0 oy
2,034 göst.
Aile kategorisinde (659 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Kkzlar  ben 1.5 senelik evliyim 35+4 hamileyim eşimin bir arkadaşı var cok samimiler bide eşi var surekli gelip gideriz konusuruz onlarla beraber gezeriz bazen onlarinda 2 çocugu var simdi bu kadin kendi e koltuk takimi almak istiyordu benim esimde esnaf oldugu icin yardim iate.is esim kabul etmis ve gidip esinle şu magazada bakin orasi arakadasim yardim eder demis tamam demis gitmisler tabi esim bunu anlati bana ki esim hic birseyini saklamaz benddn ne yapmişsa soyler sonra kadin beni aradi kocanin zevki cok guzel felan dedi bende ne alaka dedim bana bugun bi foto ati cok begendim o koltuk takimini dedi bende senin numaran benim esimde yok ki dedim naail atacak dedim artik bilmiyorum ati dedi bende esime sordum ben ona degil eşine atım hata mesaj duruyor dedi gosterdi hakikaten oyle esine atmis ve kadinin numarasi esimin telefonda da yok bundan öncede esim askere gitti gittiği ilk gün gece saat 11 de beni aradi kocan seni aradimi  dedi bende bilerek yok aramadi daha dedim ama aramisti esim konustuk kac kere neyse bilerek yok aramadi dedim bizi aradi dedi ogluşumla bir saat konustular felan dedi iyi yapmis dedim sonra esime dedim bak boyle diyor diye esimde ben onu degil eşini aradim işle ilgili diye aglayinca onunlada konustum dedi onun haricinde de her arayisinda kocanla aran nasil kocan bize geldi gecen yemege falan diyor bende en sonunda esime kizdim bune boyle ya dedim bıktım surekli arayip sacma sapan yalanlar soyluyor bak kalbini cok kiracam o kadinin dedim oda sen nasil biliyorsan öyle yap dedi ben bisi demiyorum ben eskiden umursamiyodum ama fazla oldu bu kadin dedi bizi pazar gunu kahvaltiya cagirdi sizce gittiğim zaman uyarsami yada benmi abartiyorum ya eşim ne olursa olsun arkamda esime guveniyorum cunku yaptigi herseyi anlatir bana hemen telefonu ikimizin parmam izi ile aciliyor surekli kurcalar bakarim bugune kadar hic bir seyini  gormedim eşimin ne yapmaliyim sizce 

43 Cevaplar

+3 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
bence gittiginde ona de ki gecenler de esimin akrabasindan bu kadin surekli esimi soruyordu ben de esime söylediğimde artik dayanamadi aradi kocasini hosuna gitmediğini yanlis seyler anlasilacagina elalem tarafından diye uyardı de esim boyle seyleri hic sevmez hatta görüşmemizi bile kesti de anlasin kulagina su kacirt ki korksun artık bahsetmesin sen de yavas yavas iletisimi kopar
(458 puan) tarafından
gerçekten çok mantıklı
tarafından
arti vereydiniz kiz bari ahahaha =D
tarafından
sen de sagol
(434 puan) tarafından
Ay ben daha oy kullanamıyom canıma ama +++++++++ al sana bissürü artı :)))
tarafından
ahahha teşekkür ederim =D
-Reklam-
+2 oy
(3,446 puan) tarafından

Vayyyy anam bu ney:D

Bacım sen halen eşini alıp onun evine mi gidiyon ve görüşüyon 

Eşinde sıkıntı yok ama kadın bi değişik 

Eşin arkadaşı ile görüşüyorsa dışarıda görüşsün karısının olduğu ortamlara kocanı sokma

