0 oy
169 göst.
Diğer kategorisinde (794 puan) tarafından
 Een az 15 kere kiyafet degistrdik  srwkli altina yapiyor   cis diyor   ama yapinca  normalmi ya    bir kere tuvaleti tutturduk 

5 Cevaplar

0 oy
(461 puan) tarafından
Benimki de aynı canım dogumuma az kaldı ustelemedim bıraktım mecbur yazın çok terliyor çok çiş yapmıyor yazın deneyeceğim tekrar
(794 puan) tarafından
Ayşe 1234 sansima kakayi tuvalete tutturduk ama
(803 puan) tarafından
Oh iyi bare benim ev *** kokuyordu
(794 puan) tarafından
Ya ogrensinde cnm   srekli altina yapinca  insan korkuyor oglene kadar  2 kere yapti  uyudu  bi uyandi ozaman tuttrduk bi  sonra bikerede kakayla cis tutturduk au saat oldu 15 kere kiyafwtlere yapti  kiyafet kalmadi
(803 puan) tarafından
Çok normal anca aliscak altına yapa yapa en sonunda öğrenecek sabret
(794 puan) tarafından
Insallah
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benimki çiş geliyor deyip direkt üstüne yapıyordu en az 15 gün altına etti ama alıştı Allah'tan biraz sabır lazım bunun için
tarafından
Valla 22 aylıkken başladim öğretmeye bir ay bitene kadar bile bazen yapıyordu altına gerçekten çok bunaliyordum ama sabır dedim ve öğrendi artık 28 aylık oldu geceleri de bağlamiyorum canım
(794 puan) tarafından
Bnde baglamiycam gece  baklm neler olucak
(794 puan) tarafından
Ya bide şwy diyorlardi cnm cisinden kendi rahatsiz olur falan hic rahatsiz oluyor gbi dgil
tarafından
İlk günler rahatsız olmuyorlar tabi ama gün geçtikçe başlıyor
(794 puan) tarafından
Ya insallah canm rahatsiz olursa daha kolay olur
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Kaç yaşında canım ilk gün zaten öyle olur sabret
(794 puan) tarafından
27 aylik olucak cnm
0 oy
(1,296 puan) tarafından
Siz yine 1 kere tutturmussunuz bizimki ilk gün 18 kere altına yaptı tuvalete 1 kere bile denk getiremedi sakın pes etme ertesi gün yarıya indi 8 altına yaptıysa 8 tuvalete yaptı böyle böyle yarıya indi 1 haftada tamamen öğrendi ha arada illa kaçırıyor ama sabırlı olmak lazım 
(794 puan) tarafından
Insallah cnm sonucta ilk kez ogretiyorum cnm bnde korkuyorum kizmaktan  sinirlwnmwkten normal oldgunu diymak iyi gliyor yalniz degilim diyorum  kakayida tuvalarte tutturduk cnm
(1,296 puan) tarafından
Bende daha önce denedim ilk gün yine böyle çok yaptı pes etmiştim ikinci defa yine aynı oldu neredeyse yine pes edecektim ama iyiki devam etmişim öğrendik şükür darısı sizin başınıza olsun
(794 puan) tarafından
Insallah ya  hemwn ogrenir
0 oy
(12,494 puan) tarafından
Benimkide aynıydı bıraktım valla bayramdan sonra başlicam 
(794 puan) tarafından
Birakmak iyi degil diyolar cnm
(12,494 puan) tarafından
Kız ne koltuk bıraktı ne halı ben dayanamadım ya

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 341 göst.
29 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Lazina54 (178 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 104 göst.
27 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Gurumicianne (193 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 121 göst.
4 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Nurtopum (603 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 36 göst.
1 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Muge (76 puan) tarafından soruldu

380,051 soru

11,377,003 cevap

34,863 kullanıcı