0 oy
685 göst.
Diğer kategorisinde (48 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi

Deli desem değil akıllı desem o yaştaki insanın yapacağı davranışları sergilemiyor.. Değişik bir kadın benim görümcem.

Geçen sene martın sonunda kayınvalideme gitmiştik görümcem evli değil (40lı yaşlarda) o da evdeydi. Telefonunda bir problem vardı yapmak için aldım tam o sırada şeytan dürttü şu WhatsAppa gir yeğeni ile konuşmasına bak diye. Bu arada hisleri, özellikle altıncı hissi felaket kuvvetli biriyim. Bana böyle bir his gelmişse o mesaja bakmalıyım deyip girdim baktım.. Ayyyy sayfalar dolusu dedikodumu yapmışlar hala yeğen.. Yeğen de benden 2 yaş küçük.. Bi zoruma gitti ki anlatamam.. Ben saf saf onlara iyi niyetimle gidiyorum, yardımcı olmaya çalışıyorum her zaman. Oraya gitmemle ilgili bile yorum yapmışlar, arkamdan dalga geçmişler neler neler ya. Eşime söyledim, ağzına geleni saydı eşim o an orda. Baya tartışma oldu. Sonra ben "aile bozan" kişi ilan edildim.

Kasım ayında da doğum yaptım görümcem aramadı sormadı yeğeni yani sonuçta bi kere bile gelmedi. Hem ç kendileri haksız hem kendileri tavır yapıyor. O gün bugündür gitmiyorum oraya. En son geçen gün kayınvalidem çağırdı torununu özlemiş neyse yaşlıdır dedik gittik görümcem hoş geldiniz bile demedi. Ben de şimdi bayramda oraya gitmek istemiyorum. Eşim de orası benim annemin babamın evi onun terbiyesizliği ona kalsın diyor 

