+1 oy
518 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi

Bugun markete gıttık, donuste bu bısıkletler oluyorya bebek arabası gıbı ondaydı benım elımde de poset var ayaga kalkmaya calıstı arabada bende ındırdım duz yol yuruyebılır dedım, oyle bır dustu ılk dızlerının ustune ordan agzını carptı yere ama dişleri delmiş ust dudak içini hayatımda boyle kan gormedım damlıyor su gıbı, ama nasıl feryat ettım cama ınsanlar cıktı bırılerı geldı hemen esımı aradım o geldı acile goturduk dikiş atılabılır dedıler sınra bakınca kaynamıs bıle gerek yok dedıler tomografı temız cıktı ama benım omrumden omur gıttı o kanları gorunce kuzuma dua edin hemen gecsın dudagı hıcbırsey yemıyor gosterıp duruyor :(

26 Cevaplar

0 oy
tarafından
ayy çok geçmiş olsun. 
tarafından
Allah razı olsun
-Reklam-
0 oy
(12,496 puan) tarafından
Oy kıyamam yavrum Ya Allah beterinden korusun 
tarafından
Amınn Allah razı olsun
0 oy
(119,526 puan) tarafından
kurban olurum yaa kuzeyde parkds dusmus babasiyla gittiydi dudak patlamis mos mor yaa
tarafından
Kız noluyor ya bunlara Rabbım beterındne korusun
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Oyyyyy nazar olmuş o güzel saçlarına kıyamam kuzuma
tarafından
Tesekkur ederızzz ♥️♥️
0 oy
tarafından
Oyyy çok geçmiş olsun kuzuma Rabbım beterinden korusun inşallah en kısa zamanda iyileşir canım 
tarafından
Amınn hulyamm cok sagoll
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Cok geçmiş olsun benim kızda dün düştü anlını demire vurdu masanın ayağına omrumden ömür gitti bi baktım mosmor oldu kızardı ora bizde gittik hemen tomografi çekildi şükür bisey yoktu Allah korusun hepsini 
tarafından
Noluyor bu bebıslere ya hıc durmuyolar kı yemın ederım bırtaneye yetemıyorum bugun hastanede oturdum agladım artık
(5,240 puan) tarafından
Valla bende iki tane var hemde çok küçükler biri 17 aylik işte düşen biride 51 gunluk zaten çok yorgunum bide böyle şeyler iyice insanı yıpratıyor nazar hep başka bisey degil
tarafından
Rabbım beterınden korusun Allah da yardımcın olsun valla benım 19 aylık kız ben yetısemıyorum sınır stres yorgunluk
(5,240 puan) tarafından
Amin cnm Allah razı olsun rabbim tüm annelerin yardımcısı olsun zor analik
0 oy
(2,512 puan) tarafından
Ayyy kıyamam geçsin gitsin hemen 
tarafından
Amınnnn
0 oy
tarafından
Ayy kıyamam kuzum yaa geçmiş olsun cnm rabim beterinden korusun inşallah 
tarafından
Amınn Allah razı olsun ♥️
0 oy
(2,821 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım Rabbim beterinden korusun 
tarafından
Amın Allah razı olsun ♥️
0 oy
tarafından
Ayyy gözde ayni benim oğlan gibi olmuş. O dudak patlamasindan bu kadar kanı bende beklemiyodum ama cidden çok kaniyo.. 

Kiyamam sana prenses cok geçmiş olsun canim allah beterinden korusun
tarafından
İrem aklım gıttı aklım heryerımız kan oldu dudak bolgesınde cok fazla sinir varmıs o yuzden ama vucudun en hızlı ıyılesen de bolgesıymıs cok sukur, Allah razı olsun
0 oy
(1,988 puan) tarafından
Ah meleğim benim kıvırcık kuzum geçmiş olsun bu kadarla kalsın . Çok güzelsin ya saclara bak
tarafından
Ay lutfıye oldum oldum ben omrumden 10 sene gıttı boyle kan gormedım
(1,988 puan) tarafından
Bilmem mi gı hepimiz çocuk buyutuyoz muhakkak kanıyo bi taraflari rabbim beterinden korusun gozde nazar degiyo bu cocuga
0 oy
tarafından
Ah çok geçmiş olsun canım benim Rabbim korumuş yavrumu. 
tarafından
Allah razı olsunnn teyzesı ♥️♥️
0 oy
tarafından
Oyyy kıyamam miniğim benim çok geçmiş olsun kıvırcığaa hemencecik geçer inşallah Allah şifa versin verilmiş sadakaniz varmış.
tarafından
Aynen oyle kafasını degıl agzını carptı kafayı carpsa kesın hasar alırdı başı ama ben bıttım bugun, Allah razı olsun teyzesı ınsaAllah
tarafından
Valla Allah korumuş ya sende haklı olarak kötü olmuşsundur.  Allah çocukların ayağına taş değdirmesin..
tarafından
Amınn Rabbım hepımızın evladını bıze bagıslasınn♥️
0 oy
tarafından
Oy kıyamam kuzuya. Geçmiş olsun
tarafından
Tesekkur ederız ♥️♥️
0 oy
(2,573 puan) tarafından

Gözde abla fotosunu paylaşma o kadar.Nazar oldu bence :ermm:

Çok geçmiş olsun Allah beterinden korusun❤️❤️❤️

tarafından
Kuzum galıba haklısın ama ben duruyu hıc sakınmadım sakınarak buyutmedım burda herkesın yavrusu var dıye hıc sakınmak aklıma gelmedı ama artık atmayacagım
(2,573 puan) tarafından
Ben hiç bı zmm paylaşmam hiç bı yerde.Nazardan çok korkarım
Anne ve babanın bile nazarı var
tarafından
Hah ıste nazar zaten sadece hasetten degıl cok svemekten cok hisli bakmaktan gecer, burda herkesın bebegı var kım neden haset etsın ya da kım cok hıslı baksın ıc gecırsın dıye dusundum bende atmıcam ama
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Oyy büyük geçmiş olsun Duruşkoya Allah büyüğünden saklasın 
tarafından
Allah razı olsun teyzesııı ♥️
0 oy
(5,272 puan) tarafından
Benim kizm da dustu dudagi patladi ama şükur bi kac gune gecti canm gecmis olsun.
tarafından
Yaaa sıze de gecmıs olsun bızımde ınsaAllah hemen gecer
(5,272 puan) tarafından
Saol canm geçer inşAllah buz koy acisini alir
0 oy
(7,064 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım. 
tarafından
Allah razı olsunn ♥️
0 oy
(1,124 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım
tarafından
Allah razı olsunn ♥️♥️
0 oy
(27,370 puan) tarafından

Kıyamam kuzum ya Rabbim şifa versin geçmiş olsun sıvı şeyler soğuk şeyler ver 

tarafından
Amınn Allah razı olsun, kuzum püre ve ılık seyler yıcekmıs 4 gun o bolgeyı hıc uyarmıcakmısız zaten bırsey de yemıyor ayran ıctı yattı /(
(27,370 puan) tarafından
Kıyamam zor ya

İlgili sorular

+1 oy
16 cevap 491 göst.
3 gün önce Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ferzey (319 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 294 göst.
10 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Emine_Ertunc (250 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 170 göst.
0 oy