0 oy
1,670 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Şahsen ben dişil enerjimin yüksek olmasını çok seviyorum her girdiğim ortamda hemen tavırlarımla konuşmamla saçımla başımla dikkat çekerim kahkaha atmaktan çekinmem dimdik dururum kambur durup kendimi saklamaya çalışmam insanların gözünün içine uzun uzun bakarak sohbet ederim dozunda makyajımı yaparım parfümümü sıkarm kıyafet dolabının içine güzel kokular damlatırım manikür pedikür aksatmam konuşurken kibar konuşurum eşimle tartışınca uzun uzun trip mesajları atmam lafımı söyler çekilirim eşimi olur olmadık kıskanıp sorguya çekip darlamam  devamlı güler yüzlü ve mutluyumdur evde süslenir püslenir dans ederim sporumu yaparım bakımımı yaparım eşimin yaptığı ufacık bişeyi bile yüceltip teşekkür ederim her işten geldiğinde canım eşim bizim için yoruldun mu sen der sarılır öperim eşimde bu cıvıl cıvıl hallerimi çok sever bu mutluluğumu gördükçe beni daha mutlu etmeye çalışır<3. Bunlar dışında da hem hiç gitmicek gibi sıcak davranırım hem her an gidecek gibi bir ayağım hep dışardadır beni kaybetmemeye çalışmak zorundadır. Örneğin eşim bir kariyer hedefinden bahseder ben cevap olarak derim ki senin için iyi olur tabi o zamana kadar ben belki hayatında olurum belki olmam boşanmış oluruz belki o zamana beni ilgilendirmicek senin kariyerin ama senin için iyi olur tabi derim böyle arada bir de afallatırım onu bu bi taktikdir kızlar erkekler kendilerini afallatan her an gidebileceğini hissettiren kadınlara daha çok bağlanırlar :D Bunların hepsi dişil enerjiyi yüksek tutmak adına bir bütün bence. siz nasılsınız bu konuda ? Bu arada bu dediklerimi daha ayrıntılı araştırıp kendinde uygulamak isteyen olursa adil yıldırımı açıp izleyebilir dişil enerji nasıl yükselir napınca erkeklerin ilgisi üstümüzden azalmaz herşeyi anlatıyor 

47 Cevaplar

+2 oy
(7,981 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Ben hayatta dışarda değil erkeklerin gözlerinin içine yüzlerine  bile bakmamaya çalışıyorum ama bir erkekle konsutugumda gayet mantıklı konuşurum ve çok sakin bir ses tonuyla normaldede sakın konuşuyorum asla kahkaha dışarda atmam evde zar zor kahkaha atarım ben abuk subuk şeylere gülmem hatta komik şeylere bile zor gülerim bu huyumdan nefret ediyorum eşime karşı şakalaşirim sürekli ona temas ederim örneğin elini dokunuyorum yada kolumu boynuna koyarim yada başımı göğsüne omzuna koyarım ama kendimde en nefret ettiğim şey asla bakımlı makyajlı değilim sık banyo yaparım ama makyaj ayda yılda bir 
(207 puan) tarafından
Bence kahkaha atmamandan nefret etme. Olması gerekeni yapiyorsun
tarafından
Kahkaha atma yasağı geldi büşradan :D
(207 puan) tarafından
Aynen...
(7,981 puan) tarafından
Büşra
 kahkahadan değil cnm yani bileyim normal insanlar gibi bana herşey komik gelmiyor bende gülmek istiyorum:):) ama bana komik gelmiyo yanimdakiler gülmekten gozlerinden yaş geliyo bense sırıtıtiyorum
(207 puan) tarafından
Tebessüm ediyorsan sorun yok bence :)
Her şeye kahkaha atmayanlar genelde sayısal zekasi yüksek kişiler olabilir. Ben mat öğretmenliği mezunuyum. Bizim sınıfta espri filan yapilmazdı. Kahkaha atilmazdi. :)) diğer sınıf öğretmenliği bölümü filan kapıya çıkıp kahkahalar havada uçardi. Bilmiyorum var mı alakası:)
-Reklam-
+15 oy
tarafından
Kız sen hastanede eşini hemsireden kiskanmamis mıydın :D methiyelere bak beee jsjsjsj
tarafından
Sevdoş ❤️❤️
önce (9,262 puan) tarafından
Ay kimdi bu dişil enerjisi yüksek bağyaan acaba :D bu postu okuduğumu hatırlıyorum daha önce ama üyeyi hatırlayamadım
önce (119,461 puan) tarafından
bayagi eski post bee
önce (9,262 puan) tarafından
Bayağı hemde :D tek misafir olmayan senle ben kalmışz postta :Djdjd
önce (119,461 puan) tarafından
☺️☺️☺️☺️
+10 oy
tarafından
Ay bi cilvenizi övmediğiniz kalmıştı napalım alkışlayalım mı şimdi seni bize ne senin clvenden :) 
tarafından
Basit şeylerle uğraşmayı sevmem canım iftar sonrasını sümeyye aşkomla eğlenmek için bekliyorum :)
tarafından
Ajanda geldim niye kavga edelim giiii benim askomu kovalamislar :D bide beni kovalasinlar
(912 puan) tarafından
Senin akson kim ki
(912 puan) tarafından
Tamm ciddi baaayan :)
tarafından
Çiğdemin devreler yandı hahaha kız aşkosu ben oluyorum :)
+8 oy
(3,491 puan) tarafından

