+1 oy
895 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Bu zamana kadar kaynanamla anlaşamadık ben her zaman susan o her zmaan laf sokan oldu hep eve gelip ağlardım ya da eşimle kavga ederdim,  artık siniri çok aştı evindeki eşyaları ben çalıyormuşum ben almışım demediğim şeyi dedin dedi ve ben o günden sonra 1 aydır evine gitmiyorum esimde zorlamiyor hak veriyor ama şöyle de birşey var kaynanam kendi kaynanasjyla kavgalı evine adım atmıyor bu sebebten eşim ve kardeşleri babaanne halaları tarafından sevilmiyor dışlanıyor, eşim de yarın bir gün bizim çocuğumuzun da aynı şey başına gelsin istemiyor bana git konuş herkes varken anlat diyor susma diyor ama bi yanı da kavga olsun istemiyor annesine ne kadar konuşsa da kadın aynı kadın, Allaha havale edip yoluma devam mı etmeliyim yoksa gidip konuşup evine gitmemelimiyim bana dediki "sen gelmeden önce evimde hiç birsey kaybolmuyordu sen geldikten sonra herseyim kayboldu" demediğimi dedin dedi yapmadığımı yaptın düşünüyorum bu benim imtihanım mi ne yapayım kizlar ben kafam allak bullak eşimi çok seviyorum iyi ki onla evlenmisim kaynanamin yaptığı en iyi şey eşimi güzel yetiştirmek olmuş ama diğer her yönden gerçekten iyi bir insan değil.

24 Cevaplar

0 oy
tarafından
Özür dilesin ve gerçekten pismansa belki. Yoksa konuşmam. 
-Reklam-
0 oy
(1,461 puan) tarafından
Anneisne böyle şeyler söyleyen birisi çocuğunu sevmez zaten. Ayrıca senin cocuklarinda bunlari duyarak büyürse onlar onu sevmez bnce zorlama. Ama yüzleş yarın. Hepsi bilsin neler olduğunu
0 oy
(173 puan) tarafından
Canım bu imtihan olamaz yani ne susması avazım cıktıgı kadar ortalıgı yıkarım sakın susma resmen estagfurullah ama hırsız demek istemiş asla kabul edilebilinif bir şey değil bu imtihan ise hiç değil . Susarsan daha devamı gelecek . Eşinin seni anlaması iyi birşey
0 oy
(119,577 puan) tarafından
sacma olur konusman 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 455 göst.
10 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde 123melek (190 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 258 göst.
14 Ekim 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 522 göst.