0 oy
186 göst.
Diğer kategorisinde (346 puan) tarafından
Kızlar balkonumuza füme katlanır cam yaptırmıştık ilk defa silicem baya var sanırım tekli olmak kaydıyla 20 adet var. ben diyroum ki yumuşak uzun sopalı fırçayla sabunlasam hortumla durulayıp üstünden kağıtla geçsem leke kalmaması için ya da daha kolay ne yapabilrim

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
yıka hortumla durula sonrada cam bezı ıle kurula mis olur
(346 puan) tarafından
Cam bezi dediğin mikrofiber bezler mi?
tarafından
evet canım ben hep onlardan kullanırım tanesı 20 lıraya olan vardı bıtane almıstım bayagıdır kullanıyorum camda aynada
-Reklam-
0 oy
tarafından
İnternette miknatıslı cam silme aparatları var ondan al. Yorma boşuna kendini. 
0 oy
(1,068 puan) tarafından
Ben kadir ezildinin kullandığı cam bezinden  aldım tereddütle normalde camları önce deterjanlar sonra durumlar ve sonra kurulardım bezi satan firmanın videolarında pis camları sadece bezle tertemiz olduğunu gördüm benimde balkon camlarım çok kirliydi çamur yağmıştı onu o bezle sildim sadece deterjansız tertemiz oldu o bezi tavsiye ederim kesinlikle 
(346 puan) tarafından
Ne adı peki kaça aldiniz
(1,068 puan) tarafından
(346 puan) tarafından
Üç tanesi 75 değil mi ben Instagram kullanmiyorum açılıyor hemen kapanıyor kısa sürede link
(1,068 puan) tarafından
Evet 3 tanesi 75
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Alkol hatta varsa dezenfektan ile sil inşaat kağıtlarını onla çıkardım ben camlar da ayna gibi oldu 
(346 puan) tarafından
Veeyyy ikiside yok elimde ya başka ne cikarir
(13,202 puan) tarafından
Tiner ama az biraz denemen lazım renk açar belki
0 oy
(339 puan) tarafından
Şimdiden kolay gelsin canım ben 2 gündür cam siliyordum çok şükür bugün bitti darısı başına 
0 oy
(2,512 puan) tarafından
Post çıksın 
0 oy
(119,251 puan) tarafından
oo kolay gelsin
0 oy
(1,837 puan) tarafından
Bende bu gece sileceğim iki tane cam ya. Çok yoruldum vallahi 
(346 puan) tarafından
Kız ikicik olsa keşke birsuru yav
0 oy
(316 puan) tarafından
Ben hep bir kovaya fairy koyarim önce cami islar sonra fırçalar sonra tekrar yıkarım. Cam silme aparatı var onunla geçerim o olmadığı zamanla bezle
(346 puan) tarafından
Aparatı kaça aldınız masil bur aoarat
(316 puan) tarafından
Cekpas gibi küçük olanlae varya tezgah üstünde kullaniliyor uygun birşey cnm birmilyoncuda.bile var
(346 puan) tarafından
O leke bırakmıyor mu kenarlarindan
(316 puan) tarafından
Benimki bırakmıyor canım zaten fircaliyosun ya yikiyorsun resmen ondan kaynaklı sanırım yada eski bir erkek atleti varsa onunla sil muhteşem siliyor :))
0 oy
(7,706 puan) tarafından
Su siyah cam balkonun camından bahsediyorsun dimi ilk tozunu alırken deterjan kullanabilirsin ama sakın silmek için deterjan kullanma çünkü en fazla iki gün sonra kusuyor o deterjanı verdiğin emek hep bosa gider
(346 puan) tarafından
Evet füme katlanan camlar
(346 puan) tarafından
İlk başta fırçayla sabunlayip sonra suyla durulayavajrin nasıl olur
(7,706 puan) tarafından
Öyle de olur en son da kurut
(346 puan) tarafından
Senin deterjanla silme dediğin bildiğin bulaşık sabunuyoa değil mi yoksa çamaşır ilacı Domestos la fln mi aklımda bulunsun çünkü  bir zilersem bir sürü tekrar emeğim boşa gitsin istemem
(7,706 puan) tarafından
Bulaşık deterjanı tursil yüzey temizleyici genel temizleyici hiç-bir deterjan kullanma saf su ile sil bende bilmiyordum genel temizleyici ile temizliyordum ilk iki gün pırıl pırıl oluyordu 3. Gün dalga dalga bez izi çıkıyordu sonra eltim deyince öyle yaptım gerçekten hiç kusmuyor artik

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 177 göst.
17 Ekim 2021 Aile kategorisinde Hilalaksu (139 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 313 göst.
30 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Miraysu (2,697 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 75 göst.
14 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ruya123 (471 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 85 göst.
22 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde 12345ebe (776 puan) tarafından soruldu

379,364 soru

11,355,435 cevap

34,830 kullanıcı

...