0 oy
261 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Asgari ücretle cok zor geçiniyoruz. Çalışsam burda hic kumsem yok oglumu bırakacak kimse yok. Kreşe versem coo küçük daha esim istemiyor. Evde yapabilecegim birbis var mi yada oglumla beraber bir bebege daha baksam. Bunun için nereye başvurmam lazım nasıl bulabilirim biyle bir şey 

8 Cevaplar

0 oy
(2,501 puan) tarafından
Olduğun şehirde çalışan insanlar olur böyle etraftan onerebilcekleri birileri olabilir
-Reklam-
0 oy
(7,543 puan) tarafından
Canım çocuklu insana çocuk baktırmaz kimse isterki para veriyorum birtek benimkiyle ilgilensin güvenemezler sen bir kreşte iş bulsan daha iyi çocuğunla kabul ederler belki Allah yardımcınız olsun.
tarafından
Yapanlar var canim arkadaşımın engelli cocugu var onunla beraber bir engelli cocuga bakıyor. Birinin trokotonomisi var biri ng ile besleniyor
0 oy
(4,040 puan) tarafından
Bı akrabamız var hem kendi çocuğuna bakıyor hem de çalışan bir kadının çocuğuna bakıyor. Kendinin tek çocuğu var iki sene önce 1500 alıyordu şimdi nedir bilmiyorum. Sabahtan 5e kadardı onunki
(4,040 puan) tarafından
Her tarafa haber sal sahibindene ilan bırak armuta başvur
0 oy
(10,220 puan) tarafından
Benim bakıcım 3 gün bakıyordu evine bırakıyordum ama onun kızı öğlen 12 de gelıyodu 2.sınıf öğrencisiydı. Ben açıkçası çok küçük evladı olana bırakmam canım. 1000 verıyordum ben. Sabah 8 öğlen 3 arası 3 gün için. 
tarafından
Neden birakmazsin ne olacak ki
(10,220 puan) tarafından
İki yaşında benim kızım her an kontrol etmek lazım hele ki aynı yaş grubu çok hareketli oluyor senin evladın seni kıskanacak kucağına almanı ilgini vs vs
0 oy
(356 puan) tarafından
Kendi çocuğunda olduğu için askeri ücret vermezler ama yarısını alabilirsin mahalle muhtarına numaranı ver 
0 oy
(2,765 puan) tarafından
Ablam calisiyor bebegin anne babasi asker sabah 8de evlerine gidiyor aksam 6 da annesi babasi gelince eve geliyor evde kamelar var ve bide kendi evinde bakamiyorsun bebegin evinde bakman gerekiyor
0 oy
(7,358 puan) tarafından
ben ıstıyom boyle ıa belkı az daha cocugum buyurse eşımı ıkna edersem 
0 oy
(2,525 puan) tarafından
Bulundunuz ssempte telefon yazılı olan bir A4 bastırın çocuk bakmak istediğinize dair apartman girişlerine yapıştırın asansör filan o şekilde daha kolay bulunuyor 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 184 göst.
22 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Kehriban (166 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 399 göst.
9 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Cansu880 (211 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 683 göst.
30 Aralık 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 247 göst.