0 oy
222 göst.
Aile kategorisinde (492 puan) tarafından
Hız arkadaşım yok güveneceğim derdimi anlatacağım ne bilim arada kahkaha atacagim yok kimsenin kimseye güveni kalmamış benim hele kimseye kalmadı 

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Burdan mi arkadaş ariyorsun anlamadım ki postunu arkadaşsız kalmak dost kazığı ihtimaliyle yasamaktan daha iyi en iyi dostumuz Allah olsun gerisi boş 
(492 puan) tarafından
Orası öyle allahtan başka dostumuz yok ama şöyle iyi anlasabilecegim bir arkadaşım olsun ne bilim güveneyim derdimi mutluluğumu anlatayım çok isterdim
-Reklam-
0 oy
(1,211 puan) tarafından
Bu zamanda kimseye güven kalmamış. Ben buraya evlendim geldim başka şehirden. Eşimin kuzeninin karısıyla çok yakın arkadaş olduk ama nasıl iyiyiz çok da seviyorum. Her şeyimizi birbirimize anlatırdik. Sonra  bir duydum ki arkamdan hiç etmediğim lafları etmiş gibi anlatiyormus millete. Ben bir soylediysem o 5 anlatmış. Şoklara girmiştim. O yüzden kimseye biseyini anlatma 
0 oy
tarafından
Aynı dert bende de var ama kimseye güvenmiyorum en iyisi birinin kazigini yiyip canım sikilacagina yalnızlıktan sıkılsn ama bende çekiyorum yalnızlık derdini 
0 oy
(5,132 puan) tarafından
İnşallah iyi insanlar çıkar karşına
0 oy
tarafından
Bu devirde hiç kimseye güven olmaz boşver en iyi arkadaşın evladın olsun 
0 oy
(7,927 puan) tarafından

Benimde hiç yok kızkardeşlerim var ondan kimseye muhtaç değilim :D:D

0 oy
(462 puan) tarafından
Ahahaah tek tabanca takılan bennn :):) en yakın arkadaşım kocam :)') dedikodumu da onunla yapıyorum kavgamı da :)')
(215 puan) tarafından
Ayyy bendee öyleyim. Çok sıkıcı
(462 puan) tarafından
Yok kız vallahi eşin kafa dengi olunca sıkıcı olmuyor :)
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Bir yandan iyi bence benim de öyle yakın arkadaşım yok ama iyi ki ablalarım var.

Ben eski eltimin arkadaşı yeni eltim olduktan sonra kimseye güvenim kalmadı :d
(400 puan) tarafından
Allah iyi insanlarla karşılaştırsın cümlemizi
(373 puan) tarafından
Bosayip arkadaşını mı aldı
(5,108 puan) tarafından
Yenisiyle imam nikahı yaptı eski eltim ikinci eşini kabul etmedi bu yüzden boşandılar
(5,108 puan) tarafından
Aminn canım
(400 puan) tarafından
Yuh bu daha şok resmen kuma getirmiş kadının üstüne. İyi ki boşanmış eltin
0 oy
(400 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Ben de sen gibiyim ama Allah'tan kardeşim var uzakta  da olsa bir telefon kadar yakınım da hep iyi ki var  yoksa ben de napardım bilmiyorum 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 419 göst.
10 Kasım 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 2prenses annesi (238 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 702 göst.
0 oy
5 cevap 378 göst.
0 oy
12 cevap 455 göst.
17 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Serapemir (60 puan) tarafından soruldu

378,357 soru

11,325,002 cevap

34,777 kullanıcı

...