0 oy
187 göst.
Aile kategorisinde (485 puan) tarafından
Çocuğum sadece ismine bakmıyor göz teması fazla yok diğer türlü anlıyor yapboz felan yapıyor hafif hafif konuşma var ama anlaşılır değil şuan 2yasina girecek , çevrem sürekli niye ismine bakmıyor otizimli diyor götür diyor kafam karışıyor konduramiyotum başına gelen var mı çocuğum düzenli iğne kullaniyor ve sürekli ağlıyor psikolojik olarak yıprandı oyuzdendir ismine tepki vermiyor olabilir götürmek istiyorum ama hangi bölüme randevu Alıcam bilgim yok

4 Cevaplar

+1 oy
(632 puan) tarafından
O kadar abartildi ki bu konu anneleri paranoyak yaptilar bisey oldugunu sanmiyorum canim istersen gotur sen bilirsin 
(485 puan) tarafından
Bende sanmıyorum eşimin abisi takmış bu çocuk bakmıyor ismine otizim felan götür diyor sadece isme bakmamak değil otizim
(632 puan) tarafından
Offf iyice sacmaladilar artik cocuk buyutmek eziyet haline geldi benim oglum kendine gore bi seviyede konusuyor insan kucagindan inmez parkta her cocugun elini tutar isine gelmezse bin kere bagir alparslan diye benimkinin adi da o :) donuo bakmaz ya takilma hic sen yasamina normal devam et
(485 puan) tarafından
Seninki de bakmiuo dimii içimi rahatlattı kız bende diyom bişey yok diye anlamiyolar
-Reklam-
0 oy
(1,787 puan) tarafından

Bende bakmıyormuşum gerizekalı bu çocuk diyorlarmış akrabalar canım ama değilim bence yani :D kontrolde doktorunla konuşursun ama olabilir ne var ki anlaşılmıyorsa konuşması çok geç konuşan çocuklar var

(485 puan) tarafından
İsmine bakmıyor diye otizim diyolar ya , valla sinir oluyom yaa
tarafından
ya kusura bakma ama buna çok güldüm. bence değilim yani :D kendisiyle eğlenebilen insanları çok severim.
(1,787 puan) tarafından
Hahaha teşekkür ederim canım mütevazi olmak istedim :D
(485 puan) tarafından
Bilmiyom kızlar ya üzülüyorum bakalım zmn ne gösterecek gözlemliyorum 21aylik daha psikolik olarak çok yıprandı onadn kaynaklida olabilir bilmiyorum bakalım
0 oy
tarafından
Tek bir belirtiyle otizm tanısı konulamaz. Yine de için rahat etmiyorsa git doktora ama onlara söyleme. Bu sefer kendilerini nimetten sayıp herşeye karışmaya çalışırlar. Bir daha böyle konuştuklarında da cevaplarını verirsin.
(485 puan) tarafından
Bende üzüldüm biraz sinirlendim zaten sürekli hasatenedeyiz yıprandık bı de çoğu kişi boyl diyo her çocuk aynı olmazki sadece ismine abkmiyor diyemi otizm deniliyot anlamıyon valla ya
0 oy
(7,855 puan) tarafından
Şuan o kdr sinirlendim ki yaa Allah onları bildiği gibi yapsın insan bir anneye bunu der mi ne kdr kötü bişey yaa ben asla kismeye böyle bişey olsa bile demem sormam o konuda konuşmam anne üzülmesin diye geçen banada yapıldı 3 gün boyunca inanıp ağladım son postumda baksan demek istedigimj anlarsin
(485 puan) tarafından
İnsan üzülüyor ya anlamiyolarda sadece ismine bakmıyor diye otizimli diye nitelendirmek yanlsi bemcehayirlisi bakalım gözlemliyorum zmn gosterecek

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 130 göst.
7 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Ayazmoms (102 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 336 göst.
19 Mayıs 2019 Diğer kategorisinde Beyaz Gül (610 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 122 göst.
7 Şubat 2024 Aile kategorisinde Angel1992 (80 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 134 göst.