(659 puan) tarafından
Zaten kolay kolay gondermem o kadinin evine bende gitmem arar açmam ben aramam ama kadinin burnu yanmiyor iste
+2 oy
(15 puan) tarafından
Hiçç konusmak la laf sokmakla falan ugrasma git kocasının yanında sana dediklerini anlat o sofrayı da kafasına gecir dön eve ortalık iyice pislik dolmuş 
(659 puan) tarafından
Eşim biliyor zaten olayi ona dedim eger benim sesiz kalmami istiyorsan  kendin kocasina diceksin sen demezsen ben kocasina dicem dedim
(15 puan) tarafından
Neden sessiz kalasın ki zaten hep sessiz kalınca kaybediyorsun aman ortalık karısmasın aman laf olmasın valla bosver o utansın
+1 oy
(742 puan) tarafından
Canım  ben bu postu yeni gordum lakin bu kadin bisey ima etmeye çalışıyor  sana haberin  olsun bu ne demek ya eşini  kıskanıyor aranı bozmak istiyor eşine  karşı bisey hissediyor  yada eşinle ufak bisey yaşadı  eşine  g9z dahi veriyor eşinde  bisey diyemiyor  böyle bisey benim başıma  eski nişanlım tarafından  geldi nişanı attim var bi halt  eşinde   belki biraz konuştu bıraktı kuyruk acısından  böyle yapıyor  eşinde  bıraktıysa   kocasıyla yuvasını  bozmak istemez ama  sana alttan  si nyal veriyor yada esin le bisey olmadi ama kadin esine karsi bisey hissedip seni huzursuz ediyo bunun baska aciklamasi olamaz senin yerinde  olsam o kadının  agzini yırtar kocasına anlatırım  kocamasa arıza çıkartır  o arkadaşıyla konusturmam
0 oy
tarafından
Bence bir daha muhatap olma esin de olmasın iyi niyetli değil ben olsam çıldırırdım 
(659 puan) tarafından
Hakliyim dimi esime guvenmesem anlatmasaydi bana ondan once tamam bende çıldıŕirdim ama eşim anlatiyor bana hata banada gosterdi bak nasil guzelmi dedi bende guzel dedim esine ati ama kadin bana ati diyor
tarafından
Kadın sa.lak sa.lak konuşmuş o ne nispet yapar gibi iyi niyetli biri öyle yapmaz
0 oy
tarafından
esin yapmamistir belki ama anlattiklarina gore kadin fesat 2 yuzlu gibi geldj bana arana mesafe koy kicanda gozu olabilir yada aranizida bozmaya calisiyo olabilir
(659 puan) tarafından
Allahtan oyle dinleyip anlamadan olay cikadacak bir insan degilim
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Eşini sorduğunda de benim eşimi soruo durma kendi kocanla ilgilen  biliyorum sana atmadığını vs böyle şeyler sevmiyorum eşim. Hakkında konuşma de 
(659 puan) tarafından
Zaten eger gidersem once kocana bak onunla ilgilen sonra gelip bana deme baska kadinlara bakiyor diye
(12,777 puan) tarafından
Aybne de hiç laf çekme
0 oy
tarafından
Kadin belliki huzurunu bozmaya calisiyo canim oyuna gelme sakın ve kahvaltiyada gitme elinden geldigi kadar uzak dur Allah korusun boyleleri yuva yikar inadina mutlu ol inadina sahip cik esine 
(659 puan) tarafından
Oyle yapiyorum zaten esimide uyardim boyle bir sey bir daha olursa onunda canini yakarim seninde diye gerekirse sen onun kocasini uyaracaksin dedim
tarafından
Bencede yani bu is cigirindan cikar yoksa kocanda gozumu var kocasinin bilmesi lazim bu durumu kadinin ayari bozuk
(659 puan) tarafından
Fazlaziyla bemde vicdan yapiyom salal gibi acaba abartiyom gunahinimi aliyom diye
0 oy
tarafından
Csnim oncelikle esinin bi hatasi yok bu durumda ** o kadin neden sürekli öyle yapiyo anlamadim ara bozuculuk yapiyo resmen öyle insanlar bi iftira atip yuvani bile yikabilir uyar bence baktin hala devam ediyo yolver gitsin evimden uzak tut ne öyle canim bana biri öyle yapsa valla yirtarim onun agzini sen haksiz degilsin uyar canim olmadi mesafeni koy
