0 oy
719 göst.
Aile kategorisinde (814 puan) tarafından
Eşim bana deli gibi aşıktı Haziran'da 3 yıl olcak evleneli 2 cocugumuz var 26 yaşındayız eşim bı kaç aydır bana olan sevgisini hissedemedigini söylüyor önceden sarilirken kalbim atardi şuan atmiyor diyor eskisi gibi sevmek istiyorum diyip ağlıyor yemin etti başkası yok diye nedne böyle oldu sizce duzelirmi bunu yaşayan varmı bende çok üzgünüm bana deli gibi aşıktı :(

19 Cevaplar

0 oy
(7,768 puan) tarafından
Heycanı bitmiştir süründürmek gerek
(814 puan) tarafından
Denerim umarım düzelir
(7,768 puan) tarafından
Arada birbirinize zaman ayırın çocuklarlada gezilir bi film izleyin evde
(814 puan) tarafından
Bizim çocuklarla gezilmiyor cnm
(7,768 puan) tarafından
Niye gezikmesin canım bnm oğlumda zor bi çocuk bide kızım vr yinede gezeriz ha çok yoruluruz o ayrı
(814 puan) tarafından
Yok cnm keyif alamiyoruz küçük bebeğim ne süt ne sıvı mama nede katı gıda yemiyor yani çok zor ve huysuz digeride 2 yaşında kendi yemez ve yediği şeyler çok seçili ve asla yerinde durmaz gezdiginden keyif almadiktan sonra işkence gibi geliyor
-Reklam-
0 oy
(1,461 puan) tarafından
Seni kaybetme korkusu yasasında göreyim atmayan kalbini
(814 puan) tarafından
Benimde atmiyor ama heralde o çok doruklarda yaşıyordu normallesincemi böyle oldu
(1,461 puan) tarafından
Valla bilemiyorum ki erkekler çok degisik
tarafından
Aynen katılıyorum bu erkeklere hep iyi olmucaksın kaybetme korkusu vericeksin
(814 puan) tarafından
Ama biliyor ondan hemen bosanabilecegimi söyledim zaten ben bu şekilde çok dayanamam diye
0 oy
tarafından
Sevgi durup dururken bitmez 

Fazla ilgi alaka gösteriyor musun bilmiyorum bu bile bazen insanlara ters tepiyo. Ailenin yanına tatile git biraz bakalım ozleyip seni arayınca anlicak ona öyle geliyo belkide
(814 puan) tarafından
Yok tam tersi çok ilgi alaka göstermem ozamanda araya iyice sogukluk girmezmi cnm
tarafından
Sanmam. Biraz özlem her zaman iyi geliyor öyle düşünüyorum.
tarafından
Bende bunu yapıcam öyle aşk bitme falan değil bizim ki yada belkide öyle bilmiyorum ama aramızda bişeylerin iyi gitmediği kesin
(814 puan) tarafından
Selin anlamadım cnm sendemi aynı şeyi yasiyorsun
tarafından
Canım ben eşimden bariz böyle bişey duymadım fakat böyle hissediyorum eskisi değil hiç birşey
0 oy
(265 puan) tarafından
Zaten aşk bir ömür sürmez evlilikte onunda bı ömrü var. Sevgi anlayış sadakat alır yerini.nasl hissedemiyor bı sebebi olmalı.durduk yerde mi olmuş.ins sizi üzecek başka bı durum yoktur.
(814 puan) tarafından
Yok diyor cnm yemin ediyor eskisi gibi olmak istiyorum diyor anlamadım
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Biraz ayrı kalın özleşin tatlım
tarafından
Ozlesirlermi tatlim
(814 puan) tarafından
Cnm ayrı kalmak bazen iyi gelir bazen daha çok soğukluk sokar bilemedim
(14,428 puan) tarafından
Soğursa yakarızzz cağğnım korkma bu kadar iş olacağına varır
Deli gibi özleyip kavuşsun bütün aşıklar ♥️
(814 puan) tarafından
Uzulmemim tek sebebi çocuklarım yoksa bana sevmiyorum dicek ertesi gün bosarim
0 oy
tarafından
Ayyyy cok gereksiz duyguları ni paylaşmış 
tarafından
Yani bunlari icinden gecirsin sana niye soyler yaa sebebi ne söylemesinin ayrilmak istiyomu yoksa neyyy
(814 puan) tarafından
Evet neden soyledi keşke soylemeseydi yok agliyo eskisi gibi olmak istiyorum diye
tarafından
Agliyo daha nelerde yuz verme sen bana karsi bisey hisetmiyosun bunu dile getiriyosun birada ben agliyim de delimi ne kendine dert ariyo yuz verme kiz bende senle ayni olmaktan korkuyorum de  valla canim evlilik denen sey 3 günlük değil 3 yıllık ta değil de insaniz her gun ayni dugularda olmamiz mümkün mu hersey soylenirmi insan yeri geliyo annesinden nefret ediyo çocuğu na sinir oluyo eee etrafta insan mk kalir her duygusunu söylese ayy surekli demekten bıktım ama dicem 22 yıllık evliyim esimi 25 yildir taniyorum her duygumu soylesem o söylese katil olurduk insannin inisleri oluyo cikislari oluyo ne yani buuu olmadi evllilikn terabistine gidin yada cok orali olmadan şımartmadan kemdini ona cekici buldurt ne bilim sinor oldum esine sinirrr
(814 puan) tarafından
Cnm 3 aydır falan böyle dedi seni daha fazla kandirmak istemiyodum dedi çekici geliyorum onu biliyorum ama sevgi hissetmiyorum diyor gözlerime bakıyor çok guzelsin diyo
tarafından
Sevgi hissetmiyo bi *** yiyo ayak bacak yapiyo mu acaba buuu
0 oy
(238 puan) tarafından
Ne yazık ki insan oğlu elde ettiği şeyi daha az önemser çok fazla üstüne düşüyorsan seni cepte olarak görüp umursamaz. 