Yanlış anlamazsan bi noktaya dikkatini çekmek isterim, eşine karşı enerjini çok takdir ettim erkekler böylesinden hoşlanır biliyorum ama aynı tavırlar dışarda yakışık almaz, Allah da sevmez bu halleri dışarda. Hatta birkaç hadisi şerif paylaşmak istiyorum. 

image

image

(912 puan) tarafından
:))) pardon yaa senin de puan yükselmiş oldu şimdi sırtım yere gelmez yuppiii
(912 puan) tarafından
Belli birine satasmadim ya kaos seviyorum ben ruhun gıdasıdır oyysss heyecan yaptım beee
tarafından
Kaos mu en sevdigiiimm :D
(912 puan) tarafından
Benim en sevdiğim kaos şimdilik ya hep değil
(1,389 puan) tarafından
Aradığım yorum +++
Hiç bidaha anlatmama gerek kalmamış. Kadın olarak yapılması gerekenlerin hepsini bazen yapamıyorum ama eşim her şeklde çok memnun. Hatta çevreden abi yenge çok sinirli gibi yada yüzü pek gülmüyor derlermiş bende bu durumdan memnunum. Evde kahkahamı atarım. Kadının sesini bir erkeğin duyması okdr günahmış ki bide kahkaha atıcam bence gerk yk. Dşarda başka erkeklerle bu şeklde knuşmamı yada dışarıya karşı bukdr süsleniyor ilgi çekiyor olmamı eminim oda istemezdi benm de yapacağım bşey deil ztn.
+4 oy
(11,217 puan) tarafından
hangi kitaptan bu bolum : D devamini merak ettim
tarafından
Adil yıldırım izle canım anlatıyor bende uyguluyorum:)
(11,217 puan) tarafından
esimden baska yerde dikkat cekicek kahkahalar ve bakislar atiracak bir bilgi isime yaramaz aksine mutlulugumuzu ve aramizi bozar ;)
tarafından
Tamam sende eşine uygularsın herkesin kahkahası kendine :)
(11,217 puan) tarafından
benim zaten esime kndimce uyguladiklarim var esimi tanirim hosuna gidenin ne olup olmadigini biliom. ama aramizda ;)
tarafından
Hey Allahım yaa peki canım:D
+4 oy
tarafından
Cümleler çok yapay ya gösteriş ve uydurmasyon kokuyor  ve hiç yanılmam ne demek ben hayatında olmayabilirim boşanabiliriz aklı başında insan bunların çabası içerisine bile girmez ben senden bir şey anlamadım 
tarafından
Hıımm tamam ok :D sen doğalını anlat o zaman nasıl olurmuş biz görelim mutluyum kendime bakıyorum demek bile sahte olmuş oluyor burda ilginç :D
+2 oy
tarafından
Birincisi ben kimsenin gözüne içine bakarak konuşmam ki zaten karşı cinsten göz temasımı kaçırırım bence sadece eşine karşı cilveli olsan yeter 
tarafından
Belki dışarda biraz daha kontrollü olmam gerekiyodur tabi dikkat edebilirim ama eşimi rahatsız edecek bir duruma sokmuyorum
+2 oy
(7,627 puan) tarafından
Ne bu kendini övme postumu .
tarafından
Canım kendim postlar feda olsun bana
+2 oy
(144 puan) tarafından
Sürekli bi ayağı kapıda gidecekmiş gibi bir adamı nasıl hayatımda istemezsem kendimde aynısını yaşatmam. Seven adam zaten kaybedicek bi hareket yapmaz diye düşünüyorum :) bu dişil enerjiden çok güven eksik bi aile ortamı. Aile kelimesi bile yakışmadı bu cümleye :))
tarafından
Hayır tam tersi sakinken diceksin benim demek istediğim izlenimi vermek için
(7,791 puan) tarafından