(659 puan) tarafından
Meaafe zaten koydum eskisi gibi arayip sormuyorum o arayincada acmiyorum bazen
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Asla o kadının ewine kahvaltıya gitmem herşeyden once eşime güzel bi kahvaltı hazırlarım ewimde mis gibi yaparim o ne öle kocamda gözü warmis gibi iyi sabretmişim kuzumm ben olsam yolardım arana mesafe köy ewi ne alma ewine gitme sen eşine çok güveniyor olabilirsin ama sinek küçücük miğde bulandırır yorar seni yıpratır sende eşine sararsın yuvan yıpranır 
(659 puan) tarafından
Aynen zaten zor bela aramizi duzeltik esimle sorunlarimizi aştik bir daha olursa ikimizde kaldiramayiz o kadinida cok sert uyaraxam zaten normlade de evime almiyorum gelcem deti ce kaynanama gel diyoruk esimde diyor alma eve diye
(6,053 puan) tarafından
Sakin musade etme kuzumm bide bebiş yolda  heyacanla beklediniz mutlulara gölge dusurme
0 oy
tarafından
Kadın da anormallik sezdim ben bence ailecek görüşmeyi kesin ve hızla uzaklaşın 
(659 puan) tarafından
Bide oraya kaynanamla gidince kendini bir ovuyor benide kotuluyor en son kaynanam cok sukur  cevabini verip sisuturdu cok sukur  benim gelinim dort dortluktur dedi eli cabuktur felan drdi sustu buda
tarafından
Aaaa kadın baya sıkıntı amacı ne bunun demekten alamıyor insan kendini...daha ileri gitmeden mesafe koy cagirsa isim var de gelecem deyince müsait değilim başka zaman de geçiştir arayı sogut.normal değil bu kadın
0 oy
(2,596 puan) tarafından
Gitme arkadaşım kahvaltıya bence.. otur kocanla yap. Araya mesafe koy.  Allah korusun senin canın yanmasın. Hiç sevmem öyle arkadaş falan ortamlarını. Eşim kaç defa yeltendi arkadaşımın karısı da gelsin arkadaşımda ikisinide kabul etmedim. Eşimin arkadaşları evime kesinlikle adım atamaz. Almıyorum hiç birini evime eşimde ısrarcı olmaz zaten
(659 puan) tarafından
Benimde esim oyle sey sevmez ama bu cok eski bir adkadasi bide eşim hem esnaf hemde mutahitlik yapiyor bizim inşatta caliayor ya ondan surekli iltibat halindeler ondan baska arkadasta cok takilmaz zaten
(2,596 puan) tarafından
Olsun canım ya yol yakınken kur mesafeyi
0 oy
tarafından
Gitme soğuk dur anlar zaten veee artık konuşmayın mümkünsee
(659 puan) tarafından
Zaten aradigi zamam cok acmiyorum telefonlari i size gelcem deyince kaynanama gidelim diyorum almiyorum evime
tarafından
İlişkinizide kesin tekin biri değil gibi
0 oy
(1,794 puan) tarafından
Bence bu durumda bı daha görüşme o insanla. Anladığım kadarıyla eşinle arani açmak istiyo neden bunu yapmak ister peki. Tabi ki eşinle ilgili hoş olmayan düşünceleri vardır. Bunu bile bile neden giruseceksin direk irtibatı kes bence
(659 puan) tarafından
Gitmek istemiyorum ama gidersem de  cok kalbini kiracam onun
0 oy
tarafından
Haksiz degilsin bence kahvaltiya gitme deki esim istemiyor gelmeyi guzel bir kahvalti hazirlayayim birlikte yapalim diyor de delirsin :)) aranada yavas yavas mesafe koy tamamemen iliskini kes birde bence konustugunuzda ufak ufak sagdan soldan orenek verecek yerin dibine göm kizim sana soylim gelinim sen anla hesabi
(659 puan) tarafından
Zaten normalde ben cok samimi degilim esimle esi samimi o kadar o aramazsa ben aramam bazen arayincada acmamam burnu yansa aramaz zaten daha
0 oy
(481 puan) tarafından

