0 oy
702 göst.
Diğer kategorisinde (389 puan) tarafından
Kızlar derdimi anlatacak hayatımda 1 kişi bile yok bende istiyorum arkadaş ama doğru kişiyi bulamıyorum yeminle kocayı kolay buldum ama bir dost bulamadım kendime bir ben mi yalnızım 

28 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Sana unlu saygin bir bestekarin özlü sözüyle cevap vermek isterim;

"Hahaha kikikiki dost var mi hakiki 

Herkes diyor kanki 

Cok lazim sanki "
tarafından
Serıfeeem bı baksanaaa lcw kupon var mı sende 350 uzerııııı kaynanaya hasema alıcaz :D anam hasemalar da masaAllah yanı
tarafından
Artıkadım gitti teyze gızı halal olsun:)))))
tarafından
ayy gozdem uyuduydum .Yapmadim dun bi de kazi kazan . Haşemami decathlonda cok guzel var tesetturluler icin hemencik de kuruyan cinsten ☺️
tarafından
Hehehe deyze gizim eyv sjjsjsj ☺️
tarafından
Ay dur orayada bakayım hemeeennn
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benımde cevrem doludur ama bır tane kardesım dedıgım vardır sukur suan arasam gel desem neden demez 
(389 puan) tarafından
Ne güzel işte bana bundan lazım
tarafından
Ben unv tanıstım onunla, ınsanın dostuyla ne zaman tanısacagı hıc bellı degıl, ona gelene kadar 50 tane arkadasım olmustur :D
0 oy
(1,448 puan) tarafından

Bu bennnnn yeminle ben:D

(389 puan) tarafından
Valla yok başım sıkışsa gel dostum diyeceğim :)) herkes kankisiyle ben de bebemle artık
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Ahah kocayı kolay buldum :D 

Elini atsan koca zaten kız :)) arkadasin da bazen yoklugu iyidir sobra o sirlarla sirtindan vurur 
(389 puan) tarafından
Kiz öyle deme burayı okudukça benim koca melek diyorum bu haline
(7,791 puan) tarafından
Ben de diyorum onu ama sonra diyim ki her eey eş değil.
Ben akıllı davranan bi kadin olup değerimi bilmesem aynı şeyleri yaşardım muhtemelen.
(389 puan) tarafından
Tabi ki kendimi asla ezdirmem ben kadınım inan erkekten daha güçlüyüm beni ezmesine izin vermem gerekirse kendi ayaklarım üzerinde durabilirim
(7,791 puan) tarafından
İste olay bu askinda herkes potansiyel kötüdür ozellikle erkekler.
 Bu okayi lehine çevirmek senin elinde
0 oy
(1,464 puan) tarafından
Hadi arkadaş olalım. Kız bu devirde insan en yakınına bile guvenemiyo nerden bicakliycak diye bakiyoz bnm sadece 1 tane özden farksız can ciğer kardeşim var liseden beri hiç ayrılmadık ama diğerleri fasa fişi işleri düşmeyi ve arayıp sormaz yazmazlar
(389 puan) tarafından
Ben bulamadım bir dost Hatayda tükenmiş
0 oy
(7,946 puan) tarafından
Bende öyle sadece uzaktan bir arkadaşım var onunla WhatsApp üzerinden konuşuyoruz başka yüz yüze gelipde sohbet edecegim hiç kimsem yok
(389 puan) tarafından
İnsan yok insan bıçaklayack yer arıyorlar
0 oy
(2,545 puan) tarafından
Tabi arkadasım dostum hep var ama derdimi anlatmam. Onlarla makara kikikiri yaparız :) hopp dert gitmiş :) 
(389 puan) tarafından
Aslında dert anlatacak dost lazım mesela evine gelince dip bucak temizlik değil değil geldiğinde yardm eder aman kirli olsn ondan mı çekincm diyecek bir dost lazım:)
(2,545 puan) tarafından
Yok ya salmışım evi :D öyle dip köşe girsem arkadaşım olmaz ki takık olurum :) zaten öyle dip köşe girmeye yöneltcek biri olsa arkadaş olmam. Bebeğime ilgim herkesden ağır basar. Bebeğime bakan biri olarak yetişebildiğimi yaparım. Yetişemediğime kusur arayan ile muhabbet sarmaz bacı :))
0 oy
tarafından

Gel arkadaş olalım benimde yok

(389 puan) tarafından
Olalım:)
tarafından
Ben neyim burdaaaaaa
tarafından
Sen aşksın çikolatammm ❣️☺️
0 oy
tarafından
Arkadaş var öyle nadiren konuştuğum ama böyle içimi dökeceğim dostum diyebileceğim kimsem yok benim de
(389 puan) tarafından
İnsan yok dert anlatıp güvenecek herkes arkadan bicakliyor
tarafından
Keşki olsa çok güzel olurdu
0 oy
(1,235 puan) tarafından
Canim koca kolay bulunur ne soyleyi soylemeyecegini bilirsin ama dostum dedigin kisi seni bi kere vurursa zor kalkarsin 
(389 puan) tarafından
Allah belalarını versin bu vuranların herkesi bir dost yaralamis valla
0 oy
(1,837 puan) tarafından
Nerde yaşıyorsun gel arkadaş olalım benim de hiç yok
(389 puan) tarafından
Hatayda canm sen
(1,837 puan) tarafından
İstanbul'da tüh uzakmisiz :/
0 oy
tarafından
Valla dostum var beş parmağım kadar az bi tanesi herseye yetiyo cok şükür elhamdülillah 25 yıllık arkadim dostum bi kac tane daha var ama onun gibi deyill
0 oy
(492 puan) tarafından

Vallaha aynıyız ya :(

0 oy
tarafından
Aynı kaderi paylaşıyoruz. 
0 oy
(1,019 puan) tarafından
Bende iki tane dost bildiğim vardı aynı zamanda kuzenimdiler ama şuan yoklar bi daha olmalarını da istemiyorum bana güvensizliği yara almayı en çok dostlarım öğretti
0 oy
tarafından
Arkadaş dost bunlar olsa da olur olmasa da olur eğitim hayatım boyunca bir sürü arkadaşım oldu samimi olduğum bir kaç tane ama gerçekten dostum diyebileceğim insan bir tanedir o da eşim
0 oy
(1,343 puan) tarafından
Benim de yok... Evlilik arkadaşlıklarımı öldürdü :) En yakın arkadaşım oglum, sırdaşım kocam, yediğim içtiğim de kızımla ayrı gitmez  :)  Daha ne olsun :D
0 oy
tarafından
Tüm herseyim kocam oldu arkadaşım var ama ben en iyi arkadaş insanın kocasi
0 oy
tarafından
Tek sen öyle değilsin canım benim tek arkadaşım eşim. Herşeyimi, herşeyimizi açık açık konuşuruz anlatırız. İyi ki o var. Olmasa kafayı yerdim herhalde. 
0 oy
(4,067 puan) tarafından
Bn az insan çk huzurdan yanayım her zaman ve blirimki en dostum yne kendim Dr o yüzden kmseye dert açmm kendi iç de çözerim herşyi evt Bi kaç arkadaşm var ama kmse asla dostm olamz

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 268 göst.
29 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Janya (245 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 355 göst.
14 Eylül 2020 Diğer kategorisinde 29.07.2018 (2,395 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 529 göst.
27 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Zeyli (19 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 224 göst.