0 oy
580 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (65 puan) tarafından
Merhaba hanımlar ben ergenlik döneminde buyan vücudum tüylenme var genç kız oldum kadın doğuma gitim ve birde lazer başladım kadın doğum normal dedi lazer devam etim Alex girdim .ama pek etkisi olmadı nasip ya evlendim sürekli ağda yaptım kuaför gitim öyle idare etim ama şimdi bir bebeğim oldu doğumda duzelir diye düşündüm hormonlar vesaire veya kıst artık ne varsa doğumda temizlenir diye düşündüm oda etki etmedi bulunduğum yerde tekrardan lazer başladım ek lazerlere beraber 1,1bucuk yıl devam etim ama oda nafile sürekli doktor doktor gezdim bana bu seferlik kadın dogum hapı önerdiler bende kadın doğum hap araştırdım bazı kişilerde tüylenme yapmış sinir baş ağrısı gibi şikayetler varmis ben şimdi kara kara düşünüyorum ne yapacagim eşimden cokk utanıyorum , aşırı üzülüyorum kendimi çok çaresiz hissediyorum lütfen bana bir fikir verin ben ne yapayım

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kuzum neden kotu hıssedıyorsun herkesın basına gelebılıcek bır sorun bu, hormonal bır sıkıntı vae muhtemelen uzun surelı tedavı gorsen dokulur dıye dusunuyorum 
(65 puan) tarafından
Düzgün doktor da bulamadım
-Reklam-
0 oy
tarafından
hormonlarin normalse lazer nsl etki etkiyor anlamadim ama bence baska doktora bir git 
(65 puan) tarafından
Baya gezdim cnm
tarafından
valla cozemedim cnm
0 oy
(907 puan) tarafından
Lazerin etki etmemesi cok garip, bendede vardi allahim nasil birsey lazere gittim simdi bir kac tane bacakta tuy kaldi yilda bir defa aliyorum...doktorlarda cozum bulamamis ilginc 
(65 puan) tarafından
Evde atış bitmiyor mu canım
(907 puan) tarafından
Yok kiz niye bitsin, sonucta enerjiyi elektrikten aliyor ne kadar istersen o kafar atis yapiyorsun
(65 puan) tarafından
Yaa öylemi ben onun atışı beli sayıda yüklü diye biliyordum
(907 puan) tarafından
Yok guzelim oyle bir sey, farkli basliklari var, biyik, koltuk alti, bikini bolgesi ve genel vucut icin takiyorsun calistiyorsun ne kadar istersen o kadar kullaniyorsun
(65 puan) tarafından
Aaa çok iyimis bana marka ismi gibi detaylı bilgi vermisin canm alayım bende belki etkisi olur
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Bende sen gibiyim cok uygun fiyata buz lazer buldum 1001life diye yeni acilmis uygundu ilk seanstan dokulme basladi canim. 

Digum bende tuylenme yapti arttirdi malesef ce bildiğin sakalim var bende asiri kotu hissediyorum insallah bu lazer iyi gelecek 

