0 oy
672 göst.
Aile kategorisinde (634 puan) tarafından

image

hayatimda kimseye nefret beslemedim bu kadına besledigim kadar kaynanma 

5 Cevaplar

0 oy
(634 puan) tarafından

En İyi Cevap
Msjin biri buraya sığmadı annemin yaptıklarına boyun eğseydin görmezden gelseydin diyor 
(12,264 puan) tarafından
Ay onuda kuzu görsünler burdakiler hemen seni suçlar
-Reklam-
0 oy
(2,589 puan) tarafından
Nasıl yuvasını savundu ki kuzum burda annesini savunmuyor kimse annesine laf söylemez kötü de olsa anne sonuçta 

İnşallah tatlıya bağlarsınız 
(634 puan) tarafından
Hiç savunması annesi olmadık iftiralar atti yalanlar soyledi hala annem yaşlı olabilir ama benm takatim kalmadı beş yıl iyi bile dayandım kendimi tebrik ederim
0 oy
tarafından
niye huzur vermezlerki geline pislik insanlar
0 oy
(197 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım benim de kaynana fena hatta kayınpeder daha fena ben biraz baskın karakterim hiçbiri benimle baş edemiyor ama yine de neden onlarla uğraşmak zorunda kalayım gereksiz şeyleri var neden kafamı böyle şeyler meşgul etsin diyorum bazen ama karşı taraf resmen rencide edilmekten hoşlanıyor keşke başkalarınınki gibi anlayışlı iyi olsa eşlerimzin aileleri de biz de yollarına köpek olsak 
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Kadın gerçekten hasta olabilir bir insan oğlu için neden eşcinsel derki ya gerçekten öyleydir yada kadın 

Kuruyor 

Bu şekilde hayat geçmez maalesef
(634 puan) tarafından
Ben beş haftalık hamileyken kaynanama gidip bu çocuk senin oğlundan değil başkasından demişim kezaa çocuk zaten tadavi ile oldu aşılama yöntemi ile
(634 puan) tarafından
Sürekli böyle seylerle uğraşıyordum hiç bitmek bilmiyordu karşılaştığımızda soylemedigim yapmadığım şeyleri yapmış gibi gösteriyor söylemiş gibi söylüyordu artık bıçak kemiğe dayandı ve bitti

İlgili sorular

0 oy
41 cevap 1,336 göst.
25 Nisan 2022 Aile kategorisinde BusraTokur (1,154 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 487 göst.
13 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Eda06 (3,739 puan) tarafından soruldu
+1 oy
21 cevap 914 göst.
19 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 1,326 göst.