Eşim arkadaşıyla konuşsun izin veririm ama ben bu sa.lak karıyla hayatta daha konuşmam. Ulan benim eşimin zevkiymiş bilmem neymiş de neymiş...ay gelemem böyle şeylere!!! Benim eşimin arkadaşlarının eşiyle tatillere bile gitmişizdir beraber yiyip içmişizdir ama kimse eşimle ilgili bişey konuşmaz ben asla izin vermem. 

Haftasonundaki kahvaltıya gitmem eşimi de o kadının evine daha göndermem eşim arkadaşıyla dışarıda buluşsun. Dellendim yine :woot:

(659 puan) tarafından
Zaten dedim ona o arakadisnlada mesafeli olacaksin yoksa olay buyur dedim
0 oy
tarafından
bana göre çok ters böyle şeyler eşimle.gezer tozarım başkasını da ne evime nede beraber dışarıda yanima kabul ederim zaman kötü insanların aklını okuyamiyosun uzak dur artık
(659 puan) tarafından
Oyle yapiyorum cen gezmeye ciktik gelsinlermi dedi hahir kesinlkle istemiyorum onlar bizim kuyruğumuz degil nereye gitsek pesimize takilsinlar dedim bide gittigimiz yerlerde hayata ellerini ceplerine atmayi bilmezler butun masrafi biz yapariz bide o var yani
tarafından
o yüzden onlar size yapışmış işte eşinin bu durumdan uyanık olması laızm artık bile bile helal.kazancini ne kadr yakın olsada elaleme yedirmesin keyfine hemde
0 oy
(68 puan) tarafından
Keske benim kocamda bana herşeyi anlatsa kaç defa aldattı beni telefonunu gizledi baska kadinlarin numaralari erkek ismi olarak kaydetmişti bunları yakalamma rağmen utanmadi bile hala telini saklıyor yüz kilidi koymuş 4 senelik evliyiz çekmediğim şey kalmadı ne ne yalanlar ne oyunlar üzüle üzüle kendimi mahvettim iki çocuğum icin katlanıyorum şuanda konusmuyorz zaten beni aldattığı kadınla msjalrini gördüm kadın dönüp bana kadın olsaydin kocana sahip çıksaydın dedi orda yıkıldım
(68 puan) tarafından
Amin canim ne olursunuz okuyan dua etsin belki Allahin izniyle düzelir rabbim yuva yikanlara huzur bozanlara firsat vermesin
(434 puan) tarafından
Cocuklar icin sabrediyorsun ya seni o kadar iyi anliyorum ki... kim ne derse desin gururun yok desn isterse.. takma insallah kocanda akli basina gelir sana doner kalbi
(742 puan) tarafından
Sende ona ben namusluyum kocam namussuz dan hoşlanıyor bolarmis  seviyor de
(68 puan) tarafından
Cok teşekkür ederim canim inşallah Allahim sesini işitsin
(68 puan) tarafından
Evet haklısın canim
0 oy
(3,695 puan) tarafından
Bence fazla muhattap olmayın ikiniz de. Hatta yerinde olayım  kahvaltıya  da gitmem canım.
(659 puan) tarafından
Kahvaltiya kadinin hakini vermek icin gitmeyi istiyorum
(3,695 puan) tarafından
Onu yaparsan bilmem yoksa gitme bence
(659 puan) tarafından
Telefon ederse uyarcam gitmicen esimle vakit gecircem dicem
(3,695 puan) tarafından
Iyi yaparsın kuzum. Pek tekin birine benzemiyor
0 oy
(3,078 puan) tarafından
Samimî olmayın bence kadın kıskanıyor besbelli 
(659 puan) tarafından