0 oy
81 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Bu ağrı beni mahvediyor kızlar ya beynim bulanıyor resmen çaresi de yok:(

4 Cevaplar

0 oy
(12,620 puan) tarafından
Allah şifa versin zor. Bi ağrı sanırım çevremde de var migreni olanlar 
tarafından
Zor canım zor kafamın içinde sanki halay oynuyorlar birde mide bulantısı yapıyor
(12,620 puan) tarafından
Kuzenim 24 yaşında geçende migreni tuttu yanından geçmemizi bile istemiyordu ayakta durmayın ayak sesi duymak istemiyorum diyordu bide Bi tuttumu 2.3 gün bırakmıyordu ya Allah yardımcın olsun canım
tarafından
4 gün canım tahammülüm olmuyor hiçbirşeye
(2,725 puan) tarafından
Benim kafamı duvara vurasım geliyor öyle ağrıyor. Mide bulantısı, kusmadan sonra rahatlıyorum. Ama hacamatın faydası var. Hafifletti ataklarımı
tarafından
Bilmiyorum canım ya yarın randevu aldım bakalım nasıl olacak
-Reklam-
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Canım hamile değilsen yada emzirmiyorsan hacamat yaptır geçiyor benim halam migreni ileri seviyedeydi sürekli iğne oluyordu hacamat ile kurtuldu benimde migrenim var ben emzirdigim için yapmıyorlar emzirmeyi bıraksın oğlum hemen yaptircam birde uyku düzeni bol bol su içmen lazim
(2,272 puan) tarafından
Bende hacemat önericektim kesinlikle hacemat yaptır
tarafından
Yok canım ikiside yok zaten iğnelerle ayaktayım, su içemiyorum işte zaten böbreklerimde de kist var
0 oy
(1,837 puan) tarafından
Sessizlik ve karanlık dışında bir çözüm bulamıyorum ben 
tarafından
Mümkün olmuyor işte
0 oy
(1,585 puan) tarafından
Ayy kıyamam ya çok geçmiş olsun canım acile gitmedin. Mı d.ikloron iğnesi var o çok iyi geliyordu bana bide limonlu tuzlu su iç bı limonu bir bardak suya sık çay kaşığınin ucuyla da tuz koy inşallah şifadır bide her gün bir  tane sade türk kahvesi içmeyi alışkanlık haline getir bak o migren atakları daha geliyor mu 
tarafından
Dikloron fayda etmiyor canım benimki atak ensemin kökü ağrıyor midem bulanıyor

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 84 göst.
4 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde Nurtopum (689 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 72 göst.
22 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zzzzzz (1,647 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 38 göst.
7 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Kelebekkm34 (1,274 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 357 göst.

396,299 soru

11,854,622 cevap

35,948 kullanıcı

...