0 oy
393 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Benim 22 ve 9 aylık bebeklerim öğle uykusundalar bende onlarla yatıyorum . Çok yoruluyorum sabahtan kalkıyorlar :) siz ne durumdasıniz

26 Cevaplar

0 oy
(5,361 puan) tarafından
Bnde çok yoruluyorum uyuyorum ama çok acil işim varsa yapyorum yoksa yatyorum 
tarafından
En güzeli bende öyle aslında biri gelecekse felan. Aman kendini yor yor hep kadın yipraniyor
(5,361 puan) tarafından
Uyumak en güzeli boşver bnde şmdi uyudum 3 saat :)
-Reklam-
0 oy
(4,859 puan) tarafından
Uyuyacam diyorum ama uyuyamıyorum malesef
(4,859 puan) tarafından
İyi diyelim iyi olsun canım . Evin işlerini yapıp azıcık oturayım finlebeyim diyorum bı bakmışsın içerden zirlama sesi gene dinlenemiyorum malesef şimdide kaynanamdayim ramazandan beri hiç dinlenemiyorum
tarafından
Allah yardımcın olsun.  Neden gittin ki oraya bacım evin ayrıydı senin . Çocuklar hep öyle valla
(4,859 puan) tarafından
Eltim memleketine gitti kaynanam koydeydi kaynım evde yanlız kaldı adam oruç tutuyor bende tutuyorum birde evimiz çok soğuk birazda o yüzden geldim gelmeseydim iki eve masraf et zor olurdu burdayiz en azından tek eve masraf oluyor evime gecicem.ama eltinin gelmesini bekliyorum
tarafından
Allah kolaylık versin canım. Biz hatayı bu herifleri böyle düşünerek yapıyoruz. İyi yapmışsın ama yapma bacım sonra biz üzülüyoruz <3 seni tanımıyorum ama nedense içim çok ısındı
(4,859 puan) tarafından
Kaynım çok iyidir bı dediğimizi eksik etmez her akşam.eve gelirken eli dolu gelir oğlana alır yiyecek birseyler  Allah'ı var kotuleyemem adamı sahurada ben kalkamazsam kaynım kalkıp hazırlar :) eltimle tartışmalıyim sevmiyorum da kendisini yüzünü dahi gotmek istemiyorum o yüzden o gelir gelmez haberini alır almaz evine gecicem onun hizmetciligini yapamam lohusayken ve hamileyken yeteri kadar yaptım zaten
0 oy
(2,939 puan) tarafından
Evi b.k götürse umurumda değil hele ki gece uyumayan bebe olunca iş güç hiç gözüm görmüyor.
tarafından
Kesinlikle öyle canım ben sabaha kadar Bi kızın yatağına Bi oğlanın yanına bisey anlamıyorum şimdi bide sahur namaz kıl yat 5 7 8 de zaten ayaktalar aman
0 oy
(597 puan) tarafından
Vallaha eskiden evin isini yapardim ama suan oglum 16axlik ve 11haftalik hamileyim firsat buldukca onunla beraber uyyorum yoksa lafam bri milion oluyor
tarafından
En güzeli:))
0 oy
(1,274 puan) tarafından

Gürültüye uyanir ses yapamam o uyurken ben de dinlenirm 7 aylik olmak üzereyiz:)

tarafından
Allah bağışlasın
(1,274 puan) tarafından
Amin insallah hepimizinkini Allah bağışlasın
0 oy
(4,101 puan) tarafından
Keşke bende uyuyablsm en küçüğü uyusa diğer üçü uyanık onlarin öğle uykusu yok ve benimde gücüm yok,
(4,101 puan) tarafından
Evetttg:(
tarafından
Bende 2 var daha düşünmüyorum Allah bunlara sağlık versin diyorum nası kaldırıyorsunuz? Insanin kendine ayıracak vaktim olmuyor hic
(4,101 puan) tarafından
Kız benimde yok şuan gözümde uyku fiskryor ama otrup dinlenmyorm bile hep üst üste oldu en büyüğü 5 yaşında düşün
tarafından
Onlar büyüyecek siz rahat edeceksiniz :))
(4,101 puan) tarafından
İnşallah:))

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 224 göst.
15 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Yorgun 1 anne (66 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 157 göst.
28 Ocak 2023 Aile kategorisinde Annelikguzel (1,618 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 642 göst.
6 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,361 puan) tarafından soruldu