0 oy
1,335 göst.
Aile kategorisinde (1,154 puan) tarafından
tarafından yeniden kategorilendirildi
Biri 30 diğeri 6 aylık iki oğlum var. Ben aileme ne zaman gitsem eşim bunu dert eder kavga ederiz. Sali gunu bana Busra sen yarin annenlere git kal birkac gun dedi sende birsey var hayirdir git demezdin dedim kıllandım. Birkac saat sonra vazgectim gitme dedi. Bu gece şeytan durttu dua ettim dedim ki Rabbim inşallah ben yanılıyorumdur ezan okunuyordu. Aldım kurcalamaya başladım telefonu görünürde bir şey yok sonra biraz daha incik cincik aradım o.rspunun biriyle randevulasmis evi ayarlicam demiş karı da ben regli oldum gelemeyeceğim yazmış. Kaldırdım uyuyordu resimler falanda atmışlar. Eşim yok çok eski onlar falan diyor salağım ya ben hani neyi nereye koyduğumu bilmiyorum sanki ayağı kırıldı diye salonda yer yaptım ona yorgan falan ayağının alcisi bile görünüyor fotoğrafta hala inkar ediyor. Daha önce de yakaladım hatta ilk çocuğuma hamileydim kız beni bulmuş evliymiş seninle bilmiyordum sadece konuştuk vs diye bosanicam dedim annemi aradım annem gelmeden telefonumu aldı kırdı sanki ben aldatmışım gibi davrandı. O zaman affetmiştim dedim hamileyim yapamıyor düştü bir hataya bir daha olmaz. Ama çok ağrıma gitti şuan gorduklerim bacılar aglayamiyorum bile hala gelip eski diyor bana. Küçülme gözümde daha fazla iki çocuk uyuyor içerde iki çocuğumun babası olarak saygım var onu da yok etme diyorum hala eski diyip duruyor aileme gitsem kan kusturur buna iki çocukla yük olmak istemiyorum nolur biri bana kabus yaşıyorsun uyan desin nolur.

41 Cevaplar

+10 oy
(3,728 puan) tarafından
Kabus yaşıyosun ailene gitmezsen de hiç uyanamıcaksın
(1,154 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Kendime yazık etmiyorum demin aradım kaynanamı şimdi kaynatami arıcam sonra da çocuklar uyanır gideriz zaten
(2,509 puan) tarafından
En doğru karar annen çocuklara bakar sen çalışırsın hakkın da inşallah hayırlısı olsun rabbim yardımcın olsun
(1,154 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Ah hani bakabilecek olsa hastaneden çıkamıyor ki
(2,746 puan) tarafından
Hamileydim affetmiştim ne demek??? Hamileyken yapması normal mi senin gözünde ????
(3,728 puan) tarafından
Rabbim kolaylaştırır canım lütfen sen dik dur o evde kalman demek bu durumu kabul etmen demek senin hiç bir suçun kabahatin yok sakın başını eğme. Dik dur
-Reklam-
+1 oy
(632 puan) tarafından
