0 oy
174 göst.
Diğer kategorisinde (1,793 puan) tarafından
Kizlar dün salça sürdüm görünce kaçtı istemedi saat 4 ten gece 12 ye kadar oyalandi geldi baktı kırmızı geri gitti uyuttum kucağımda konuşa konuşa gece 2 de kalktı aboooo bir ağlıyor bir ağlıyor iç ceke çeke kuzum benim :( süt veriyorum içmiyor su veriyorum içmiyor yıkadım vermek için bu sefer de o hala kırmızı Sandi almadı en son dayanamadı aldı gece 2 de emdi sabah 6 da emdi yine salça sürdüm en azından gündüz vermesem unuturmu? Sütü sevdiremiyorum ne yapacağımı bilmiyorum bir fikir verir misiniz ? 

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
Biri sirke sürmüştü canım burda hemn birakms dene istersn
(1,793 puan) tarafından
Deneyim canm sirkeyi de
-Reklam-
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Yanlış yapıyorsun zaten en önemlisi gece. Bırak ağlasın ağlaya ağlaya uyuyacak ilk gün çok ağlar ikinci gün az üçüncü gün kalkmaz bile
(1,793 puan) tarafından
Öyle mi diyorsun bu gece öyle yapacağım o zamn
(6,047 puan) tarafından
Aynen ağladıkça al evde gezdir yada koy ayağına salla
(1,793 puan) tarafından
Tamam canm sağolasın ❤️
0 oy
(5,365 puan) tarafından
Bnde yeni kestrdm 6.günüm ilk gün bant sürdüm uff olmuş ahh çok acıyor dedim yemeo verdim akşam oldu çekştrdi yakamı çok feryad etti bnde karnını doyorurım su verdim ayağımda salladım uyudu artık 2. Gun srna hiç istemedi meme dyro yemek veryrıum eline atıştırmalık veryorum bnm kızda süt sevmiyor 
(1,793 puan) tarafından
Gece çok ağladı gündüz bişey yok da :(
(5,365 puan) tarafından
Evet yaa ilk gün bnm kızım da gece çpk ağladı peki göğsün nasıl ağryor mu
(1,793 puan) tarafından
Gogsum davul gibi şişti canm çok yanıyor valla :(
(5,365 puan) tarafından
Vala bnnmde çok kötü 1 hfta oldu cnm lahana iyi gelıyor vala ben akşam dondurum üstüne koydum sabaha kadr kaldı üstünde eridi buzu hiç çıkarma lahana benm sabah kalktım ağrısı baya geçti baya sütü akmış Sabahatadır süt akıyor çok iyi gelıyr bnce dene
0 oy
(324 puan) tarafından
Kuzum gece de verme önemli olan gece zaten ilk iki gün çok zor ama sonra alışıyor yaklaşık bir ay oldu ben bıraktıralı bant kapattım korktu gelmedi gece de ağladı ama sıktım dişimi aglaya aglaya en son sabaha karşı mecbur kaldı içti biberondaki sütü iki gün böyle harp vardı gece evde ama sonra düzene girdi şimdi bin şükür gece hiç uyanmıyor uyansa da bı iki yudum su içer sütte değil sonra geri uyur hemen bir anda kesmezsen hem sana zor olur hemde bebeğine 
(1,793 puan) tarafından
Anladım canm ağlasa da vermeyim o zaman süt içse hemen uyuyacakti ama içmedi :( bu gece daha dirayetli olacağım bakalım
(324 puan) tarafından
Benimki de ilk başta içmedi canım saat 12 gibi bı uyandı 4 e kadar 5 dakika sakinse yarım saat bağırdı sallaya sallaya 4 ü buldu o ara artık pes etti yarısını içti biberonun sabah 8 e kadar uyudu sabah zaten kolay oluyo önemli olan geceyi atlatmak sık dişini gör bak nasıl rahatliycaksin ben şimdi çok rahatım düzene koydu kendini gece en çatlasın 10 da yatar sabah 8 bucuga kadar uyur dünya varmış diyorum
0 oy
(3,354 puan) tarafından
Ben hiç bir şey sürmeden vazgeçirdim ilk 3 gün sana ve eşine bol sabırlı olmak düşüyor benim yanımda görümcem vardı ilk gece biberon ile süt almadı sabaha kadar ağladı sustu ağladı uyudu ikinci gün az bir şey tuttu biberonu biraz içti sütü üçüncü gün direkt aldı içti ağlamadı ben sütüne cicibebe katıyorum öyle içiyor şuan 3 yaşında sadece uyuyacağı Zaman içiyor sütü dediğim gibi gece size bolca sabır düşüyor
(3,354 puan) tarafından
İlk gün benim oğlan sabaha kadar ağladı ben vermedim yinede
(3,354 puan) tarafından
Gece ağladığı Zaman verirsen bunu alışkanlık haline getirir ve her gece ağlar vereceğini bildiği için kararlı azimli ol verme
(1,793 puan) tarafından
Anladım canm sabırlı olmam gerekiyor ağlasa da vermeyeceğim bu gece inşallah teşekkür ederim ❤️
(3,354 puan) tarafından
Cani gibi görünsekte bu dönemde mecburuz☺️ kısa sürede atlatırsıniz inşallah
(1,793 puan) tarafından
Amin inşallah canm ya valla çok zor ❤️
0 oy
(312 puan) tarafından
Komposto vermeyi dene tatli ya sever icer belki sutten kestikten sonra kizima komposto yapip vermistim 1 ay kadar her meme istediginde
