0 oy
726 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Başlık biraz komik oldu ama neyse

Benim eş ailesinden bi kaç kişi yediğimi içtiğimi konuştu en sinir olduğum şeydir 

Birincisi ben yeni gelinken görümce bisküvi getirmişti ucuz bisküvi bana ye dedi ben yemeye başlayınca babası bi anda bagirdi ben onu çocuklarım için aldim dedi bende bıraktım yemeyi 

İkincisi öbür görümce ben kahvaltılık yerken saydı yediklerimi bide söyledi gelip gidip şunları yiyo dedi ki o günde kızım salgın hastalığı geçiriyodu yemek yapamamıştım bide kocasının evinden gelmişti sırf odunu kömürü yok diye beni ağlattı hiç unutmam çünkü çok kalbim kırıldı 

Sizin var mı unutamadığınız olaylar

33 Cevaplar

+1 oy
(1,314 puan) tarafından
Çok ayıp yaptıkları çok yanlış 

Kimse yanlış anlamasın ben buraya kayıt olduktan sonra surda mesajları okuduktan sonra ne hayatlar varmis demeye basladim herşey pembe beyaz yasıyormuşum meğersem ben hayati hayatın gerçek acisini pek yaşamamışım diyorum 
(1,314 puan) tarafından
Ev ustune ev olmuyor.mallesef hiç bir zaman
(1,314 puan) tarafından
Bende istenmeyen gelinim ama evim ayrı benim sevmezler eşim sülalesi bende onları sevmem almam evime :) gelince bakıyorum kapı dulbunden evi dağıtıyorum süpürge makina koyuyorum musiat değilim temizlik yapıyorum diyorum:)
(339 puan) tarafından
Katılıyorum bende kaydolduktan sonra okuduklarım beni şaşırtıyordu allah herkesin yardımcısı olsun ne hayatlar var dedim bende 3 5 şeyi kendime dert ediyormuşum artık takmıyorum
(339 puan) tarafından
Tabiki canım yeni evlendim 1 sene kaynanamla kaldım o bir sene bin sene gibiydi yediklerim içtiklerim zehir oluyordu yeni gelinligimi bile yaşayamadım ne kendimle ne eşimle sabrettim rabbime şükürler olsun 1 buçuk senemin sonunda ayrıldım şimdi evim bana cennet oldu yine de severim başımın üstünde yeri var gider gelirim evimin 2 sokak arkasında eltimle kalıyorlar şimdi her kezin kendi evinde canı sagolsun darısı isteyenlerin başına insanın kendi evi gibisi yok
-Reklam-
0 oy
(3,619 puan) tarafından
Benim yediğimi 8 aylık kızım sayar bi
0 oy
tarafından
Ne kadar ayıp ya ve günah lokma sayılır mi nasıl yakistiriyorlar kendilerine 
0 oy
tarafından
Kıyamam sana ya buskivi dediği kaç paralık şey Allah aşkına insan kalbi kırmaya değer mi . 
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Nasil insan oluyor böyleleri bilmiyorum ya tuhaf gerçekten Allah ıslah etsin
0 oy
(261 puan) tarafından
Görgüsüzler. Benim yüzüme kimse bisey demedi ama insan hisseder ya yemek yerken izlendiğini, hep amcalara gittiğimde hissederdim rahat edemezdim. Bir gün de yine beni izliyormuş bana lahmacun öyle yenmez hiç mı yemedin demişti boğazıma dizmişti sağolsun:(
0 oy
(119,365 puan) tarafından
el evi zordur ama şunu unutma cefa cekmeden sefa surulmez
0 oy
(1,034 puan) tarafından
Benim kayın babada yemek yerken salatayı cok yemişim galiba aldı önüme fırlattı al hepsini ye diye hic içimden cıkmaz şimdide legenle salata olsa canım cekmez10 sene oturduk neler yaşadım bi Allah bilir bide ben:(
(1,034 puan) tarafından
Hic. Bişey demedim sofradan kalktım cok aglamıştım bidahada salata yemem nasıl kırıldıysam salataya:))
0 oy
(833 puan) tarafından
Aynı evdemi yasıyosunuz. Kocam getırdı yedim ne zoruna gıdıyor hayırdır deseydin. Kayınprderıne aynı bıskuvıdrn 12 20 tane alsaydın gözü doysaydu
(833 puan) tarafından
Aç millət değil də gözü ac fesat köpekleri doyuramazsın
0 oy
(44,718 puan) tarafından
Benim olmadı olamazda eşim de buna müsade etmez eşim her zaman arkamda durdugu için ters biseylerini görmedim ama burda okuduğum kadarıyla vardı 
(44,718 puan) tarafından
Yokkende edemezler eşime diycegini bilirler uğraşır durur esimde onlarla
0 oy
(7,962 puan) tarafından
Benimde kayınpederim öyleydi nefrettimdir o adam
0 oy
(1,092 puan) tarafından
Benim yemek değilde annem çok hastaydı hastanede yatıyordu şuan rahmetli oldu . Kansermis ben bilmiyordum eşim ablam babam herkes biliyormuş bana en son söylediler hastaneye annemi gitmeye gördüğüm zaman ablam sakince anlattı bana yapabilecek birşey kalmadığını fakat kayınvalidem daha önceden bana o çok hasta sen ondan ümidi kes demişti hiç unutmam halada kalbimde sızıdır 
(1,092 puan) tarafından
Böyleler işte ne diceksin annemin öldüğü dönem çok uzmustu beni ya i psikolojik olarak bir anne yakinligi ne biliyim bı şefkat bekledim ama o bana o ruh halinde kaynanalik yapmaya çalıştı tabi nerden bilecek yaşadığım acıyı daha kendi annesi yaşıyor . Hayatımda 1 yada 2 kere mevlute gitmiş insanım annemin 52 sini okutacagim evde Allah razı olsun arkadaşım geldi geceden tatlıyı yaptık tavukları didikledik temizlik yaptık vs gece 11.30 olmuş beni arıyor yapılacak birşey varmı haliyida silseydin halı biraz pisti diyor ki biz 1.5 ay hastanede annemin yanında kaldık insanın gözü halimi görür . Ertesi gün geldi komşu gibi mevlute pilavını tatlısını yedi kocasına da bir tabak aldı gitti ne diyim ya vallahi
0 oy
(1,975 puan) tarafından
Çocuktum, babam güzel bişey olsa sofrada iki kaşık fazla alsam önümden çeker karısının önüne koyardı. Eve kilo kilo meyve girerdi, babam hepsini sayardı, dolaba koyduğu hazır suyu bile ölçerdi. Eve gelince sorardı bugün portakal yedin mi elma yedin mi diye. Bazen canım yemek isterdi yalan söylerdim yemedim diye. Bi gün peynir yemiştim, onunla kendilerine tost yaparlardı, bir uyandım küfür ediyor kaşarı yemış bilmem ne yaptığımın çocuğu. Çikolata alırlardı yatak odalarında dururdu, yememi istemedikleri her şeyi yatak odalarına koyarlardı. Hiç unutmam onların yediği muzun kabuğunun içini sıyırıp yemeye çalışırdım.  Vee böyle böyle bir sürü şey. 13-14 yaşından sonra gururum ağır gelmeye başladı ve sofralarına dahi oturmazdim. 