Hizli karar vermen lazim ya kabul edeceksin canim ama kabul edeceksen de cocuklarina yansitmadan devam edeceksin cunku sizin ikinizin ilsiki sorunlarini onalr cekmek zorunda degil ya da kabuk etmeyip gideceksin suruncemede bekleyip isitip isitip kavga cikarmakla omjr gecmez. Emin ol babamdan biliyorum suna emin ol ama aslaaa aslaaa pisman olmayacak ve bunu yapmaktam da vazgecmeyecek. Ha bu sekilde devam edersen edersin kimse sana bisey diyemez snein evliligindir ama dedigim gibi hem devam edip hem burnundan getiririm diye bir umuda kapilma. O bunu hata olatak gormedigi icin hakki olarak gordugu icin senin burnundan getirmene izin vermez hatta o senin burnundan getirir. Benim annem gibi onj adam edecem onu rezil edecem pisman edecemperisan edecem diye hiiic dusunme olmuyorlar annem bunu 56 yasinda kabul etmek zorunda kaldi babam evi tamamen birkaip gidinvce. Sen simdi kabul et devam edeceksen de oyle et
(1,154 puan) tarafından
Çok doğru gerçekten şuan bir aydınlanma geldi
(632 puan) tarafından
Sana samimiyetle soyluyorum sakin elestri olarak anlama. Ben oyle bir ailede buyudum hepimizin psjkolojisi bozuldu 3 kardes. Boyle bir adama sabretti diye 2 koz kardesim artik annemle gorusmuyor cunk ubize de yansitiyordu hem mutsuzdu hem ayrilmiyordu o ikilemde biz perjsan olduk. Kardesim anneme hep sunu derdi ya bize yansitma ya da bunu bize de yasatma simdi annemle gorusmuyor malesef. Kardesim her ne secik yapacaksan sonuna kadar arkasinda durmaya calis Rabbim yardimcin olsun
(1,154 puan) tarafından
Benim annemle babam ben 8 yaşındaydım ayrıldıklarında 3 çocukla boşadım diyor hatırlıyorum kavgalarini cok üzülüyordum boşandılar yine üzüldüm ama sen dedikce eskiye gittim evet ayrılardı ama annem de bizde mutluyduk sonra babam gelir alırdı dengemiz bozulur yine mutsuz olurduk iyi mi geldin kötü mü bilmiyorum bacım ya eskiye gittim şimdi de ona ağlıyorum sütüm kaçacak diye de korkuyorum daha da ağlıyorum amaan be
(632 puan) tarafından
Biz de yillarca niye bosanmadilar diye agladik kocan olacak adami cok afedersin ancak Rabbim islah edebilir canim insan insana hicbisey yapamiyor ya onu boyke kabul et ya ayril ama bak annemi 56 yasibdq babam terketti biljyor musun ilerde iyice azitip sapitiyorlar Rabbim korusun babasindan mali mulku kalmasa annem sokaktaydi o yasta
(1,154 puan) tarafından
Aklımda emin ol aklımda
0 oy
(179 puan) tarafından
Kadın kim miş ****** vay çocuklu adamlara neden yanaşıyorsun evli sonuçta 
(179 puan) tarafından
Sonra o arada karar verirsin olmadı
(1,154 puan) tarafından
Çocuklar uyansın küçüğün aşısı var oraya ordan direkt aileme gidicem
(179 puan) tarafından
Ne zor kadın olmak
(1,154 puan) tarafından
Kadın olmak zor anne olmak daha zor büyüğü ağlıyor görmesin diye gozyasimi sildim gülüp eğleniyorum icimde fırtınalar kopuyor
(179 puan) tarafından
Ters gelsin inşl seni böle üzen o adam
0 oy
tarafından
Git bacım ailene hiç durma ve evli erkeklerin şeyi altından galiba bekarken bakmazlar evlenince tatlı geliyor kasarlara
(1,154 puan) tarafından
Bilmiyor ki evli olduğunu  hoş bilse de farketmez ona ya...
