0 oy
555 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Annem ve kız kardeşimle çay içiyorduk kardeşimin bebeği su biberonunu istiyormuş farketmedim kardeşim abla biberonunu verir misin susamış heralde dedi ayyy nasıl farketmedim diyerek ağlamaya başladım :))))

Bizimkiler neye uğradığını şaşırdı tabii sonra onları öyle şaşkın görünce gülme tutmuştu :))) 

Sizin var mı bakalım ?

46 Cevaplar

+3 oy
tarafından
Böyle bir posta daha önce de cevap vermiştim yine vereyim oğlumla Pepee izlerken ağladım bide esimin marketi var çamaşır sularını dizmisti rafa çok güzel dizmissin diye hıçkıra hıçkıra ağlamıştım 
tarafından
Kız pepeeyi geçtim çamaşır suyu rafı ne çağrıştırdi sende :))
(133 puan) tarafından
Ya buna çok güldüm
(2,244 puan) tarafından
Hahahahahaa zirvedesin :D
tarafından
Vallaha ya şimdi aklıma geldikçe gülüyorum
-Reklam-
+1 oy
(1,314 puan) tarafından

Perus oyuncak konuşmuyor o neden konuşma hakkı verilmiyor bir canlıya benziyor halkuki diyip 2 gün oturup çocuk gibi ağlamıştım :D

tarafından
Şaka de nolur :)))
(1,314 puan) tarafından
Mallesef gerçek
+1 oy
(7,072 puan) tarafından
Yeni yıkanmış halıma salçalı yemek dökülmesine ağlamıştım. 
tarafından
Ona gebelik dışı Da ağlarım :))
(7,072 puan) tarafından
Demek ki normal bir durummuş  :D
tarafından
Valla krizlik olay :)))
tarafından
Gjjgghjkkkkk
0 oy
(1,059 puan) tarafından
Cips almayi unutmuştu oturup aglamistim her b.oka aglardm zaten
tarafından
Ahahaha :)))
0 oy
tarafından
Eşim kola almamıştı neden almadın dedim zararlı dedi oturdu yemek bekliyordu bir yerden yemek karıştırıyor bir yandan ağlıyorum sonra bana bak dedi baktım sen niye ağlıyorsun dedi dedim kola istedim almadın diye bir firlamisti sjjs geldi yarım çay bsrdak icmistim
tarafından
Adam susmicani anladı :))
tarafından
Zaten knsuuyordum tamam yha alma istemiyorum falan diye sjsj
0 oy
(1,448 puan) tarafından

Durup dururken oturup hüngür hüngür agladm sebeb ne diyorlar bilmiyorum diyerek agladım ama nasıl ağlıyorum nasıl sanki canım yanmış 1 saat sürdü ağlamam :D

tarafından
Oda var istisnasız her gün :))
0 oy
(912 puan) tarafından

İkinciye hamileyim doğum olunca oğlumu nasıl bırakıcam diye düşündükçe ağlıyorum :(:'(

tarafından
Bence normal bı sebeb
(13,838 puan) tarafından
Benimde ikincim 37 0 da oldu suyum geldi diger oglumda biraz hasta gbydi birgun oncesinde okdr agladimki gderken doguma ayilirken hep oglumu sayiklamisim oglum iyimi diye kontrole gttfimde herkes oglun iyumi diye sormustu:) cok nrmal boyle olman
0 oy
(3,496 puan) tarafından

Eve gelirken fındık alıp gelmişti ben istemeden bana fındık mi aldın diyip  ağlamıştım :D

tarafından
Duygusal panda seni mutluluk gözyaşı :))
(3,496 puan) tarafından
Ne mutluluğu bu hamilelik insanı rezil ediyo ya sanki ne yemiş ne görmüşüm:)
tarafından
Ahahaha evet valla :))
0 oy
(480 puan) tarafından
Ben hiç böyle duygusal inişli çıkışlı bi gebelik geçirmedim 36. Haftadayım ama geçen gün ablam yeğenimin videosunu attı (şehir dışındalar 14 saatlik yol var aramızda) videoyu izlerken anlamadığım bi şekilde ağlamaya başladım galiba çok özlemişim tontonumu ama ağlamayı beklemiyordum garipti sürekli videosunu atar oysa 
tarafından
Duygusaldim ben ya hormonlarım halay çekiyordu :))) Allah kavuştursun bu arada bebeğini de sağlıkla kucağına al kuzu
(480 puan) tarafından
Amiiin amiiin, Allah razı olsun :)
0 oy
(17,906 puan) tarafından
Ben bile güldüm hayal edince ya çok tatlısınnnn :)))) ben herşeye ağladığım için şuan hatırlamıyorummm
tarafından
Ayy napim ama bebe su istiyormuş ben hiç sohbete dalmışım yüreğim dağlandı sanki :)))
(17,906 puan) tarafından
Hahahaha ya :)
0 oy
(4,430 puan) tarafından
İlk kızımda vartolu sadattin ölmesin diye ağladım ikincide gene çukurun finaline denk geldi yine ona ağladım:)
tarafından
Eşim öyle dizileri yasaklamıştı gizli gizli kırmızı odayi izliyodm gündüz :)))
(4,430 puan) tarafından
Ay bide o vardı demi Sadiye de agladim baya ben:)
0 oy
tarafından
Kızıma hamileyken çikolata istemiştim unutmuştu bir saat ağladım gidip aldı sonra

