0 oy
135 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (73 puan) tarafından
Kizlar bıktım tuzlu sudan gargaradan karanfilden zaten eklemeli disti oda kist oluşturmuş saliya kadar dayanmam lazım başka önerisi olan var mı uykuya hasret kaldim sudan da nefret ettim artik

11 Cevaplar

0 oy
(154 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Ah ah canım ALLAH şifa versin onun kada lanet bişe yok hamileyken bana bir vurdu öldüm öldüm dirildim odadan odata gezip ağlaya ağlaya ALLAHA yalvarıyodum çok kötü bişe 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Rabbim şifa versin doktor ilaç vermedi mi parol var ya onu kır yarını ağrıyan diisn üzerine koyorda erişin yarisinida yut dış ağrısı doğum ağrısı gibiymis bende çok çektim Rabbik sana şifa versin 
(73 puan) tarafından
Çeken bilir Allah dusmanima vermsin elli tane doğum yapıyım ama bu ağrıyı cekmiyim kuzum bide benim dişim bildiğin yanıyor farklı bı ağrı
tarafından
Bilrikm kuzum amin çok kötü yüz şişmişti hatta benim doktor ilaç falan vermedi mi ne dedi
(73 puan) tarafından
İki aydır böyleyim sigortam yok maddiyatsizlikdan da hastaneye gidemedim Allah razı olsun komşum dan o aldı götürdü en son 4 gün oldu ilaç kullanmaya başlayalı
0 oy
(609 puan) tarafından
Cok geçmiş olsun canım 

Benim de iki süt dişim çürüktü o zaman 16 haftalık falandım çekecekleri güne kadar dayanamadım oje sürmüştüm o gece rahat uyumuştum 

(609 puan) tarafından
:))))))
(73 puan) tarafından
Şu Sali bir an evvel gelsin dişsiz kalmaya raziyim ya
(609 puan) tarafından
Ah canım ya cok zor bir durum ama ne diyim ki
Eşime sordum şimdi bi ilaç söyledi ama emziriyormus dedim o zaman bişi kullanamaz dedi
Eczane de çalışıyor ondan ona sorayım demiştim önünde cevabı pek tatmin etmedi bizi
(73 puan) tarafından
Hadi ya aman bebeğe bişey olmasın da ne acılara göğüs gerdim buna da göğüs germeye calirim
  Karizmayı da bozmayalım;) çok saol canım
(609 puan) tarafından
Annelik büyük fedakarlık demektir :)
Bir ilahi vardı önceden cok meşhurdu
Ana gibi yar vatan gibi diyar bulunmaz diye bilenler bilir :)
0 oy
(6,669 puan) tarafından
Karanfil ağrı kesici hap
0 oy
(345 puan) tarafından

Dişinol diye bisi var eczanelerde satiliyor agriyan disine dis etine surdugunde uyusturuyo gibi hafifletiyo agriyi hamileyken cebimde onunla geziyordum :D cok gecmis olsun cok agir bi agri

(73 puan) tarafından
İnşallah dur bakalım fiyatı ne kadar di biliyomusun
(345 puan) tarafından
Net hatirlamiyorum ama 25 30 gibi biseydi sanirim
(73 puan) tarafından
Reçeteyle verilmiyor demi Canm
(345 puan) tarafından
Yok canim benim eşim amca soyleyince gidip almıştı recete faln istemediler insallah sana da iyi gelir
(73 puan) tarafından
Saol canım Allah razı olsun
0 oy
(22,072 puan) tarafından
:( ya ben cok bilirim o dış ağrısını çektir kurtul canim ya
0 oy
(119,001 puan) tarafından
allah yardimcin olsun cok zor
0 oy
tarafından
Papatya çayı için hatta ağzınızı gargara yapın faydası olur geçmiş olsun 
0 oy
(3,257 puan) tarafından
Dişci             
0 oy
tarafından
Özele git canm diş ağrısı çok kötü ben aylarca çektim en son çektirdin şimdide çekim agrısını dikişlerin acısını çekiyom
0 oy
(1,730 puan) tarafından
Sadece doktor canım malesef ki git çektir yoksa geçmiyor 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 25 göst.
1 gün önce Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ilayda_2122 (75 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 64 göst.
3 gün önce Diğer kategorisinde Rabiaadarrrr (63 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 55 göst.
0 oy
1 cevap 32 göst.

377,326 soru

11,291,892 cevap

34,710 kullanıcı

...