Hic sanmıyorum her insan farklıdır durduk yere eşim bunu dese bak kapı orda derdim.
Nrn durduk yere esime desem ayrilma planin var galiba der hakkı olarak.
Kendime yapilsin istemem,yapmam da. Dedigim gibi herkes farkli her iliskinin dinamihi herkesin huyu.
Yani aa bunu yap bak kesinlikle doğru demek cok yanlış.
O adamin videosunun birinde diyo ki kirgunligimizi boyle belirtin sevgiliniz köpek olacak gibisinden ve demeyenlerin cogu terkedilmis :D. Çünkü once partmerini tanimalisin sonra teknik kulkanmalisin.
Gidebilecegini hissettir ama yontem ille de bu degil! Diye belirtilmeli. Bu yöntem de zannimca hic dogru degil insanı ayrılığa sürükler.  Bi psikologa danışıp sorabilirsin hatta bunu.
tarafından
Adamına göre davranmak gerekir ama burda ana konu adama beklemediği bişey söylemek. Zaten videolarında diyor ki çoğu kadın korkar çekinir farklı bişey söyleyip şaşırtamaz ama erkekler kızsa da içten içe hoşlarına gidiyor daha çok bağlanıyolar bende kesinlikle inanıyorum buna  bebe emzirdiğim için anca bu kadar cevap yazabildim canım
(144 puan) tarafından
Kesinlikle katılıyorum. Eşler zaten birbirinin sınırını bilir bilmeli kimse kimsenin hayatında sonsuza dek kalıcak diye bi kaide yok gidilebilceğini zaten biliyodur aklı başındaki her birey bunu sürekli dile getirerek ilişkiyi yıpratırsın sağlamlaştırmayı geçtim.
(7,791 puan) tarafından
Ben esimi daha farklı sekilde sasirtmayi tercih ediyorum :D adamin omru bana oizmakla geciyo zaten.
Ama bu ayri yani surekli ya giderse diye travmaya baglaysbilur yada bi nomtada umursamazlik devreye girer. Bende psikoloji konusunda cok incelerim cnm bu dediginde psikolojik olarak karsiyi yipratir. Tabi yine de belki de esin o dilden anliyodur. Ama %90 icin uygun degil :)  
Snms bencede iliskiyi zedeler, güven bagi düşer. Ha ama misal yasak elma izlerken o onu aldatinca sen bunu yapsan coktan bosardim dense olur çünkü sebep sonuc var aldatirsan kapi orda gibi :)
+2 oy
tarafından
Edepsizligin adını dişil enerji koymuşlar
tarafından
Sen bana hakaret etmeye devam et hepsini ekran görüntüsü almaya devam ediyorum bunlar yanına kalmıcak senin haberin olsun
tarafından
Daha gecen gun hak veriyondun bize evet yaa denicem diyodun ne oldu ayrica hakaret deyil biz yiladir edepsiz derlerdi boyle hareketlere simdi disil enerji koymuslar nesi hakaret bunun ayrica bizde aldik ekran görüntüsü almay biliyoz sen bak kendi laflarina sen senin haberin olsun
+2 oy
(2,922 puan) tarafından
İyi övdün kendinide ben böyle olduğunu düşünmüyorum bittiyse alkışlayarak uğurlayalım 
tarafından
Bıyıklarını bile almayan insanlar için Ekstrem şeyler tabi :D
tarafından
Bu verdiğin cevap normal miii anormal benceee
+1 oy
(16,054 puan) tarafından
Dişil enerjiye sahibim ama cilvemi sadece esime yaparım 
(1,448 puan) tarafından
Bende kız neden etrafa oramı buramı sallayım:D
tarafından
Ne güzel canım enerjin senin elinde:)
+1 oy
(1,448 puan) tarafından