Şimdiki gebeliğimde de geçen çok komik bir video izliyordum birdenbire yazık çocuğa deyip ağladım
tarafından
Ahhahah :))) bende bazen videolara ağlıyordum :))
0 oy
tarafından
İmm ilk aklıma geleni soyleyim 29 haftalık hamileyim ne çabuk geçti ben daha doymadım doğurmak istemiyorum diye ağlamıştım 
tarafından
Şaka gibi yaaa :)))
tarafından
Bi de bak şey geldi aklıma ne iş goruyosam mutfaktaydim eşim seni çok seviyorum diye yanıma geldi bende seni çok seviyorum dedim ağladım
0 oy
tarafından
Hehehe benim en saçma ağladığım sebep. Eşimle film izliyorduk daha önce izlemiş sonunu söylemedi izle dedi ben de sonunda çocukla kız sevgili olucak dimi dedim yok izle gör dedi filmin sonunda çocukla kız sevgili oldu diye ağlamıştım :) :) :) 
tarafından
Ahahah :))) hey Allahım istediğin olmuş bacı niye ağlıyorsun:))
tarafından
O an ağlayasım gelmişti valla. Şimdide öyle arada ağlama geliyor ama oda doğumdan çıkan kadınları görünce ben nasıl Olcam eşim yanımda olcak mı diye düşünüp ağlıyorum :)
tarafından
Allah yardımcın olsun inşallah ağlama canım su gibi geçip gidiyor
tarafından
Öyle tabi canım. Korkudan değil de duygusallık tamamen :) :)
0 oy
(4,889 puan) tarafından

Biseyler isterdim benimki de hep ya unuturdu ya ertelerdi oturup oturup ağlardım hoş şimdi de öyle ya yine  oturup ağlıyorum :D

tarafından
Yine mi hamilesin
(4,889 puan) tarafından
Yooo ama istediğimi almayınca ağlarım gizli gizli:))))
0 oy
(569 puan) tarafından
***** gıbı selena izlerken bı sahnesıne duygulanıp aglamıstım her aklıma geldiğinde gulerım
tarafından
Selena miii :))) hangi sahnesi kız bı söyle
0 oy
(759 puan) tarafından

Bi bende mi öyle gerekli gereksiz şeylere ağlamak olmadı ya:D

Nazlanmayı çok isterdim ama 

Eşim hamile olduğumu unuturdu o derece :ermm::D

tarafından
Nazlanmadim çok ama istemsiz ağlardım hormonlarim halay çekiyordu:))))
(759 puan) tarafından
Yok koz siz nazlanıyorsunuz diye söylemedim yanlış anlama :)
Sadece hamilelikte eşimi kullanamadım ne iş varsa yaptım jsjsjsjjs
Onun için dedim
Hamileyken aşeridim onu bile demezdim yaaa
Tabi yeni evliydik o zamanlar
0 oy
tarafından

Yemek yerken eşime çarptım kolam döküldü senin yüzünden kolam gitti dedim yemek yemedim saatlerce hıçkıra hıçkıra ağladım durduramadim kendimi. Eşim geldi sana alicam kola aglama diyor:D

tarafından
Ahahha :))) ayyy buda çok iyi
tarafından
Kutu kolaydi yoksa doldururdum canımda çok istemişti oda elden gitti:Dddd
0 oy
(1,274 puan) tarafından

Esim kendine döner alip bana almamisti ben de aglamistim bununla ilgili postum bile var simdi düşününce cok komik:D

tarafından
Ayy niye almadı ama hamile olan sensin
(1,274 puan) tarafından
Ya esim disardaydi bisey ister misin diye sordu ben de hayir dedim sonra eve geldi kendine döner almis hani bana dedm ee sen bsy istemiyom dedn dedi ben de “ben nerden bileym döner alcagnj “ddm agladm o da tamam sen ye ben kendime alirim hemen dedi ben de hayir dedm önemli olan alirken bana da almandi dedm aglamaya devam ettm :) kendi de yiyemedi:) ertesi gun ikimize de almis
0 oy
(3,290 puan) tarafından

5 6a y kustum kafamı kaldıramıyordum hastanelik oluyordum sadece kraker naneli şeker su ile durdum 3 ay boyunca. Eşim işten geliyor ben kalkıp kapıyı zor açıyordum o derece oturdum ağladım yemek yapamıyorum bütün işler sana kaldı yorgun gelip bi de yemek hazırlıyorsun diye ağlamıştım:D

tarafından
Ayy kıyamam eşin de vefalıyms maşallah daim olsun ❤️
(3,290 puan) tarafından
E adam ne yapsın bana her seferinde domatesli tost yapıyordu şimdi görsem yine midem bulanır
(3,290 puan) tarafından
Yesem bi dert yemesem ayrı dert bi de hep kusuyorum diye ağlamıştım ben böyle hayal etmedim bünyem sağlamdır niye böyle oldu çocuk içeride vitaminsiz kalacak diye :)))

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 174 göst.
20 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Merveadiyaman (162 puan) tarafından soruldu
+1 oy
67 cevap 874 göst.
0 oy
16 cevap 474 göst.
21 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Aslkyx (311 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 392 göst.
30 Aralık 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu