0 oy
377 göst.
Diğer kategorisinde (5,491 puan) tarafından
Artık bıktım bu durumdan, birine gayet normal bi yorum yapıyorum başkası gelip çok bilmiş şekilde beni ezmeye çalışıyor. Gerçekten kimseyi kırmadan yazanlara lafım yok ama böyleleri beni deli ediyor. Siz ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında

17 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Bence burda kimseyi umursama kimin ne oldugu belli değil karsındakinin zeka seviyesini bilmiyorsun sonucta0;)

(5,491 puan) tarafından
Çok haklısın canım
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Filozofların işine karışma bacı :)))

Onlar yanlışları düzeltmek için burda haberin yok mu :) 
0 oy
tarafından
Canımı sıkacak kadar değerli değiller lafımı söylerim geçerim seviyesiz insanlarla da zaten muhatap olmam kendi kendilerine konuşurlar cevap alamazlar 
(5,491 puan) tarafından
Haklısın canım
0 oy
(2,891 puan) tarafından
Bana denk gelirse ağzının payını veriyorum Ama genel olarak ben burayı pek ciddiye almıyorum:))) 
(5,491 puan) tarafından
Haklısın burayı ciddiye almamak lazım
(2,891 puan) tarafından
Başkasını sorusuna verdiğim cevaba salça olan başka kişilerle üst üste konuşmak gerçekten ilgi alanım güzel stres attırıyor:))) Bir de yanlış anlamak da ısrar eden Tayfa var bayılırım:)))
0 oy
tarafından

Görmemezlikten gel ben öyle yapıyorum cnm :D

(5,491 puan) tarafından
Mecbur canım ben de öyle yapcam artık
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Buranın adeti o bilmiyormusun. Beni geberttiler geçen gün :D 
(5,491 puan) tarafından
Haklı linçe bişey demem ama bu ilaç kilo aldırır mi sorusuna da linç yemek işrenç bişey
(25,224 puan) tarafından
Bana göre haklı değillerdi. Ama biri yoruma öyle başlayınca herkes arkasından özenti gibi geldi birinin konuyu açması yetiyor arkadan gelmeleri için. Neymiş efendim otobüste bebeğime dokunan kadına dokunma virüs var hayret bişey ya diyw bagırdım diye terbiyesiz karaktersiz saygısız kişiliksiz hadsiz gibi gibi şeyler oldum. Hooşşşttt demek isterdim hepsine ama neyse.... Bunuda asla unutmıcam hakkım helal değil. Boşver sende takma
(5,491 puan) tarafından
Virüs var dışardan gelen babasına bile elini yüzünü yıkamadan üstünü değişmeden dokunmasına izin vermeyecek kadınlar, burda ahgam kesiyorlar, virüsün nerden geleceği belli olmuyo boşver elletme kimseye kuzucuğu
0 oy
(276 puan) tarafından
Aman bosver kaliye alma burdakileri cnm banada denk geliyor oyle ama bosver
0 oy
(982 puan) tarafından
Çoğu çoluk çocuk canım, konu hakkında en ufak bir fikri olmasa dahi sırf puan toplamak için yazıyorlar 
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Denk geldim canım bisey yapamıyoruz malesef herkese açık platfrom diyip daha saldırıyorlar en iyisi boşverkeeee
0 oy
tarafından
Evde saglayamadigi egosu burda tavan :)
0 oy
(13,887 puan) tarafından
burayı artık ciddiye almıyorum arasıra giriyorum zaten takma sende 
0 oy
(1,948 puan) tarafından
Evet deyip geçeceksin canım 
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Burada ki kimseyi önemsemiyorum ben ,bu nedenle canım hiç sıkılmıyor.  Seviyesizlerle zaten isim olmaz. Takma kafana.
0 oy
(2,067 puan) tarafından
O konuda haklsin buradakiler çoğu çok bilmiş kayana  gibi konuşuyorlar yorum yapıyolar sınır oluom bende 
0 oy
tarafından

Amaaaaaan cokta tin:D

0 oy
(97 puan) tarafından
Bugün bana oldu ve agzinin payını verdim sustu beni çileden çıkardı sana öyle söyliyim kimseye karşı sessiz kalmam 
0 oy
(2,695 puan) tarafından
Sanal alem burası yuz yuze gelmeyecegımız ıcın guzel canımızı sıkmaya gerek yok. Bosuna klavye delikanlıları cok dıye bır soz cıkmamıs.. Salla gitsin takma umursama

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 344 göst.
0 oy
17 cevap 277 göst.
8 Ağustos 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde E&C (2,387 puan) tarafından soruldu
+1 oy
15 cevap 279 göst.
21 Nisan 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+2 oy
14 cevap 462 göst.
16 Mart 2022 Diğer kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,289 puan) tarafından soruldu

379,465 soru

11,359,441 cevap

34,836 kullanıcı

...