi aradı bir iki de benden beklemiş zaman geçti o da vazgeçti benden şimdi o düşünsün :) şimdi de çocuk için eşim hadi babaannemizi arayalım diye arar iki gün aramasa eşime sitem eder sesiniz çıkmıyor diye. Ne yediniz ne içtiniz sorar da. Her gün her gün ne konuşulur ki zaten olur olmadık zaman. Benim telefon bebek doğduğundan beri sessizde zaten duymuyorum yada uçak moduna alıp aa internet gitmiş yada çekmiyordu heralde diyip geçiyorum. İnsanların sınırlarınızı ihlal etmesine izin vermeyin yoksa elinizi verdiğiniz an komple gidersiniz.

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 282 göst.
8 Ağustos 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde E&C (2,387 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 349 göst.
0 oy
17 cevap 383 göst.
26 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Elif&hanim (5,492 puan) tarafından soruldu
+1 oy
15 cevap 119 göst.

381,386 soru