0 oy
105 göst.
Diğer kategorisinde (515 puan) tarafından
Ya ben galiba panik atak oldum olanlar neler yasiyonuz nasıl atlatiyosunuz sürekli olucem gibi bı his var bogrume biri oturmuş sanki nefes alamıyorum of :(

7 Cevaplar

+1 oy
(6,047 puan) tarafından
Benim de var canım . Ben ölüyorum kalp krizi geçiriyorum diyerek 2 defa hastaneye götürüldum. Titreme oluyor sıcak soğuk basması oluyor. Zaten ölüm düşüncesi hep akılda. Tansiyon düşüyor çıkıyor . Nefes alamıyorum.. 
(515 puan) tarafından
İlk kez boyle bişey yaşadım gerçekten çok kötüydü dedim heralde oluyorum bidahada yasamam inşallah ilk ve sondur umarim
(6,047 puan) tarafından
İnşallah ama devamı geliyor. Ben şükür kendi kendime atlattım . Çok kez psikologa yönlendirildim çocuğum hem küçük hemde yaşadığım yerde hiç akrabam yok ilaçla sersem olmak istemedim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sanırım benimde var 
(515 puan) tarafından
Sizin nasıl oldu
0 oy
tarafından
Panik atak daha farklı bırsey belki baslangıcı olabilir ama
(515 puan) tarafından
Başlangıcı evet bı anda oldu dün gece babanemi kaybettim yakın zamanda üstüne kayınvalide ve kayinpederden çok sağlam bı kazık yedik ona üzüldüm sıkıldım şimdi böyle bı durumla karsilastim
0 oy
(328 puan) tarafından
Bende var kuzu ama biraz geçti sayılır nefes darlığı kalpte ağrı ve geceleri gelen bir korku ölecekmiş gibi hissetmek :((( yenmeye çalışıyorum ama nafile
(515 puan) tarafından
Nefesim daraldı öyle başladı kendimi dışarı atmak istedim o an başım döndü olucem sandım ağlamak istedim böyle haykırarak
(328 puan) tarafından
Aynı ben :(  ben ilaç kullanıyorum birazda olsa hafifletiyo
(515 puan) tarafından
Dedim yani heralde can cekisiyorum sabaha cikamicam yemin ederim korka korka uyudum uykumda ölcem diye hala daha o psikoloji devam ediyor acaba olcekmiyim diye
(328 puan) tarafından
Ah ah şuan oturmuş  ölümü düşünüyorum ve kalbimde çarpıntı var zor gerçekten ne yapacam ya
(515 puan) tarafından
Canim benim bende düşünmemek için bidaha yaşamamak için kendimi biseylerle meşgul ediyorum eşimle muhabbet ettim sakalastik güldük ettik akşamları öyle geçiriyorum yada telefonumda oyun oynuyorum yada kızımla oyun oynuyorum şimdi yatağa geldim uyumaya yine güzel şeyler düşünüp uyumaya çalışıcam kafanı mesgul et kendini dinleme Allah'ın izniyle gecicek inşallah
0 oy
tarafından
Panik atak çok başka birşey eşimde var panik atak krizi kolay geçirmez ama geçirince apartman ayağa kalkıyor ölüceeeeem ölüceeeem diye
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Çok ağır zor Bi rahatsızlık .atak geldiği an tek düşündüğün şey ölmek oluyor .öyle zor ki o anı yaşamak .sizin ki belki anlık durumdur 
(515 puan) tarafından
Ben daha ilk kez yaşadım böyle bişey başım döndü ateş bastı beynim yerinden gitti sanki nefes alamadım dedim heralde olucem can cekisiyorum beş dakika sonra kuş gibi oldum geçti gitti çok tuhaftı ama kafamda o an var
(1,569 puan) tarafından
Tekrarı olmaz umarım
0 oy
(1,020 puan) tarafından
Evett öyle olur kaygı bozukluğu da olabilir 
(515 puan) tarafından
İlk defa başıma geldi bu tekrarlarmiki çok korkuyorum inşallah bidaha olmaz
(1,020 puan) tarafından
Korkmayın olursa sakin kalırsınız geçer gider

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 174 göst.
11 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Bayannn1 (1,140 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 109 göst.
14 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ysmnynr (375 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 189 göst.
19 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde nurayaksan (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 164 göst.

381,075 soru

11,408,562 cevap

34,945 kullanıcı

...