(1,793 puan) tarafından
Hmm aklıma gelmemişti hiç tok tutar bide dimi canm deneyim ne kompostosu yaptın karışık mi tek meyve mi
(312 puan) tarafından
Evet tok tutuyor, ben aralıkta kışın oldugu için pek meyve yoktu elma, kuru kayisi az limon tat için bide çilek attim ne bulduysam yani şeker katip kaynattim iyice, bir kerede sadece yeşil elma kaynattim severek içti geceleri.
0 oy
(176 puan) tarafından
Bizimde 3 gunumuz bugun ben kil yapistirdim tiksindi almiyor sutte icmiyor 
(1,793 puan) tarafından
Bizimki de gündüz istemiyor gece ağladı çok ondan çaresiz hissettim kendimk
(176 puan) tarafından
Gunduz  uyumuyor biraktirali gecede cok agliyor ama sabir et bende dayanamam saniyordum sirf bu yuzden 26 aya kadar emzirdim ama geciyor inan bugun 4 gecemiz olacak
(227 puan) tarafından
kuzu gundu uyumuyor memeyi biraktirali demiisiin bende gunduz kestim memeyi ve uyumuyor kestigimden beri suan sizinki oglen uyuyormu tekrar alistimi uyuyorsa nasil alistirdin geri
(176 puan) tarafından
Gunduz uykusunu birakti canim uyumuyor 10  10.30 gibi uyuyor aksam sabah 8 de uywniyor gecede su icmeye kalkiyor ama gunduz uykusu bitti
0 oy
(571 puan) tarafından
Bırak agladi  3 güne kadar istemez
(1,793 puan) tarafından
Allah'ım yardımcımız olsun
(571 puan) tarafından
Çok zor valla ama şimdi geceler kisa
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Keşke salça sürmeseydin canım çocugu en sevdiği şeyden tiksindirip nefret ettirmek hiç doğru gelmiyo bana. Ağladıktan sonra verdiğin için ağlayıp ağlayıp yine ister nasılsa veriyo diye. Benimki 2 yaşına geldi bugun 3.gün kestim bende ilk gece çok ağladı kucagımda uyudu 3 kere kalktı gece vermiyorum diye küstü yatakta Bana ama uykuya yenik düşüp uyudu. Sonraları daha kolaydı mızmızlık yaptı ama yanına yatıyorum seviyorum öpüyorum oda benim yüzümle oynayarak uyuyo. Hemde oğlum aşırı bağımlı bir çocuktu şükür kolay geçiyo 
(1,793 puan) tarafından
Allah'ım bize de kolaylık versin ama kızım illa açıp bakıyor ve üzerinde bişey yoksa emmek istiyor acmazsam da çıldırıyor o yüzden çareyi salcadan buldum :( oğlum da da öyle bırakmıştım ama gece bukadar ağlamamisti çünkü süt içiyordu kızım içmiyor ne yapacağım bilmiyorum geceleri gündüz hiç sorun yok salladım uyudu açtı baktı istemedi gece de öyle olsa keşke
(25,224 puan) tarafından
Benimki de açmak istiyo bazen aklına geldikçe kucagıma yatıyo direk ama oyalayıp hemen en sevdiği şeylerden bahsediyorum mesela camdan martılara bakmak kedilere bakmak en sevdiği şey hemen kanıyo unutuyo. Bol bol dışarı çıkarıyorum kafası dagılıyo aklına gelmiyo ortamlara falan sokmaya çalış aklına gelmesin meme
(1,793 puan) tarafından
Allah razı olsun Selin ❤️ deneyeceğim dediklerini , Ömer imi öp yerime kokulu kokulu ❣️
(25,224 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım kolaylık versin
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Yaa daha çk küçük değil mi
(1,793 puan) tarafından
18 aylık cnm hem çok düşkün hemde işe başlayacağım en azindan başlamadan bırakayım dedim
(7,768 puan) tarafından
Sadece gece emzr annesi
0 oy
tarafından
Canim rica ediyorum YouTube den Ebubekir ertem var onu dinle bir kereden degil alistirarak ve cok guzel bir sekilde birakma yöntemlerni soyluyor
(1,793 puan) tarafından
Bakayım canm Allah razı olsunn
0 oy
(119,342 puan) tarafından
sirke dene kokusundan istemez
(1,793 puan) tarafından
Deneyeceğim onu da canm görünce istemiyor ama gece çok ağladı ona çare bulamadım

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 155 göst.
30 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Sevgii-iyilestirir-8 (118 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 100 göst.
14 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Seddy (915 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 119 göst.
15 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde amine.mm (181 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 57 göst.
13 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hanifemm (1,489 puan) tarafından soruldu

380,116 soru

11,379,371 cevap

34,865 kullanıcı

...