0 oy
(7,702 puan) tarafından
Hayır da ailem kan kusturur diyorsun da annen ilkinde bile ki hamile halinle yanında durmamış. Şimdi mi yanında duracak? Boşan o adamdan. Sana da çocuklara da anca zararı olur
(1,154 puan) tarafından
O avukatı tuttu emin misin boşanacak misin dedi ben hamileyim affettim dedim annem hala diyor aldattı bosan diye şu yeni olayı bilmediği halde
(7,702 puan) tarafından
Ee o zaman hala ne bekliyorsun? Boşan bitsin
(1,154 puan) tarafından
Ah işte ben babamdan ayrı büyüdüm çocuklar da büyümesin diye durdum da daha duramayacağım ikinci çocukta da yapması çok ağrıma gitti
(2,746 puan) tarafından
Ya şöyle ******** bi adamla çocuklarımla vüyüse ne büyümese ne ???? Babamdan ayrı büyüdüm diyorsun. Akıl var mantık var bu adam sence babalık yapacak mı??? Kendi saçma duygularınızla o çocukların haklarına giriyorsunuz... KUL HAKKI bozduğunuz psikolojiler DÜZELMEYECEK.... sonra o çocuklar da büyüyüp babamız böyleydi ondan böyleyim diyecek. Offfff
(7,702 puan) tarafından
Çok yanlış yapmışsın bacım. Bunun neresinden dönersen kar senin için çocuklar için. Hala geç değil
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Sen ailene gitmezsen alışmış kudurmustan betermis seni o adam çok aldatır diem sana bebelerini al git ailene keşke herşeyin delilini alsaydın 
(1,154 puan) tarafından
Almaya gerek bile duymadım emin ol midem kaldırmadı görmeye göz gezdirdim o kadar delil alsam okuyup daha kötü olacağım kendimi biliyorum hiç gerek yok o yüzden
0 oy
tarafından
Ayyyy midem bulandı Allah ıslah etsin inşallah sana cok üzüldüm canim yaaa ne desem bilemedim
(1,154 puan) tarafından
Bende bilmiyorum çocuklarımı da alıp böyle kedi gibi sessiz sakin kimsenin olmadığı bir yere yerleşmek istiyorum
tarafından
Varsa böyle sevdigin bi akraban git yanina az kafa dinle imkan varsa anlatma bisey ama biraz destek olcak kimse yokmu bayrami gecirsen az evden uzaklaşsan görümce kaynana yani bile olur esinden biraz uzaklaşıp düşünsen ayyy cok üzüldüm gercekten bilmiyorum ne yapsan ki
(1,154 puan) tarafından
Kaynanam iki sokak ötemde ve ilk anlattiginda karilik yapsaydın aldatmasaydi dedi zaten sevmem günahım kadar bir yere gitsem bacım iki çocuk biri iki buçuk yaşında diğeri 6 aylık kabul ederler ama ben yük olurum istemem tek ben değilim sonuçta
tarafından
düzenlendi
Evet iste seni anlicak biri olsa yok maalesef bu benim bildiğim bi duygu  değil nasil bas ediceksin inan bilemicem dua et inşallah rabbim hakkinda hayırlı eylesin pişmanlık vermesin sana alcagin kararda bi dur verri olma konusma sen soylucegini soyledin sakin kal bekle bakalım yüz göz olma zaman birak ne diyim
(1,154 puan) tarafından
Ne yüz göz olacağım konuştum salona çekip sonra bahçeye çıktım hava almaya baktım yatağa yatmış git dedim oğluma sarılıp yatcam sana dönmem diyor yüzsüz yüzsüz teklemeye teklemeye attım yataktan ayağın kırık kafanı da ben kirarim s.ktir git dedim yine gitmiyor benim silahım var yerini de bilmez ama varlığını bilir çıkardım mermiyi de koydum içine katıl olmak için çok gencim ama dert etmem iki çocuğuma da anam bakar dedim kafayı yedin sen diyip gitti.
0 oy
(1,556 puan) tarafından
Arkadaşım annen zamanında arkanda durup boşan dediyse boşan zaten boşanmasanda eskisi gibi olamazsiniz hiç boşuna onun suratını görüp kendine eziyet cektirme
(1,154 puan) tarafından
Şuan olan olayı bilmemesine rağmen o zamandan beri bosan diyip duruyor sırf bosan diyor diye o s.refsiz aileme gitmemi hep problem etti
(1,556 puan) tarafından
Kuzum sen bu adamı evlenmeden tanıyamadın mi
(1,154 puan) tarafından
Ah böyle yapmış olsa evlenir miydim! Evlendikten sonra başladı herşey
(1,556 puan) tarafından
Böyle adamlar evlenmesin yaa
0 oy
(266 puan) tarafından
Hangi erkek aldatigini kabul eder ki ? 