23 Cevaplar

+5 oy
tarafından
Hata sende  ne diye milletin özeline giriyorsun girersen öyle gormemen gerekeni görürsün
tarafından
Cccnttt kız sen benim iç sesimmisin üşendim yazmaya sen yazmissin sjsj
(474 puan) tarafından
Hastayım yatıyorum o kadar çok boş vaktim var ki nasıl üşeneyim:))
tarafından
Valla bende hastaydım bugün bütün gün senin bebe yok herhalde sjsj
(474 puan) tarafından
Karnımda:)) geçmiş olsun ikimize de diyelim o zaman:(
tarafından
Bugünlerin keyfini çıkar en rahat günlerin vunku
-Reklam-
+3 oy
tarafından
Valla yavuz hırsız ev sahıbı bastırır hem koca kadının mesajını okumussun terbıyesızlık yapıp hemde kocana soyleyıp ortalgı karıstırmıssın, sende ıyı nıyet olsa çeker koseye sorarsın amacın rezıl etmek ıste 
(48 puan) tarafından
Ne susacakmışım. Ne hakaretler okudum orda ben öne saçmalıyorsun.
tarafından
Sus mu dedık koseye cek konus dedık, sana guvenmıs telefonunu vermıs
(48 puan) tarafından
Öyle birileri değiller işte. Daha önce konuşuldu neden böyle yapıyorsunuz diye anlamadılar ki
+2 oy
(11,216 puan) tarafından
suc sende canim baskasi hakkinda konussa bile ozeline gizli gizli bakip hesap soramazsin. bide esine diyip orda olay cikartmissin. aynen dedigin gibi ara bozuculuk yapmissin
(48 puan) tarafından
Valla hiç de umrumda olmadı. Koca kadın kızı yaşındaki insanın arkasından konuşmaya utanmıyosa bende mesajı okuduğuma utanmıyorum
(11,216 puan) tarafından
bak canim 3.5 yil.once bende bi kere kazara esimin telinde kaynanamla hakkimda konusmalarini gordum
 kaynanam doldurmus onu esim beni korumus savunmus amenna ama ben gidip annen boyle demis benim icin diemem cunku annesinin yaptigi ne kadar cirkinse benim yaptigimda o kdr cirkin. o yuzden 3.5 yildir bu bilgi bende esimede anasinada kimseyede sormadım hesabini.
(48 puan) tarafından
Evet böyle yapmam gerekirdi benim de belkide. Fakat şöyle bir şey var, ben onların daima arkamdan konuştuğunu eşime diyordum. Bende bir şey mi var neden böyleler bildiğin bişe varsa söyle bende bilim ki ona göre davranim diyodum. Yok bişe onlar konuşmaz vs gibi cevap veriyordu. Ama telefonda o mesajları gördüm de istemsiz bi şekilde eşime söyledim. Bak ben haklıymışım neler demişler bnm için diye.. Ama şimdi diyorum ki aman kötüler kötülüğü ile kalsın. Keşke o anda hiçbir şey demeyip kalkıp gitseydik ordan
0 oy
(1,467 puan) tarafından
Senin hatan senden özür dilemexse ne sen gidicektin ne eşini gorusturecektin. Bna oyle bişey oldu. Gorumcemle kavga ettik. Eşimi hiç biriyle konsuturtmadim 6 ay..sonra gelip özür diledi..bı daha da boyel saçmalıklar yapmadı
(48 puan) tarafından
Eşim görüşmüyor onunla. Annesi ile görüşüyor
(1,467 puan) tarafından
Bı sure annesiyle de gorusmeseydi dedikodu yapan onlar değil mi.
0 oy
(7,793 puan) tarafından
Yani görümcen gelmesn ztn bebek görmeye sn saçmalamışsn öyle biri bebeği görmeyi hak etmez sn ztn o yok gibi davran 
(48 puan) tarafından
O da doğru
0 oy
(5,234 puan) tarafından
Sen git eşin için sende ona ses verme yani nolcak benimde var 35 yaşında evde kalmış bitane kimseye faydası yok gereksiz biri hiç umursamam kaynanam yok kayinbabsn var onuda sevmem cok pis huyları var ama eşim için gidip geliyorum 1 2 saat katlanıyorum napim 
(48 puan) tarafından
Çok kötü şeyler konuşmuşlar ya. Benle alakası olmayan, ***** saptal şeyler var buna rağmen kendilerini haklı görüp el kadsr bebeği bile sormamalaeına tahammül edemiyorum. O yüzden gitmek de istemiyorum
(5,234 puan) tarafından
Ozman sen gitme eşinle cocuk gitsin biraz durup gelsinler belliki eşin gidecek istiyor yanj
0 oy
(1,859 puan) tarafından
Canım kusura bakma hata sende öyle birinin bebegini görmesi normal mi ben olsam görmediği gelmediği için sevinirim ve inadına giderim bayramda keyfime bakarım eşimi üzmem öyle biri için
(48 puan) tarafından
Ne bilim ya..
0 oy
tarafından
Sessizce uzaklaşsaydin keşke Araya mesafe koysaydun cingar çıkarmasaydun
(48 puan) tarafından
Amacım cıngar çıkarmak değildi. Böyle olay oldu daha önce eşime bak gördün mü ben haklıyım demek için söyledim tartışacağını kestiremedim. Sonra çok pişman oldum zaten
0 oy
tarafından
Yani hem milletin telefonunu yapacağım diye alıp WhatsAppta mesajlarını okuyorsun,sonra sen kendin uyarmak yerine kocana söyleyip kavga çıkıyor.sonra doğum yapınca hala o gorumcenin gelmesini bekliyorsun, ilginç gerçekten
(48 puan) tarafından
Kavga çıksın diye demedim, telefonu kurcalamak için de almadım
Her şeyi detaylıca yazmadım ama daha önce olan bir olaya istinaden baktım mesajına
tarafından
Yani bilemiyorum yapmak için alıp kurcalamissin nihayetinde WhatsAppta mesaj birden açılmadı.esine söyleyince tartisma olacağını da bilmen gerekirdi.
(48 puan) tarafından
Eşim fevri biri değil. Tartışma çıkaracağını kestiremedim li. Zaten sonradan inanılmaz pişman oldum ona söylediğime.
0 oy
tarafından
Aile bozan olmuşsun çünkü. Tesadüfen konuşmayı görsen duysan haklı olurdun ama koca kadının telefonunu alıp özel mesajlarını okuyup sonra da herkes suçlu sen suçsuzmuşsun gibi kenara çekildiğin için haksızsın. Valla konuşulacak kadar da varmışsın malesef. 
(48 puan) tarafından
Farklı şeyler var. Kimse benim işime eşyamla yaşantımla ilgili konuşamaz dalga geçemez herkes haddini bilecek
0 oy
(3,491 puan) tarafından
Özel mesaja ne diye girip bakarsın kendin kaşınmışsın. Hiç girmesen ne sen üzülürdün ne olay çıkardı. İyi olmamış. 
0 oy
(1,059 puan) tarafından

Kedine hak kazandiriyosun ama valla oylede rahatsin ki, bide seytan durttu bak diye diyosun. :D vallahi cok guldum

