0 oy
395 göst.
Aile kategorisinde (558 puan) tarafından
Kizlar annem ben 5 yasindayken vefat etti.Bana hep anne-baba kayinvalide-kypdr ismini illa koymak gerksiz geldi.Yani toplum baskisi oluyor yani.Insan yinede isterse koyar ama illa koymak kisinin kedine kalmis.Neyse ilk kizimin ismini liya koydum baskilara ragmen.ikiz kızlarım olacal yine şükür.  Anne tarafimdan gordugum yasli veya akrabalarim annenin ismini koy koy, buna koy bai diyorlar.Ananem dun kizdi bana hatta. Ben liyaya uubun baska isimler dusundum.Mesele annemin ismini koymamamam ve istememem de degil.Benim dusunme gore ben  ismini koymak yerine annemi evladıma guzel anlatmam o svgiyle buyutmem onemli ben o dusuncedeyim.Isimle olmaz o isler bence. Yani baskida olunca sinir oluyorum ben yanlis birsey yapmiyorum.Yada kimse benim anneme sevgimi sorgulayamaz ismini koymadim diye.Bende yanan atesi rabbim bilir sadece.Esim veya kayinvalidem gil birsey demiyor bu konuda .Ama esim istersen koy anneni adini diyor aski yapmadan tabi.Szce ben mi hataliyim .Evet alisilmis birseyleri benden bekliyorlar.Kiriliyorlar ama bende kiriliyorum.Benim icin oenmli olan ismi degl oemli olan kizlarimin anneannelerini svmeleri ve arkalarindan dua yapmalari 

22 Cevaplar

0 oy
tarafından
annemin adini ya da cok sevdigim adini koyarmiyim ben koymam acikcasi neden annemi kizima her seslendigimde hatirlayayim ki. ben de senin gibi dusunenlerdenim. ben ona her seslendigimde uzulmek istemiyorum de bosver milleti.. 
(558 puan) tarafından
Tabiki ..
-Reklam-
0 oy
(3,259 puan) tarafından
Bende senin düşüncendeyim istemiyorsan koyma. Kimse dardayım dediğinde dönüp bakmıyor ama böyle konularda baskı yapmayı kendine hak görüyor. Bosver bence canın nasıl istiyorsa öyle yap
(558 puan) tarafından
Maalesefki insanlar oyle zaten.baskalarina karismayi cok seviyorlar

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 259 göst.
16 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde YC6306&7& (35 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 93 göst.
13 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Sumeyyeali (1,098 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 189 göst.
19 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 117 göst.
17 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yesim_alnt (36 puan) tarafından soruldu

384,646 soru

11,506,514 cevap

35,159 kullanıcı

...