Hersey tamam da iş hakkında sana soru soruyor sen boşanmadan bahsediyorsun ben olmasam da devam edersin vs. Saçmalığa bak adam suan senin eşin olarak soru soruyor sen gelecekte boşanırız belki diyorsun komik geldi :D

tarafından
Sana Komik gelebilir canım araştırırsan erkeklerin birden Bire şaşıracağı şeyler duymayı ne kadar sevdiğini görürsün tavsiye ederim:)
(1,448 puan) tarafından
Kız sasirtcak başka bisey yok mu:D
tarafından
Başka şeyler de var ama terk etme ihtimalini ona gayet normal hayatın akışında olacak bişeymiş gibi vurguladığındA seni kaybetmekten korkuyor
+1 oy
(1,786 puan) tarafından

Hafif bi kadın gibi geliyor bana öyle davranışlar.Kocana yap tabi işe yarar ama öyle arkadaş istemem bana kalbi güzel dost lazım saçını savuran kokoş değil :DAma azmin hoşuma gitti.

tarafından
Ne alaka hafif kadınlıkla ya mesafemi de biliyorum herhalde
+1 oy
tarafından
Başka erkekle göz göze asla kendi eşim dışında konuşmam sadece onla konuşurum öyle parfüm aşırı sikmiyorum disrdan başka si parfümü fark edmsn günah 
tarafından
Kadınlarla da o şekilde konuşurum illa erkek olarak düşünmemek lazım
tarafından
Hmm sacma
tarafından
Erişemeyene öyle :D
tarafından
☺️☺️☺️☺️
+1 oy
(355 puan) tarafından
toplum da sana birşey derler de, neyse
tarafından
Normal IQ seviyesindeki insanlar bana özgüvenli ve mutlu derler. Kıskanç ve mutsuz kendiyle sorunları olan sevilmeyenlerin hakaretleride umrumda değil sadece acıyorum. Postlarına bakınca senin mutlu kadınları sevmemen çok normal zaten
(2,014 puan) tarafından
Ne derler mesela? Çok merak ettim
(2,922 puan) tarafından
Neyse ... Bırak oynasın bakalım tanımıyoruz ya
+1 oy
(48,731 puan) tarafından
bu kadar yoğunlukta tabiki misafire ikram hazirlayamazsin ☺️ saka bir yana olmasi gerektigi kadar kadiniz iste☺️
tarafından
:))))
+1 oy
(207 puan) tarafından
Çok saçmasın. 
tarafından
Yazık :D
0 oy
(119,461 puan) tarafından
aay kiz nasilsin    
tarafından
Kız 19 yaşındaki sevda nerdesin sen:)))
burdayim ben sen nasilsin aaa ask olsun 19 buçukum ama ben ☺
tarafından
Abuu büyümüşsün görüşmeyeli ndjdj
evet sen naptin bebek napiyo sjsjsjs halen masrafsizmi
tarafından
Yok artık anamızı ağlatıyor jdjdj
0 oy
tarafından
Cilve mi eşime yaparim ama girdigim her ortamda dikkat cekerim bende cunku cok tez canliyim ve özgüvenim yuksek
tarafından
Ayy ne güzel

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 120 göst.
23 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Toprakeva (16 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 72 göst.
11 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Enes2020 (4,040 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 111 göst.
19 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde halide.111 (1,661 puan) tarafından soruldu