0 oy
251 göst.
Aile kategorisinde (1,369 puan) tarafından
Kızlar yanına 3 tane yastık koydum nasıl olduysa yastıkları atmış yanından düştü bazayla duvarın arasına o anlık panikle nerden tuttuğunu bilmeden çekmeye çalıştım ama beceremedim hemen eşime seslendşm bazayı çekti çıkardı hemen kafası birazcık şişti çok ağlaması hemen sakinleşti ama ben çok ağladım bu saat oldu hala uyuyamadım bi iki kere uyuyacak oldum gözümü kapattığım an oğlumun ağlama sesi benim onu bazanın arkasından çıkarmaya çalışmam geliyor sürekli daha çok ağlıyorum kalktım biraz balkonda oturdum şimdi oğlumun yanında oturuyorum uyuyamıyorum en ufak şeyde kendimi suçluyorum anneliğimi suçluyorum ama şükür kğ oğlumda hiçbişey yok sonra çok fazla abarttığımı düşünüp kendime kızıyorum gözümün önüne smalı bebekler geliyor onların ailesi anne babası onlar napıyor ya da evladını kaybetmiş insanlar kalbim sıkışıyor nefes alamıyorum rabbim kimseye evlat acısı yaşatmasın hasta yavrularımıza rabbim şafi ismiyle şifa versin inşallah 

8 Cevaplar

0 oy
(71 puan) tarafından
Ah kuzum ah düşe kalka büyücekler benim ki 3 kere düstü uyuyorsa arasa bir uyandir agliyorsa biseyolmaz kendine de cok fazla yüklenme hic bir anne evladina isteyerek zarar vermez
(1,369 puan) tarafından
Gözümden bile sakınıyorum ama sanki en büyük kötülüğü ona ben yapıyorum çünkü sürekli benim yüzümden ağlıyor ben uyumasam biraz daha dikkatli olsam ya da ne biliyim 3 değil de 4 yastık koysam düşmeyecekti belkide
(71 puan) tarafından
Hepimiz oyle anne psikolojisi bende besleyemiyorum diye oluyordum sen uyumasan yarin bebegine nasil ilgileneceksin bi dahakine daha tedbirli olursub
(1,369 puan) tarafından
Eşim bazanın üzerindeki yatağı indirdi yere yerde yatıyor şimdi bende yanında oturuyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Amin canım amin Rabbım beterinden korusun kuzucugu da çok geçmiş olsun 
(1,369 puan) tarafından
Çok sağol canım Allah razı olsun
0 oy
(3,257 puan) tarafından
Öyle öyle buyuyecekler
(1,369 puan) tarafından
Doğru söylüyorsun ama işte insan kendini suçluyor
(3,257 puan) tarafından
Alışırsın düştükçe bende öyleydim
(1,369 puan) tarafından
Tekrar düşmemesi için elimden geleni yapacağım
(3,257 puan) tarafından
Tabiki yapmalı insan istemez düşsün ama misal benimde 14 aylık kızım var bugün banyoda idim arkamdan gelmiş yer ıslaktı kaydı düştü sırt üstü. Mutfakta idim takıldı düştü ağzını vurdu yani ben anlık da yanında olamam ki
(1,369 puan) tarafından
Sizede çok geçmiş olsun
0 oy
(1,000 puan) tarafından
Ben bu yüzden hep yer yatağında yatarım oğlumla çok deli yatar çünkü .. geçmiş olsun
(1,369 puan) tarafından
Eşimde bazanın üzerindeki yatağı indirdi yere zaten yatırmayı düşünüyorduk dedim havale biraz daha ısınsın 1 ay daha bekleyelim dedim keşke demeseydim oğlum şimdi düşmezdi
0 oy
tarafından
Kafasi sisti diyosun hastaneye neden goturmediniz? Ciddi düşmüş lütfen düşen cocuklarinizi hastaneye goturun gerekirse hic aglamasin ama siz bilemezsseniz ya o cocuk beyin kanamasi gecirirse ya kafasi çatlaksa
(1,369 puan) tarafından
Hastaneyi aradım takip edin dedi ama tedirgin oldum şimdi sen öyle diyince eşimi kaldırayım o zaman
tarafından
Hastanenin öyle birsey diyecegini sanmiyorum ki dediyse eğer aninda şikayet edin. Tabiki de kaldir ve goturun cocuğu canim bak daha gecen gunlerde benimde oğlum dustu kafa ustu hemen alip acile gittik bu tür şeyler şakaya gelmez lütfen biraz dikkatli olalim bu konuda. Tabiki de her cocuk duse kalka buyur ama TEDBİR BİZDEN TAKTİR ALLAHTAN
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun canım üzülme o kadar. İnan ben bazıları odadan çıkardım yatağı yerr koydum komidinleri çıkardım kafasını vuruyor diye kısa girerken alicam korkudan artık 
(1,369 puan) tarafından
Bende öyle yaptım otruyorum yanında arada uyandırıyordu falan bi sıkıntı yok ama ben uyuyamıyorum başım çok ağrıyor
0 oy
(1,988 puan) tarafından
Ne zaman düştü geri uyudu mu hemen
(1,369 puan) tarafından
1 gibi düştü canım hemen uyumadı
(1,988 puan) tarafından
En az 2 3 saat uyutmadiysan iyi hastaneyi de aramissin zaten en ufak bi değişiklikte hemen götür acile allah korusun kafası da şişmiş bişey olabilir
(1,369 puan) tarafından
Uyandırıp yinede de kontrol ediyorum ama bilmiyorum inşallah bişey olmaz
(1,988 puan) tarafından
İnşallah mubarek günün hürmetine rabbim şifa versin korusun kuzuyu
(1,369 puan) tarafından
Amin canım inşallah Allah razı olsun
0 oy
(12,477 puan) tarafından
Benim kızım deli yatıyor yanınmda yatırmaya hiç cesaret edemiyorum yer yatağında yatıyor

Sende yer yatağı yap kafan rahat olsun 
(1,369 puan) tarafından
Eşim bazanın üzerindeki yatağı indirdi yerde yatıyor şimdi bende yanında oturuyorum

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 222 göst.
25 Nisan 2022 Aile kategorisinde nurdandde (239 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 563 göst.
4 Mart 2023 Diğer kategorisinde Birmucizeolsunn (87 puan) tarafından soruldu
+1 oy
11 cevap 655 göst.
4 Mart 2023 Diğer kategorisinde Birmucizeolsunn (87 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 234 göst.