0 oy
108 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (219 puan) tarafından
Kızlar sütüm yok denecek kadar az doğduğundan beri de çoğalmadı bebeğimde hafif dil bağı var o yüzden de emmek istemiyor bi de sarılık yüzünden de biberona alıştı daha önce e bebekten aldığım süt pompasını sağacam diye uğraşırken hem göğüsümü yara ettim hemde pompa kırıldı süt yine yok anca 10 CC çıkıyor mochi ise yarar mı az da olsa 

6 Cevaplar

+1 oy
(144 puan) tarafından
Hayır canım mochi akan sütü toplamak için olmayan sütü getirmez elle sağmayı dene ya da bebeğini emzirirken mochiyi diğerine tak benim o şekilde fazlalaşmıştı sütüm ama bebek emmeden mochi sağım yapmaz inşallah gelir sütün
-Reklam-
0 oy
(901 puan) tarafından
Emzirirken diğer göğsünüze mochiyi takın, sütü arttırıyor ben çok faydasını gördüm
0 oy
(5,804 puan) tarafından
Biraz pahalı ama lansinoh marka elektrikli pompa benim sütümü çoğalttı oğlum 5 gün küvezde kaldı sütüm nerdeyse yoktu eve gelince ekmekte zorlandı o 1ini emerken ben diğerini sağdım hep sonra çoğaldı 
0 oy
tarafından
Mochi sütü arttırmaz. Göğüs yaralarına ve sütünüzün az olmasına dudak bağı sebep oluyor. Kbb uzmanına götürün, dil bağını kestirin. Ne kadar erken olursa, o kadar rahat edersiniz. 
tarafından
6 ay takip nedir ya? KBB uzmanına goturdunuz değil mi? Çocuk doktorları anlamıyor dil bağı ve emme ilişkisini. KBB de kesmiyorsa çocuk cerrahi deneyin.
5 dklik bir işlem, ertelerseniz ikinizin de iyileşmesi uzun sürer.
(219 puan) tarafından
Çocuk cerrahisi dedi bize zaten bi KBB görmedi. Sizinde mi dil bağı vardı bebeğinizin ?
tarafından
Bizimkinde dudak bağı ve tip 4 dil bağı vardı.
(219 puan) tarafından
Şu an iyi mi nasıl bir tedavi uygulandı kaç aylıktı
tarafından
3 aya girerken kestirdim, 2-3 hafta masaj yaptım, doktor tarif etmisti. Çok çabuk iyileşti, kilo alımı düzeldi en başta, benim meme acimalarim da bir anda bitti. Keşke o kadar bile beklemeseydim.
0 oy
(119,071 puan) tarafından
pompalar sut arttirmaz bacim olani cikartir
0 oy
(129 puan) tarafından
Benim de sütüm azaldı mochi değil de bende de süt toplayıcısı var kızım bu akşam emerken diğerine taktım 10 cc bile gelmedi çok moralim bozuldu su rezene tatlı ne bulursam yiyip içiyorum ama yok kızım 15 günde 250 gr almış başka nasıl arttırabiliriz bilen varmıı

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 91 göst.
23 Nisan 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Hg99 (671 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 84 göst.
18 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Merirem (2,438 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 64 göst.
15 Ocak 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Azkaban (2,746 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 951 göst.
3 Eylül 2019 Diğer kategorisinde ❤️Balım❤️ (1,390 puan) tarafından soruldu

377,990 soru

11,313,937 cevap

34,753 kullanıcı

...