0 oy
64 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (2,746 puan) tarafından
Arkadaşlar mochi pompa kullanan var mı memnun musunuz acil pompaya ihtiyacım var işe başlıcam

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Canım ablam kullandı, fazladan akan sütü sagmak icin kullanılıyor,  yani sütün azsa cok sagmaz, bebek emerken bir taraftan akma oluyor ya diger göğüsten, onu toplamak için, eger sen cok kuvvetli sağım yapmak istyorsan sütün fazla değilse mochi senin icin cok etkili olmaz inşallah anlatabilmişimdir
(2,746 puan) tarafından
Hem fazla sütümü toplasın. Hemde bebeğime şimdiden biriktireyim diyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kendim elimle sağıyorum içine yoksa bendekini çekmiyor ama onunla baya sağdı bir arkadaşım
(2,746 puan) tarafından
Uzmanlar diyor ki süt emdikçe artar. Mochi de öyle siz sağdıkça daha fazla süt toplarsınız diyor. O yüzden hem sütüm boşa gitmesin hemde şimdiden biriktireyim diyorum. Arkadaşınız nasıl yaptı acab
tarafından
Sabah ilk uyanır uyanmaz takıyormuş. Bazen 10 ml bazen 90 ml değişiyormuş sütün gelmesi onuda buzluğa atıp tarih yazıyor üstüne
tarafından
Sırf sütün artsın diye sağma ama emdikçe artıyor zaten eğer çalışıcaksan sağ canım. Ben hiç sağmadım ama sütüm fışkırıyor
(2,746 puan) tarafından
Yok sütüm artsın diye yapmıcam. İşe başlıcam. Şimdiden biriktireyim diyorum. Hemde boşa gitmez sütüm. Bu zamana kadar akıl edemedim. Hep ziyan oldu.
0 oy
(1,030 puan) tarafından
Ben süt sağmak içinde kullanıyordum mükemmel gerçekten çok severek 3 ay kullandım 3 ay emmeyince sütüm kesilecek gibi olunca elektrikli aldım  ama ne fayda 1 hafta sonra komple kesildi mochi çok kullanışlı ama gerçekten 
(2,746 puan) tarafından
Zamanla göğüs alışıyor daha hızlı topluyor diyorlar doğru mu? Bende almak istiyorum da iyi yorum kadar kötü de var

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 951 göst.
3 Eylül 2019 Diğer kategorisinde ❤️Balım❤️ (1,390 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 91 göst.
23 Nisan 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Hg99 (671 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 109 göst.
1 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yenianneadayi1 (219 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 84 göst.
18 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Merirem (2,438 puan) tarafından soruldu

378,025 soru

11,314,566 cevap

34,754 kullanıcı

...