0 oy
101 göst.
Aile kategorisinde (392 puan) tarafından
Gelecek ay 1 yaşına girecek 3.ayından bu yana ben ne yersem ona da tattırdım hep bizim yediğimiz yemekleri yedi ben et kıyma tüketemiyorum sebze dışında balık ve tavuk yiyebiliyorum kızım tavuğuda eti kıymayıda asla yemiyor balıkta çok çok az ne yapacağımı şaşırıyorum çorba da içmiyor artık kahvaltıda iki lokma yediğiyle tüm gün duruyor kraker vs atıştırmalık verebiliyorum gün içinde sadece yemek yemeye alışması için kendi tabağına koyup mama sandalyesine bırakıyorum hepsini mıncık mıncık edip  elleriyle etrafa dağıtıyor ve asla yemiyor uyurken sadece mama içiyor nasıl çözüm bulcam artık şaşırdım hamileyim bulantılarım çok oluyor artık evde yemekte yapmıyorum kızım için birşeyler yapmak istiyorum ama yediremiyorum :(( böyle olup çaresini bulan var mı resmen çocuğum aç geziyor tüm gün 

1 cevap

0 oy
(1,995 puan) tarafından
yanlış mı okudum 3 aylık bebeğe siz ne yediyseniz tatırdınız mı ??  
(392 puan) tarafından
Yok canım tadını hemen anlayıp tükürüyor köfte falan sebze mücver falan denedim elinde farklı gelir yer diye ama hiçbirşey yemiyor vitamine başvurucam artık çünkü zayıfladı ve sürekli hasta oluyor yemediği için birazda ihmal ediyorum bu sıralar sanırım kendi derdime düşüp tabağına koyup kendisi yesin alışsın istiyorum ama avucunda sıkıp mıncık mıncık edip etrafa fırlatıyor
(1,995 puan) tarafından
seveceği şeyler yap yulaf yapabilirsin pekmezle içine muz vs meyveler
balık yağı al o hem iştah açar hem kilo aldırır
(392 puan) tarafından
Yulafıda yemedi kuzum sevmedi kahvaltı gevreklerinden alsam sütle alıştırsam mı acaba henüz süte başlamadım ama bir yaşına girecek sorun yaşarmıyım acaba
(1,995 puan) tarafından
kendi içtiği mamayla yap canım acele etme süte
(392 puan) tarafından
Teşekküre derim canım öyle deneyim bakalım inşallah sever
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 93 göst.
14 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Hacire1211 (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 126 göst.
15 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Hacire1211 (8 puan) tarafından soruldu