0 oy
92 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (674 puan) tarafından
Kızlar mochi göğüs pompası doğum yaptığımız anda eğer sütümüz gelmezse gelmesine fayda eder mi yoksa sadece bebeği emzirirken diğer göğüsünden akanları mı toplar 

5 Cevaplar

0 oy
(451 puan) tarafından
Göğsünden akanı toplar canım 
(674 puan) tarafından
Önerebileceğiniz  göğüs pompası var mı
-Reklam-
0 oy
(119,308 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

o markayi bilmiyom ama pompalar sut sagmak icin

(674 puan) tarafından
Önerebileceğiniz göğüs pompası var mı
benimki avent ama fiyati ucmus
(674 puan) tarafından
Baya uçmuş dahada uçacak gibi duruyor
0 oy
tarafından
Etmez sadece bır gogsunu emzırırken dıgerınden akanı toplar 
(674 puan) tarafından
Önerebileceğiniz göğüs pompası var mı
tarafından
Ben aventın kullandım memnunum, ama butcem yuksek alırım dıyorsan medela gogus pompasını onerırım
(674 puan) tarafından
O kadar bütçe ayıramam maalesef
tarafından
Ne kadar ayırabılırsın bılmıyorum ko kuzum aventın guzel onu al o zaman, o da pahalı gelırse babyplus al ama manuel elle sıkılanı alma sakın otomatık olsun
gozde burda bebek dogunca  sgk liyiz yaa her bebek icin 550 eutoluk hediye ceki veriliyo ve bi sete var o siteye giriyon ceki kullanip istedini aliyon bendede avent var o sitede gordum bu medela pompayi ama burda ona iyi degil diyolar kullanmadimda şimoşun ceki kullancam alsammi almasammi bilemedim tr de kuzenim dogurcak ona dogum hedayesi olurmu o pompa benim yoruma foto eklim bi bak
tarafından
Sevdoş dogum hedıyesı dıyorsan aventın al ıkılı pompa madelaya gerek yok kendıne alınır o
kiz hedoye cekiyle alcam katalogda avent yokki
tarafından
Senın attıgın katalog mu ben ınt sıyesı sandım ben senın yerınde olsam mesela daha uygun bısey alır kalan çekle emzık vs alırdım
tarafından
Bak benım dedıgım medela swing baksana var mı bunlar degıl
aklina gekcek hersey var ates olcermi alcam chicco ates olceri var sitede
tarafından
Bak emzık al, dıgıtal atesolcer varsa ondan al
haa swing katalogda yok parayla alirsa 170 180 civari
tm kiz onlari alim sagol
tarafından
Benım deıdgım Turk parasıyla 3.500 cunku :D sen bır ponpa al bır dıgıtal atesolcer yeter artar bunlar burda 2bın tutuyo zaten :D
(674 puan) tarafından
O dediğiniz çek kıbrısta yok ne yazık ki
tm oyle yapim
tarafından
Turkıyede de yok :D ama oranın parasıyla dusunme burda da dogum oarası verıyolar 500 tl gıbı dusun bızım kur ıle carpınca cok cıkıyor ama orda da ona gore yasıyor sevdalar
(674 puan) tarafından
Sevda nerede yaşıyor ki
tarafından
Belçikadaydı galıba
he belcikadayim burda ayni parada turkiyede katliyo sadece bende aldim dogum parami burda
tarafından
İşte sımdı sen oyle yazınca mılelt dıyo 10bın tl dogum parası almış bızde burda dogum parası alıyoruz ama alım gucımuz yok
(674 puan) tarafından
Kıbrıs'ta da doğum parası veriyorlar özelde doğum yapacam 7 bin TL vereceklermiş benim kendime ait sigortam olsaydı 10 bin TL alacaktım
0 oy
(2,529 puan) tarafından
Ben ondan memnun kalmadım ya göğüse yapışmıyor doğru düzgün sütte az az doluyor pişman olmuştum aldığıma
0 oy
(6,671 puan) tarafından
Sütun çok aktığı zamanlar akıt mani sağlıyor

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 86 göst.
18 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Merirem (2,460 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 110 göst.
1 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yenianneadayi1 (220 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 67 göst.
15 Ocak 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Azkaban (2,746 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 954 göst.
3 Eylül 2019 Diğer kategorisinde ❤️Balım❤️ (1,390 puan) tarafından soruldu

379,735 soru

11,367,484 cevap

34,850 kullanıcı

...