0 oy
81 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (13 puan) tarafından
Bebek yorganını internet üzerinden alanınız oldu mu yün mü almalıyım elyaf mı sizce güzel anneler.tesekkur ederim ❤️

4 Cevaplar

0 oy
(663 puan) tarafından
Yok ben annemlere yatırcam o saten sarı kane ice işlemeli eski yorganla yokmu onun minnakını kızıma döşeği Bi yastıkta kocayı yastığının küçüğünü limon sarılısını
-Reklam-
0 oy
(912 puan) tarafından
Bende bakıyorum herkes yjn diyor kış için iyi oluyor kaynanam sen alma ben vercem diyor ama eski bir yorganmis görünce biraz üzüldüm alsam ayıp mı olur bilemedim 
(13 puan) tarafından
Nevresim geçirince değişir canım görüntüsü yıkanabiliyirsa kokusu da çıkar yine de sen bilirsin
(912 puan) tarafından
Bende öyle düşündüm kızı evleniyor yorgan falan yapacakmış çeyizi için küçük bir tane de bebeğe yapar belki dedim ama gerek yokmuş diyor moralim bozuldu galiba inada bindirdim ama. Haklısın
(13 puan) tarafından
Anladım canım hayırlısı olsun inşallah yapacak bir şey yok insan umuyor tabi ama napcan işte vardır kendine göre bir bildiği bozma moralini boşver al tabi değerlendirirsin fayda faydadır hiç yoktan iyidir
(912 puan) tarafından
Sağol canım aynen haklısın :)
0 oy
tarafından
Yün yorgan bebeklerde alerjiye sebep olabilir en ufak bir burun tıkanıklığunda bile rahatsız eder elyaf öneririm hem yıkaması hem kullanımı rahat ve hafif
(13 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(765 puan) tarafından
Bence kesinlikle yorgan almayın çok iyi olmuyor kalın bebek battaniyeleri var hem heryerini sarıyor hemde anında sıcacık yapıyor 

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 133 göst.
2 Eylül 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 276 göst.
19 Eylül 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde ssevgii (1,243 puan) tarafından soruldu

379,093 soru

11,347,919 cevap

34,814 kullanıcı

...