(1,154 puan) tarafından
Etmezler dimi o da doğru.. kimse yoğurdum ekşi demiyor diyip biz diyoruz ekşi diye
(266 puan) tarafından
Allah yardimcin olsun
(1,154 puan) tarafından
Amin bacım amin
0 oy
(315 puan) tarafından
Ahhh canım ne zaman vazgeçeceğiz belki değişir diye ummaktan şeytana uymak nedir ya ne kadar kolay bir yol bir o şeytan bi erkeklere mi var kadın yapınca bırak boşanmaya çekip vuruyorlar aldatma konusunda şans vermeyeceksin bence ama o adam öğrendiğin halde hala yutup oturduğunu görünce gene yapar nasılsa affediliyor diye

Ayrıca ailene niye yük olacaksın evlendin diye onlardan çıkmıyorsun ölene kadar aile bize bakmakla yükümlü 
(1,154 puan) tarafından
Ben kendimi hiç bu kadar rencide edilip aşağılanmış hissetmedim
(315 puan) tarafından
Haklısın canım çok üzüldüm buraya 2 hafta kadar hamilelik sitesinden gelip kayd oldum ve o kadar eşini aldatan kişinin yazısına denk geldim ki çok üzücü birşey RABBİM ıslah etsin
(1,154 puan) tarafından
Amin keşke evlenmeden önce bak bu aldatır bu döver diye bilseler de uyarsalar...
(315 puan) tarafından
Kavun değil bacım koklayasın maalesef
(1,154 puan) tarafından
Şimdi ağlarım ama kavun bile secsem boş çıkar hep.
0 oy
(850 puan) tarafından
Sizin cevaplarınızdan hissettiğim affedeceksiniz ne hali varsa görsün diyeceksiniz..herkesi düşündüğünüz kadar keşke kendinizi de düşünseniz..zaten aldattığını biliyor aileniz, ki onlar da iyi bilir ki haram bir kere kana girdi mi eğer gerçekten vazgeçmediyse vazgeçmek istemediyse devam eder edecektir de..ilki kadar tepki vermezler belki de..yapıyor hem de üzerini yalanla örtmeye çalışıyor..kaderime razı olayım düşüncesinden çıkın, Rabbim hakkınızda hayırlısını versin..en azından bir kaybetme korkusunu yaşatın eşinize..
(1,154 puan) tarafından
Ilkinde yaşadı onu çünkü avukat aradı anlaşmalı boşanın uzamasın dedi ailesi bile aradı beni barış diye bir tek babası affetme bu iti dedi ah işte ah yapmaz daha dedim demez olaydim
(2,746 puan) tarafından
Babası oğlunun ne m.a.l olduğunu biliyormuş. Yapan hep yapar
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Sana git dedi kız relg olunca gitme dedi he var ga vat ...