Şu an Allah'ıma binlerce şükürler olsun maddi durumumuz ne olursa olsun benim yada çocuğumun gözü bişeye değmeyegörsün 250 gram olsun yarım kilo olsun eşim alır getirir. Yeme içme konusunda dehşet eli bol, bense hala birileri kızacak korkusu ile bazen çekindiğim olur. 
(1,975 puan) tarafından
Demezdi çünkü oda öyle olmasını istiyordu.
0 oy
(1,663 puan) tarafından
Kimseyi ilgilendirmez var ki yiyorum der yemeye devam ederim o nasıl bir saçmalık ya 
0 oy
(2,161 puan) tarafından
Liseye giderken bi sevgilim vardı arkadaş grubu abur cubur alır yerdik benim param olmazdı hiç hep onlar alırdı bide ilk sevgilimde çok utanırdım utana sıkıla yerdim alınanları biz onunla ayrıldık 2 sene flan sonra benim en yakın arkadaşlarımdan biriyle sevgili oldu kızla kavga ederken kız bana dedi ki zaten sen aç gözünün tekiymişsin ne bulursan yermişsin dedi kız onada o oğlan söylemiş çok zoruma gitmişti o çocuğu da şimdiki eşimle tanışana kadar hep sevdim yani o kadar sevdiğim birinden öyle laf duymak bide arkamdan. Bide eşimle kayınbabama fındık kırıp veriyodum 1 tane kendi ağzıma attım kaynanam ne kendin diyon oğluma versene diye yırtındı kala kalmıştım eşimde kayınbabam da avucunda ki tüm fındıkları bana verip kaynanama kızmışlardı 
(2,161 puan) tarafından
Kalbi kötü bence öyle insanların
0 oy
(2,525 puan) tarafından
Ben hiç saymadim saymam da benimkini de sayarlarsa saysin umrumda olmaz ben yiyen insanı severim
0 oy
tarafından
 Babam sayar dı oldum olası     malesef ki. Psikolojik olarak halen etkisinden çıkamadık hiç birimiz de aynı ev den. Eşim bi şey demez ama ben   o da. Sayar da kızar  diyw elimi. Uzatamam   bazı şeyler de.....  
0 oy
tarafından
Kız şuan. Resmen ağlayarqk yazıyorum benim babam da.ama  daha cok  Şerefsiiiz dedem de. Öyle idi   biz 17.yaşlatımıza. Kadar çoğunlukla. Onlar da kalırdık   büyük kutu kurabiyeler den  bisküvi den alırdı. Misafirin yanında elimizi sunamazdık zaten. Misafirin artanlarınından bi tane sini ağzıma. Attım diye.     Nasıl dayak yemiştim ....  Şuan beni o gün e götürdün.... Daha  en fazla  10 yaşında bile yokum dur bu arada
0 oy
(17,817 puan) tarafından
Hayır olmadı üzüldüm adına kırıcı şeyler bunlar ama cahil insanlar işte boşver usul adap bilselerdi yapmazlardı
0 oy
(2,545 puan) tarafından
Hiç böyle bir şey yaşamadım aksine bir şey yesem daha çok alırlar. Eve tabak ile yollarlar. Nereye gittin bacım sen hiç insan değiller.

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 214 göst.
30 Aralık 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Havin06 (2,114 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 356 göst.
21 Kasım 2023 Diğer kategorisinde uldgdml (316 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 175 göst.
9 Kasım 2023 Diğer kategorisinde 1 (71 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 137 göst.
13 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Hicran_yldz!! (2,307 puan) tarafından soruldu

380,393 soru

11,389,541 cevap

34,895 kullanıcı