(48 puan) tarafından
Rahatlıkla ne alakası var ya?? Daha öncede konuştular ben de yine konuştuklarını düşündüğüm için baktım. İyi ki de baktım. Yoksa yine s*****s*****gidip suratlarına gülüp işlerini yapacaktım.ne hakaretler ne dalga geçmeler okudum orda ben. Beni sevmek zorunda değiller ama bunu arkamdan dalga geçerek değil yüzüme söyleselerdi keşke. Çünkü ben onlara olabildiğince açık ve net gittim.
(1,059 puan) tarafından
Sanada ders olmuş işte. Kimseye guvenme. Yuzune guler arkadandan laf soyelrler
(48 puan) tarafından
Evet öyleymiş ne yazık ki
0 oy
tarafından
Neden ozel mesajları okuyorsun. Birde esine diyorsun me dedin ablanın mesajlarını mi okudum dedin. Aynısı benimde basima geldi sinir olurum. Oyle insanlara okumayın  kardeşim  milletin ozelini
0 oy
(1,928 puan) tarafından
Yaptığınız şeyin elle tutulur hiçbir tarafı yok. Kimsenin özelini okıyamazsın. Okudun bi zahmet sus. Ortalığı da katmışsın eşinle ararsınız da bozmuşsun. Aranmayıda hak etmiyorsunuz. 
(48 puan) tarafından
Olayın farklı yerleri var. Ama iyiki okumuşum diyorum. İyiki okumuşum ki o kadar hakaret ve dalga geçmeleri görmüşüm. Görmeseydim eskisi gibi suratlarına gülüp işlerini yapacaktım.. Ben onların dediği dalga geçtiği hakaret ettiği hiçbir şeyi hak etmedim.
(1,928 puan) tarafından
Peki niye hala beklenti içindesiniz
(48 puan) tarafından
Bebeğin suçu ne ki? Benimle konuşmuyor olabilir kardeşi ile konuşuyor. En azından onu arayabilirdi
(1,928 puan) tarafından
Bebeğin suçu ortalığı katan bir annesi olması. Düşünmeden hareket ettiğin için bunu yaşıyorsun
0 oy
(7,935 puan) tarafından
eşinin anne babasıyla sorunun yoksa gitmelisin .Sanırım görümcen eşinden büyük, vardığında hoşgeldin derse eline varırsın demezse varmazsın.

Sanırım görümcen evlenemediği için kardeşlerini ve seni kıskanıyor , bilinç altından kin besliyor
0 oy
tarafından
Biri bana deseki mesajda benim hakkımda konuşmuşsun diyeceğim ilk şey ne hakla mesajlarıma bakiyorsun 

Keşke bakmasaydin hayır baktın kocana deyip te ortalığı karıştırmışsın 

İkinizde terbiyesizlik yapmışsınız 
0 oy
tarafından
Ortalığı sen karıştırmissin bacım. Kocan haklı mecbursun gitmeye. Hem ortalığı ayağa kaldir milletin ağzının tadını kaçır hemde yok gitmem yok konusmam. Asıl senin yaptığın hiç sağlıkli bir davranış değil 
0 oy
tarafından
Pardon da sen kimsin de bir başkasının telini karıştırıyorsun üstüne birde kocana söyleyip ortalığı karıştırıyorsun kusura bakma suçlu sensin 
tarafından
Post açtıysan cevap verme hakkım var ne düşündüğümü yazmakta özgürüm işine gelmiyor verdiğim cevap hemen atar yapıyorsun
(48 puan) tarafından
Yoo niye işime gelmesin ki. Sana göre yanlış yapmış olabilirim ya da haksız da olabilirim. Sen bunları dedin ya ben düşüncemden vazgeçmiyorum ki. Sert sert yazılan her cümleye sinir oluyorum. Eleştiri başka döver gibi konuşmak başka
tarafından
Şöyle bir baktımda çoğunluk seni haksız bulmuş atarlanman gayet normal
(48 puan) tarafından
Bulabilirler. Ben atarlanmıyorum, eleştiri yapmayı bilmeyen insana tahammülüm yok sadece o kadar
tarafından
Hıhı anlıyorum
0 oy
(286 puan) tarafından
Canim kendince hakli olabilirsin ama hem izinsiz ozeline girmissin hemde esine soylemissin erkekler biz kadinlar gibi değil ler abi kardes arasina girmis gibi olmus bende 3 gorumce var allaha sukur bi sorun yasamiyoruz 3 de birbirinden iyidir ufak  tefek seyleri gormem zaten de olani da esime de soylemem biz kendi aramizda hallederiz 
0 oy
(2,924 puan) tarafından
Bosver bütün günahlarını alıyorlarmış arkandan dedikodunu yaparak üzülme 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 313 göst.
31 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 365 göst.
4 gün önce Aile kategorisinde Cocukannesi (1,169 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 186 göst.
4 Eylül 2024 Diğer kategorisinde BirAnne93 (496 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 472 göst.
30 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde Tombul yanak (3,555 puan) tarafından soruldu

397,029 soru

11,875,140 cevap

35,990 kullanıcı

...