Ay cok iyi anlıyorum seni ya 
(65 puan) tarafından
Philips marka mi cnm
(7,791 puan) tarafından
Marka ne bilmiyorum buz lazer onu biliyom tek
0 oy
(1,541 puan) tarafından
Canım ağda yaptıktan sonra karınca yağını sur ıstersen birde öyle dene bende tüylenme var göğüs aram bile kıllı of
(65 puan) tarafından
Bende de var deneyeceğim dediğini kuzum
(1,541 puan) tarafından
Göğüs aran kıllı mi benim kıllı değildi ama gobegimde vardı hamileyim ondan mi bilmiyorum
(65 puan) tarafından
Evet canm göğüs arası çevresi boyun yüz göbek sırt herşeyde
(1,541 puan) tarafından
Tek degilsin benimde öyle hamile olunca göğüs arası killandi göbekte vardı ama Insallah bir çözüm buluruz
(65 puan) tarafından
İnşallah yaa
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Canım aynı durumları yaşıyoruz benim de normal bir kadına göre tüylerim fazla çok fazla doktor gezdim hormonlarımda bir sıkıntı olmadığını söylediler bir sürü test yaptılar. Tek çare lazer dedi doktorum bu zamana kadar ağda ve epilasyon aletiyle aldım lazere başlayacaktım hamile kaldım. Doğumdan sonra gitmeyi düşünüyorum inşaallah etkili olur ama bence üzülecek ve utanılacak bir durum değil neden bu kadar stres yapıyorsun ki kendine. Şu an hamileyim ve tüylerimi kendim bazen de eşim alıyor mecburiyetten. Bence sen biraz daha araştırma yap lazer için normalde tüyleri çok olanlarda daha çok işe yaraması lazım 
(65 puan) tarafından
Siyah siyah buz lazer Alexander girdim döküldü ama yine çıkıyor diğer seans gelinceye kadar vücut ful kıl ile doluyor ek seans lar aldım yine etkisi olmadı
(5,108 puan) tarafından
Allah Allah aslında ise yaraması lazım ince ve az tuyleri olanlarda bile etkili oluyor. Tekrar doktora mi görünseniz acaba
(65 puan) tarafından
12 Mayıs randevu aldım yine gitcem dr ama bakalım ne olacak çözüm arıyorum bende
(5,108 puan) tarafından
İnşaallah çözüm bulabilirsin ama gerçekten kafaya takılacak o kadar çok şey varken bu durumu kendine sıkıntı etme sonuçta senin elinden gelen bir durum değil ve elinden gelni yapıyorsun
(65 puan) tarafından
Doğru diyorsunuz
0 oy
(7,910 puan) tarafından
Off çoğu kadının baş belası kıllar bendede aşırı aşırı vardı çenem dede 2 tane siyah çıkmıştı bacaklarım erkek gibiydi yemin ederim kendimi kendimden saklıyordum giyinirken görmemeye çalışırdım ama 3 aydır lazere gidiyorum Alexander cihazı tüm vücut 180 ama karın sırt dahil değil bende baya döküldü yani 100de 85 yok şimdilik ama daha 7 seansım var amca biter miş
(65 puan) tarafından
Ben de girdim Alex canm dökülüyor ama sonrasında tekrar çıkıyor ben ek seans aldım yine etki etmedi çıktı o parada boşa giti
(7,910 puan) tarafından
Hade yaa üzüldüm
0 oy
(866 puan) tarafından
Lazer salonlarına para vereceğine Philips lazer makinası al her sıkıştığında kullan istediğin zman hem tek fiyat verir 10 sene rahat kullanırsın, bnde aşırı tüy vardı lazr e gittim bitmedi, evlenince makinesini aldm düzenli kullandım 6 yıldır kullanıyorm 4 5 ay da bir alıyorum incecik ve hatta yok denecek kadar az olmuş, yüzümde aynıydı erkek kılı gibiydi Bnm bide düşün artk, 
(65 puan) tarafından
Benimde öyle erkek kıllı bildiğin peki bu Philips lazer atış sayısı bitmiyor mu ?ben onların atışı bitiyor diye biliyordum ondan dolayı almadım
(866 puan) tarafından
İçinde 2 başlık var biri yüz diğeri vicut valla 5 yıldır kullanıyorm atışı bitmedi, gerçekten çok kötüydü bnmde lise üni yıllar da buyuzden kapandım diye bilirim annem izin vermiyordu almama işe girince güzellik salonuna gittim 1 yıl çok iyi sonç almadım, evlenince ağda yaptım derim kalktı ilçede oturuyorum merkeze 1 saat uzaktayım gidemem diye  eşimde sağolsn makinaya aldı evde düzenli kullandım çok memnunum tavsiye ederm

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 406 göst.
27 Nisan 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Emine&&& (65 puan) tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 1,053 göst.
28 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Kizlarimm34 (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 696 göst.
28 Mart 2024 Diğer kategorisinde Kelebek.65 (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 299 göst.
28 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,966 soru

11,313,192 cevap

34,747 kullanıcı