Bence Sevgili olduğun günleri hatırla azıcık kendini geri çek ve çok mutluymuş gibi davran o zaman paçaları tutuşur. 
(814 puan) tarafından
Yo tam tersi cnm hiç üstüne düşünüyorum anlamadım noldu
0 oy
tarafından
hosgelmiss evlilik boyle bisi.. yanii her dk gordugunden o heyecan duygusunu kaybetmistir, cocuk falan kafasi karismistir. arada kavga edip trip at bari 
(814 puan) tarafından
Bilemiyorum napacagimi ilk defa
0 oy
(913 puan) tarafından
Halt ediyor sevgi hiss etmiyormuş noldu pili mi bitti sevgisinin? Gururlu ol kendini ezdirme. Sevgin yoksa yoktur de. Zorla güzellik olmaz ya de. Bak gör kaçan kovalanır
(814 puan) tarafından
Benim üzüldüğün nokta 2 çocuğum o umrumda değil ki ben beni sevmeyen bir adamla ne kadar giderim normalde 1 gün gitmem ama çocuklarım dhqa çok küçük
0 oy
(534 puan) tarafından
Senin adına çok üzüldüm heyecan istiyor herhalde normalde soguksan bir gece onun için suslen belki öyle şeyler bekliyordur
(814 puan) tarafından
Sevgi den bahsediyor cnm öyle degil
(534 puan) tarafından
Psikologlar aşkın cinsellik üzerine kurulu olduğunu söylerler canım cinsellik sıradan gelip sıkıcı bir hal alınca sevgi azalıyor derler  denesin eşi sonuçta ne olacak
0 oy
tarafından
3 yılda 2 cocuk yaparsanız adamın sevmeye mecali kalmaz ki bıraz yalnız vakıt gecırseydınız bırbırınıze zamam ayırsaydınız
(814 puan) tarafından
Malesef istemeden oldu acemiligimize geldi sanirim ama çok yiprandik belkide ondan
tarafından
Ondandır kuzum cocuk varya cok gzuel ama ınsanı manevı oalrak yoruyor Rabbım ıkısne de omur versın ama esıne zaman ayırmaya calıs onalrla uyuma kahve yap gotur hadı keyıf yapalım de sohbet et
(814 puan) tarafından
Denicem cnm inşallah düzelir
0 oy
(1,097 puan) tarafından
Monoton gelmeye başlamıştır bazı şeyler. Ailenize gidin biraz özlem girsin aranıza. Onunlada konuşun. Böyle hissettiğine çok üzüldüm. Belki 2 küçük çocuk olunca biraz monotonlaştık belki mesafe bize iyi gelir diyin. Yada ne bileyim beraber aktıvite yapın çocukları ailelere bırakıp
(814 puan) tarafından
Annem calisiyor cnm 1 gün izni var daha geçen hafta annemdeydim 2 . Bebeğim oldu 3.5 ay annemde kaldım belki o ara araya sogukluk girdi
(1,097 puan) tarafından
Valla ne diyeyim. Çocukları bırakıp siz ikinşz bişeyler yapın yada çocuklar uyuyunca film falan
0 oy
(3,950 puan) tarafından
Canim annenin evine bi git şöyle 2 3 hafta kal bak nasıl da seeni sevdihi aklına gelir onun 
(814 puan) tarafından
Cnm geçen hafta annemdeydim araya daha çok soğukluk girer diye korkuyorum
(3,950 puan) tarafından
Hmm biz anneme gidince birbirimizi cok ozleriz de ondan dedim
(814 puan) tarafından
Eskiden benimde oyleydi benim kocam beni öyle severdiki çok nadirdir öyle sevgi
(3,950 puan) tarafından
Valla o zaman aklıma aldatmadqn başka bisey gelmiyor canım
0 oy
tarafından
Sevgisi biten adam eskisi gibi olmak istiyorum diye ağlamaz. Muhtemelen sevgililik döneminizi özlüyordur ama evlilik biraz monotonlaştırıyor tabi hayatı hele çocuk olunca. Yapabiliyorsanız arada başbaşa vakit geçirmeye çalışın aileleriniz yakınsa çocukları arada bir iki saatliğine bırakıp.
0 oy
(2,152 puan) tarafından
Bizim de aramızda öyle aman aman bir sevgi yok saygı olsun yeter Sevgi zamanla çoğalıyor da azalıyor da
0 oy
(323 puan) tarafından
Eskisi gibi sevemiyorum diye mi ağladı? Garip. 
(814 puan) tarafından
Aynen öyle cnm
0 oy
(1,453 puan) tarafından
Canım mutlaka bi sebebi vardır ya durduk yere neden böyle olsun ki 
(814 puan) tarafından
Bilmiyorum cnm
0 oy
(11,217 puan) tarafından
esin ....... mi asikmis aski bitmis ee ask zaten biter bi yerden sonra sevgi kalir. o ne cocuk gibi o heyecanini kaybetmis die iturup agliyan yarin bigun o heyecan icin aldatirda
0 oy
(7,618 puan) tarafından
Ne kadar kolay bitti demek hangi evlilik ilk günkü heyecan ile devam ediyormuş acaba.

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 858 göst.
11 Aralık 2023 Aile kategorisinde Zzzzzz (1,450 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 798 göst.
17 Şubat 2022 Aile kategorisinde Eslo (791 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 441 göst.
13 Şubat 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 465 göst.