(1,154 puan) tarafından
Aynen öyle dedi. Ve demin gelip kimsenin eli elime değmedi aldatmadım seni diyor susuyorum diye konuşmaya çalışıyor ağlamıyorum ağlatmaya çalışıyor çünkü bu halimin tehlikesini biliyor
0 oy
tarafından
Alismis kudurmustan beterdir seninki alismiş koy.g.otune gitsin kocanin
(1,154 puan) tarafından
Ben şu evden katil olmadan çıksam çocuklar uyansa da başka bir şey istemiyorum
tarafından
Cocuklari al git ciddiyetini anlasin öbür türlü nasilsa benden gitmiyor
O sekilde aldatmaya devam eder
(1,154 puan) tarafından
Ben gidip dönmeyeceğim bu sefer yok sesini duydukça midem daha da bulanıyor
tarafından
Aferim yedigi bo.k haddini asmis
(1,154 puan) tarafından
Fazlasıyla hemde
0 oy
(119,224 puan) tarafından
ailen neden oyle yaa
(1,154 puan) tarafından
Ailem de ne var bana değil ona kan kustururlar orayı ima ettiysen
aah ben sana diye okudum pardon
buna yazmissin ben bana okudum sana sandim
(1,154 puan) tarafından
Yok bacım bana mevlana gibi ne olursan ol gel diyorlar
0 oy
(10,298 puan) tarafından
İlkinde affetmeyecektin ne demek hamileyim olmuyor ondan hataya düştü. Boşanmazsan bu 2 de olur 22 de
(1,154 puan) tarafından
Aynen öyle oluyormuş... dahasını kaldirabilecek halim yok midem de yok
0 oy
(473 puan) tarafından
Bacım boşansana öyle bi adamla evli kalınır mı nolur yapma kendine bunu ömrünün geri kalanını seni defalarca aldatmış ve aldatmaya da devam edecek biriyle mi geçireceksin
(1,154 puan) tarafından
Ah işte ilkinde ben babadan ayrı büyüdüm çocuğumda büyümesin dedim belki yakalayamadigim neler de vardır diye düşünüyorum hala
0 oy
(9,544 puan) tarafından
İhanete taviz verme canım nolur ya :( bak sonu gelmiyor yapan yine yapacağını yapıyor 
(1,154 puan) tarafından
Bir kere verdim ikinciyi veremem
0 oy
(1,401 puan) tarafından
Çocukların yeter sana asla durma o evde o ş.erefsiz hem aldatacak hemde sen ona zıkkımlansın diye akşama kadar yemek yapacan temizlik yapacaksın o kadının koynuna gitsin diye çamaşırlarını mı yıkayıp ütüleyeceksin lütfen affetme ailen arkandaysa bakma yüzüne git korkma çocuklarını da almaz senden sen kurtar kendini zaten hergün yüzüne bakarken aynı yatağa uattığınızda ya da sana dokunmaya çalıştığında miden bulancak bence daha fazla bekleme ara aileni alsınlar seni sende topla çocukların eşyasını düşünecek bişeyyok bacım sen kendini düşüneceksin evlatlarını düşüneceksin 
(1,154 puan) tarafından
Yok bacım o gitsin diye değil karı gelsin diye dip köşe temizlik yapıyorum ben
(1,401 puan) tarafından
Nolur aileni arayıp olan biteni anlattığını söyle bana
0 oy
(1,156 puan) tarafından
Herseyi anladım da canım ilk hamileliğinde de bu olayı yasamassin neden ikinci çocuk yapıyorsun bu adamdan bir yapan hep yapar ki zaten bunun affı yok 
(1,154 puan) tarafından
3 sene geçmişti üstünden düzeldi daha da yapmaz dedim
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Hamileyim yapti bir hata ne ozman gitseydin simdi gotu yemezdi yapmaya ben gitmem bile direk boşarım arkamda kimse olmasın devlete giderim ben sindiremem kaldıramam ağzına ederim onun onlar kim ya eşek gibi biz evde yoruluyoz iki cocuk bakıyoz doğurması zaten ayrı bisey bütün vücudun yer değiştiriyor bide benimi aldatcak yapsana s iktir olsun babasının evine gitsin 
(1,154 puan) tarafından
Anasını aradım alın oğlunuzu diye babasını da arayıp anlatacağım birazdan
(5,240 puan) tarafından
Bencede hic bir kadın ne olursa olsun aldatilmayi haketmez önce kendine değer vereceksin bu hayatta herkessiz yaşanıyor kimse biri için ölmüyor çocuklarını düşün öyle bir ortamda buyumesinler mutsuz anne mutsuz cocuk gerek yok cnm önce kendini mutlu et etceksin ki çocuklarında mutlu olsun

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 672 göst.
5 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Uzgunbiranne (634 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 487 göst.
13 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Eda06 (3,739 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 244 göst.
0 oy
9 cevap 430 göst.
1 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Asyahatunnn (399 puan) tarafından soruldu