0 oy
437 göst.
Diğer kategorisinde (1,464 puan) tarafından

Ay koydeyim kaynanamlara gelmiştik bayran öncesi maske yapıyım dedim maske kururken papağanımin kafesini temizlemek için dışarı ciktiydim temizledim önümden bı zincir geçti kafami bı kaldırdım köpek zinciri kopartmis avlunun içinde geziniyo. K.babami aradım telefonu evden caliyo kahve isletiyo bayram öncesi temizlik badana boya yapiyolar. Neyse kapıdan biri girse saldırır parça pincik eder. Yengeme dedim sen kapıdan kimseyi sokma girmesin kimse ben kahveye gidip gelim ama yüzümdeki maskeyi kafamdaki bandanayi unuttum :D gittim kahveye herkes bna bakiyo niye bakiyolar diye bide üstüne başıma baktım. Hiç birşey yok babam dedi kız bu ne hâl diye bı yandan da kıs kıs guluyo sonra bende gülümsedim gulumseyince yüzüm gerildi bı baktiydim maske var yüzümde Toros zinciri koparttı avluda geziyo dedim hızlıca eve geldik kesin adamlar bunun yüzüne ne olmuş demişlerdir ya rezil oldum :D:D:D

11 Cevaplar

+1 oy
(119,153 puan) tarafından

o degilde bizim orda gelinler hic kahveye gitmez kiz :D

☺☺☺☺☺☺
siz baglayamiyomuzmu gii
(1,464 puan) tarafından
Kocaman kangal oynamak için falan üstüne atlıyo bide hamileyim 3 tane zincirle bagliyoz yine de kopartabiliyo :D gücümüz yetmiyor
ayyy kangallar kocaman oluyo ama cok tatlilar yaa
(1,464 puan) tarafından
Ay evet ya çok oyuncuve çok tatlılar
-Reklam-
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Ay ne güldüm yaa Allah iyiliğini versin 
0 oy
(17,659 puan) tarafından
Senin kahvede ne işin var kız :D
(1,464 puan) tarafından
Köpek kopartinca mecbur gittim gorumcemle kaynanama temizlik yapıyorlardı :D bı daha asla gitmem yaaa rezil oldum
(17,659 puan) tarafından
Ayy ama sende haklısın çoluk çocuğa saldırır Allah muhafaza
0 oy
tarafından
Abooo çok kötü olmuş haahhaha sen nasıl kahveye gittin kız benim kaynanam tek başına kapının önündeki seraya bile göndermiyor 
(1,464 puan) tarafından
Köpek kopartinca mecbur gittim gorumcemle kaynanama temizlik yapıyorlardı :D bı daha asla gitmem yaaa rezil oldum
0 oy
(419 puan) tarafından

Ayyy ne güldüm yaaa:D:D

Bizde hakvahane gidilmez sizde öyle gdiiliyor mu

(1,464 puan) tarafından
0 oy
(1,092 puan) tarafından
O değilde köpeğin ismi çok güzel ya Toros :)) bence köpeğe verilebilecek en güzel isim bayildim . İyi kayinbaban bişey dememiş ahsjdj :D
0 oy
(2,372 puan) tarafından

Allah’ta seni güldürsün kız :)

0 oy
(2,512 puan) tarafından
Hahahah çok tatlı sin
0 oy
(1,059 puan) tarafından
Bi defa cocuktum 7-8yaşlarinda. Anneme israr ettim uyuyosun uzanmişsin gel makyaj yapiyim dedim. Cok hevesliydim suslemelere falan. Ben annemin suratini jokere dondurmuşumm annem unutmuş, ben uyumuşum. Kapi çalmiş birilerini ariyoruz nerde oturuyilar falan gibisinden sormuşlar. Anneme tuhaf bakmişlar kalakalmislar. Annem de bakmiş yani neden boyleler diye 

Eve gecmis aynaya bakmiş ohooo hanim joker hsjsjsjsjs 
0 oy
tarafından
Deli kadın seni :)
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Yengen hiç demedim bu halde gitme diye 

Ayy valla çok güldüm kayinpederinde alay konusu olmustur
(1,464 puan) tarafından
İş yapiyodu yüzüme bakmadan tmm dedi :D

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 611 göst.
6 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Birdilektut (1,271 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 229 göst.
0 oy
33 cevap 1,250 göst.
24 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 107 göst.
13 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,256 puan) tarafından soruldu

378,379 soru

11,325,735 cevap

34,778 kullanıcı

...